Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo zamierza odejść od casualowych gier

11 postów w tym temacie

Czy ja wiem czy gry Nintendo są takie casualowe... stylistyka może być myląca bo Nintendo jak mało kto skupia się na gameplayu a to przecież cecha zdecydowanie gier corowych czy hardcorowych.

Jak dla mnie to mogli by zrobić jakieś nowe IP bo ile można jeść Mario podanego na sryliard sposobów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzeć, to tylko jakieś Maria wychodziły na ich konsole i to były chyba jedyne gry, która jakoś przyciągało ludzi do zakupu konsoli dla całej rodziny. Bo nie oszukujmy się, Wii nie była i nie jest konsolą dla graczy, którzy wolą gry dojrzałe z przemocą i dobrą rozgrywką. Skakanie po grzybkach to nie jest recepta na sukces w tej branży. Nie wiem, gdzie sprzedali 100 milionów konsol... chyba w całej Azji tylko. To tak samo, jak by SEGA dała sobie spokój z jeżem. Ale oni potrafią wypromować swoją maskotkę, co więcej pozwalają na robienie gier innych, niż te oklepane od xx lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2014 o 20:29, vegost napisał:

Jak tak patrzeć, to tylko jakieś Maria wychodziły na ich konsole i to były chyba jedyne
gry, która jakoś przyciągało ludzi do zakupu konsoli dla całej rodziny. Bo nie oszukujmy
się, Wii nie była i nie jest konsolą dla graczy, którzy wolą gry dojrzałe z przemocą
i dobrą rozgrywką. Skakanie po grzybkach to nie jest recepta na sukces w tej branży.
Nie wiem, gdzie sprzedali 100 milionów konsol... chyba w całej Azji tylko. To tak samo,
jak by SEGA dała sobie spokój z jeżem. Ale oni potrafią wypromować swoją maskotkę, co
więcej pozwalają na robienie gier innych, niż te oklepane od xx lat.


Nawet nie wiesz w jak wielkim jesteś błędzie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nawet nie wiesz w jak wielkim jesteś błędzie : )

No dokładnie. Koleś chyba nie wie, że tak naprawdę Nintendo wygrywa w świecie konsol hehe a to, że w naszym kraju jest mało popularne to ich to wali. Przecież N pozostawia pod względem sprzedanych konsol PS3 i X360 daaaaaleko w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 22:15, porckypizgus napisał:

Przecież N pozostawia pod względem sprzedanych konsol PS3 i X360 daaaaaleko w tyle.

Po pierwsze: 20 milionów to nie aż tak daleko.
Po drugie: w ósmej generacji WiiU dostaje ostre wciry i na pewno nie wygrywa.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2014 o 22:18, Dared00 napisał:

Po pierwsze: 20 milionów to nie aż tak daleko.
Po drugie: w ósmej generacji WiiU dostaje ostre wciry i na pewno nie wygrywa.


Jeśli dla Ciebie pół populacji naszego kraju to mało to hmmm cóż. Po drugie chodziło mi o generację tych konsol, z którymi Sony i M$ powstały tzn od psx i pierwszy xbox aż do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSX zmiażdżyło N64.
PS2 zmasakrowało Xboksa i Gamecuba łącznie i jeszcze miało blisko 90 milionów zapasu.
Jedynie Wii coś z ze stacjonarną konkurencją sobie poradziło. I jest to niewielka przewaga w porównaniu do tego, co zrobiło Sony lata przed nimi. Just sayin''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2014 o 00:37, Henrar napisał:

PSX zmiażdżyło N64.
PS2 zmasakrowało Xboksa i Gamecuba łącznie i jeszcze miało blisko 90 milionów zapasu.
Jedynie Wii coś z ze stacjonarną konkurencją sobie poradziło. I jest to niewielka przewaga
w porównaniu do tego, co zrobiło Sony lata przed nimi. Just sayin''


Nie wykorzystali okazji w przypadku GBC i są tego efekty. Teraz przynajmniej Conquest coś robi. Nie od razu Rzym zbudowano, więc jestem zadowolony, chociaż wciąż za mało wszystkiego by mówić o rewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować