SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2007 o 16:36, xwx napisał:

po co dres ma głowe ??? do noszenia czapki !!!
^_^


Żeby było w co walić baseballem. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 16:37, Patryk Płąka napisał:

> Zobaczcie to: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=420187&n=1&k=4#km
> I co zrobił pewien gramowicz po zwróceniu mu uwagi :D
> Reszta wpisów też jest zabawna.
no co nowy jestem sory! jakos sie poprawie ale nie musicie od razu mnie traktowac jak jakiegos
klauna!

Ależ nikt ciebie tak nie traktuje sam z siebie go zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem fajną akcję, wystarczyło tylko wyjść z mamą (w charakterze noszenia zakupów) do hiperdupermarketu. Więc po drodzę matka rodzicielka musiała odwiedzić jakiś sklep, w którym można "puszczać" zakłady o wdzięcznej nazwie "lotto". No i tak wchodzę do sklepu, patrzę. Sklep z jakimiś metalowymi śmieciami, za ladą stoi pan który już wiele w swoim życiu przeżył. Mama, Ja i sprzedawca:
M: Dzieńdobry
J: Dzieńdobry
M: Poprosze ileś tam zakładów w dużego lotka
<dźwięk drukującej maszyny>
S: Proszę.
(tu koniec standardowej nudenej sztampowej do bólu gadki :D)
<mama kładzie na ladzie Władysława Jagiełłę (100 złociszy), kupon leżu wydrukowany>
S: Ale ja nie mam wydać, wszystkie sklepy zamknięte.
M: ...
J: ...
S:Żartowałem :)
M: O to dobrze, bo już myślałam że nie kupię tego zakładu.
J: Smiech
M: Dziękuje, dowidzenia
S:Do widzenia
J: Dziękuje do widzenia
S: Cześć, do widzenia <loooooL>

komentarz: Ludzie przez świętami śmieszni są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:17, Remember_The_Name napisał:

Ściąga kapeli weselnej :D Skan nie mój, tylko na maila przyszło, żeby nie było ;P


łoo, jakie szczegółowe. i te żółte błyskawice - to pewnie growl albo ostre solówki na gitarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:22, Azrathel napisał:

łoo, jakie szczegółowe. i te żółte błyskawice - to pewnie growl albo ostre solówki na gitarze.

Najlepsze jest to, że niektórych słów mogę się tylko domyślać, mimo że z angielskim radzę sobie całkiem nieźle :D

A przy okazji - polecam stronkę ze zbiorem "Miejskich Sportów" Nega Dupree:
http://michaelvisser.com.au/2006/10/19/negs-urban-sports-urban-sprinting/
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:10, Patryk Płąka napisał:

> Znowu sie zbłaźniłeś Patryk... A! i Pisze sie klown nie klaun!
Zabronicie mi? A i piszę się ,,się" a nie ,,sie". Pozdro XD


Tak. Zabroni ci moderator.

I staraj się okazywać szacunek (mniej arogancji). Fragment gramnetykiety: "Traktuj innych tak, jak chcesz aby Ciebie traktowano."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to ładnie tak nabijać się z nowych forumowiczów. Najpierw ktoś zamieścił link ośmieszający Patryka, a teraz ty sie dołączasz, po prostu Bam-Margera jest zdesperowany, lub wystraszył się, ze coś popsuł. Kiedyś bawiły mnie tego typu posty, ale to już staje sie coraz mniej śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:36, spam to ja napisał:

Czy to ładnie tak nabijać się z nowych forumowiczów. Najpierw ktoś zamieścił link ośmieszający
Patryka, a teraz ty sie dołączasz, po prostu Bam-Margera jest zdesperowany, lub wystraszył
się, ze coś popsuł. Kiedyś bawiły mnie tego typu posty, ale to już staje sie coraz mniej śmieszne.


No tak, ale on dopisał się już do Windows Vista:Temat Ogólny i założył jeszcze jeden wątek. A co do Patryka, sam przyznaj, że jest zabawny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:37, milten6 napisał:

No tak, ale on dopisał się już do Windows Vista:Temat Ogólny i założył jeszcze jeden wątek.

Tak, tak i co może jeszcze dopisał się w konkursie na najlepszego gramsajta (Najlepsze wizytówki i gramsajty).....

Dnia 07.04.2007 o 17:37, milten6 napisał:

A co do Patryka, sam przyznaj, że jest zabawny :)

Jeżeli ktoś ma tragiczne poczucie humoru to może i masz rację. Jak dla mnie zachowuje sie normalnie. Po prostu sobie żartował na gramsajcie (mam taką nadzieję).
I skończmy ten temat, bo to sie robi naprawdę żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zauważyłem fajny kwas, nie powiem nazwy tematu ale był dość nowy. Spam to ja napisał: nie spamuj... itp itd (niby nic dziwnego, ale forumowicz pewno się zdziwił patrząc na nick spam to ja który mówi, żeby nie spamował. milten6- zgadzam się ze spamem, nie można się nabijać z nowych userów, widziałem jak go wyśmialiście na sajcie. To jest gorsze niż to co on zrobił, on jest nowy zawsze się może pomylić. A ty miltenie byłeś wredny po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:47, patrYX93 napisał:

Przed chwilą zauważyłem fajny kwas, nie powiem nazwy tematu ale był dość nowy. Spam to ja napisał:
nie spamuj... itp itd (niby nic dziwnego, ale forumowicz pewno się zdziwił patrząc na nick
spam to ja który mówi, żeby nie spamował.

Ha ha ha, ale śmieszne, boki zrywać. A tak na serio to rzeczywiście mogło go to nieco zdziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się