SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Wymiata xD "Nie jedz więcej kapusty i grochuwy" normalnie chyba lokatorów naszych swoim rykiem obudziłem :P A 110 oznacza 110 atmosfer - shock po prostu :) Skąd tacy ludzie się biorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"baton krymski skitrany wewnątrz" rotfl... tak sie usmialem ze sie moj tata obudzil... a jak mu powiedziałem o co chodzi to tez przeczytał i bylo rotfl part 2... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 23:10, lunat napisał:

Może już kiedyś było, no ale trudno. Laska miała strasznie niezręczną wpadkę i opowiedziała
o tym na forum...

Ładnie się uśmiałem <LOL2> xDDDDDDDD Baton krymski rlz xDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 23:40, Gol Galad napisał:

Ostatni tekst mnie najbardziej rozśmieszył xD
110 atmosfer z pierdu + zapalniczka......

No i , żeby nie zaśmiecać - coś śmiesznego :P
Mnie to w sumie rozwaliło - http://www.youtube.com/watch?v=AW0GThJ7GjQ xD


widziałem filmik jak jeszzcze był świerzy... musze przyznać że jak na coś tak ''prymitywnego''(?) to całkiem udane i zabawne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 23:10, lunat napisał:

Może już kiedyś było, no ale trudno. Laska miała strasznie niezręczną wpadkę i opowiedziała o tym na forum...


Było i też zostało usunięte. Czy naprawdę tak trudno zrozumieć, to forum nie jest tylko dla dorosłych? Następnym razem się zastanów co zamieszczasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kelejne teksty z kretyn.com :)

<selvanis> No, to jak o takich numerach mowa...
<selvanis> W Gdańsku ze znajomymi wsiadamy to tramwaju w tłusty czwartek. I odgrywamy scenkę "Kurcze, tlusty czwartek, a ja pączke nawet nie zjadłem".
<selvanis> Więc nachylam się do takiego dziwnego urządzenia z guzikiem, udaję że przyciskam i mówię "Trzy paczki poproszę"
<selvanis> Ludzie na nas jak na durni patrzeli.
<selvanis> A na następnym przystanku kumpel już z trzema pączkami i paragonem wsiada i pyta "Kto pączki zamawiał?"
<selvanis> Obieram, płacę, on mi resztę wydaje...a miny całego tramwaju powalające.
<selvanis> I gdy już ma wychodzić, jeden z pasażerów, starszy pan z pełną powagą: "można zamawiać bezpośrednio u pana?"
<selvanis> Wtedy już nie wytrzymaliśmy ;)

****

<bieda> byla taka akcja na granicy z czechami ze codziennie albo co drugi dzien taki stary chlop z rowerkiem przewozil worek z piaskiem...no i sie nim zainteresowali, pewnie cos tam przemyca, ale sprawdzili go a tam nic...sam piasek...i tak kilka dni pod rzad ztym workiem...az w koncu straznicy nie wytrzymali i mowia
<bieda> "panie nic panu nie zrobimy ale powiedz pan nam co pan przemycasz bo ni chuja nie uwierzymy ze tylko piasek"
<bieda> a ten chlop calkiem spokojnie..."rowery"
<man> LOL:D

****

<loria> obczaj akcje
<loria> kolega mojej lektorki od anglika pojechal na stadion kupić sobie psa
<loria> i tam kupil jakiegoś piesk i przywiózł go do domu
<loria> dał mu jeśc patrzy a te pies wpi**rza jak świnia, no ale co spoko
<loria> naw**eprzał się pies i poszedł spać
<loria> spał 3 dni!!!!
<loria> w końcu ten koleś zdenerwowany dzwoni do weterynarza i mówi mu jaka jest sprawa no to on kazał mu z tym psem do niego przyjechać.
<loria> przyjechał ten koleś do tego weterynarza kładzie psa na stół
<loria> a weterynarz spojrzał się na kolesia i na psa i mówi " CO PAN MI TU PRZYWIÓZŁ?? PRZECIEZ TO NIEDZWIEDZ JEST."
<olcia> lol :P

****

<adam> ej coś Ty się bił dziś, takie ploty krążą po osiedlu?
<maxis> aa długa historia <lol2>
<adam> to mów
<maxis> idzie faajna laska z takim typowym napakowanym bezmózgiem
<maxis> był tak ograniczony że sie jej spytałem "gdzie kolesiowi się wklada baterie"

****

<matekaz> ale ja mam fajna historyjke :) u mojego kumpla w klasie byla Anna Doruch
<matekaz> przychodzi pierwszy dzien do szkoly
<Popel> nom :P
<Popel> mow dalej ;d
<matekaz> a wychowawca mowi : to jest wasza nowa kolezanka Doruch Ania
<Popel> hahahaha
<Popel> xD

****

<Switchfoot> K***a, j**ani świadkowie jechowi !
<Switchfoot> Przyczaiłem 2 kolesi w czarnym, którzy pukali do mych drzwi i wyj***łem dysk za okno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się