SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie


Mnie kawały z twoją starą niezbyt śmieszą. Sam to zrobiłeś? Lepsze by było" twoja stara jest legendą" Dziś jadę autobusem na rekolekcję i rozmawiali dwóch chłopaków, jeden widzi, że ma dużo w plecaku napchane i się pyta "co tam masz?" A drugi "Twoją starą!" Sam się nawet uśmiechnąłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:45, Baluk25 napisał:

No to ja mam dla was grafikę xD...miłego kulania się :D




Nie no mnie to rozwaliło "ostatni człowiek na ziemi nie jest sam, jest jeszcze twoja stara"
Uwielbiam kawały z twoją starą...XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 12:45, Baluk25 napisał:

No to ja mam dla was grafikę xD...miłego kulania się :D


Kawały z ''twoją starą'' są żałosne... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 14:20, bartog123 napisał:

Kawały z ''twoją starą'' są żałosne... ;(

Ale tylko dla tych którzy ich nie rozumieją, bądź nie doceniają... wysublimowanego (Lol!) poczucia humoru :)
Dla mnie świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:08, Buhahahahaha napisał:

Najlepszy jest pierwszy, często tam wchodzę, reszta taka średnia.Ja na pajacyka codziennie klikam. Mam pytanie, czy na bashu to są teksty z polskiego czatu tylko czy teksy są z wszystkich serwisów z całego świata w których można sobie porozmawiać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 14:50, Dominik000 napisał:

Mam pytanie, czy na bashu to są teksty z polskiego czatu tylko czy teksy są
z wszystkich serwisów z całego świata w których można sobie porozmawiać ?

W zasadzie to glownie sa teksty z IRCa ,ale zdarzaja sie i GG ,czaty i inne messengery .Nawet z calego swiata ,ale zauwaz ze teksty sa po polsku wiec co to ma za znaczenie jesli pisza je Polacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:53, Steel Dogg napisał:

usłyszałem dzisisaj dobry tekst "twoja stara przeszła mario w lewa strone"

a twoja stara przeszla need for speeda na piechote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wykradzione rozmowy adminowi (chodzi o aktywowanie kont):

* siemanko jaco z A5 aktywuj mi konto
------
*odzywam sie do ciebie administratorze forum aiz z prosba o aktywacje konta
------

Oczywiście admin nie posiada nr gg osobników piszących do niego i nie zna ich osobiście (z widzenia też) ;) A to dopiero początek.
To właśnie pokazuje, że życie admina jest ciężkie. Współczujmy im (moderom oczywiście też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te żarty z twoją starą i twoim starym bawią chyba tylko ludzi, których IQ nie przekracza 110. Szampańska zabawa, doprawdy, twój stary klaszcze u Rubika, haha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 15:11, squeglee napisał:

Te żarty z twoją starą i twoim starym bawią chyba tylko ludzi, których IQ nie przekracza
110. Szampańska zabawa, doprawdy, twój stary klaszcze u Rubika, haha!

To nie jest kwestia poziomu IQ, a szeroko rozumianego poczucia humoru. Gdyby wszyscy śmialiby się z tego samego, to właśnie taka sytuacja byłaby żenująca. Nie podobają ci się tego typu żarty ? OK, ale nie sugeruj że ktoś kogo one bawią jest delikatnie mówiąc mało rozgarnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 14:31, Darkstar181 napisał:


> Kawały z ''twoją starą'' są żałosne... ;(
Ale tylko dla tych którzy ich nie rozumieją, bądź nie doceniają... wysublimowanego (Lol!)
poczucia humoru :)
Dla mnie świetne.

W tym problem, te żarty są żałosne... za jakiś rok/ pół to zrozumiesz, czar pryśnie tak jak przy Chucku... BTW. jak można nie rozumieć żartów dla uczniów podstawówki ? ? Miałeś z tym problem, tłumaczył ktoś Ci je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 15:11, squeglee napisał:

Te żarty z twoją starą i twoim starym bawią chyba tylko ludzi, których IQ nie przekracza
110. Szampańska zabawa, doprawdy, twój stary klaszcze u Rubika, haha!


100 !?! Przegiąłeś. Ja jestem głupszy niż 110 a mnie nie śmieszą. W tych tekstach bardziej chodzi o to by swoim debilizmem śmieszyły tak jak poprzednio było to z Chuckiem Norrisem, który swoją drogą też raczej najśmieszniejszy nie był.
Najfajniejsze w nich jest to, że przez nie wywiązuje się dużo bójek w szkole i jest na co popatrzeć. "O co się biliście?" odpowiedź oczywiście "Jechał mi na starą". Naprawdę godne pożałowania. Dobrze, że za rok wychodze już z tej szkoły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 15:32, YahooPL napisał:

Najfajniejsze w nich jest to, że przez nie wywiązuje się dużo bójek w szkole i jest na
co popatrzeć. "O co się biliście?" odpowiedź oczywiście "Jechał mi na starą". Naprawdę
godne pożałowania. Dobrze, że za rok wychodze już z tej szkoły :P

ROTFL ;D. Mnie osobiście to te żarty nawet śmieszą, ale przeważnie tylko wtedy, kiedy zasłyszę je pierwszy raz i gdy zachowują granice dobrego smaku. I dementuję tą dziwną insynuację, jakoby IQ wpływało na poziom poczucia humoru. Czasem nawet i nauczyciel/profesor potrafi ryknąć śmiechem na takie teksty ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się