SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2010 o 00:57, dominik713 napisał:

Skąd masz te obrazki? :D

Z najglebszych i najbardziej przerazajacych czelusci internetu -

Spoiler

/x/ i /b/ na 4chanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 09:57, zajacisko napisał:

Czy potrzeba Ci egzorcysty?:)

Zeby mnie z powrotem odeslalo? Nie dziekuje. :<

@zyje_z_zasilku

Dnia 16.05.2010 o 09:57, zajacisko napisał:

Wrzucaj wszystko co znalazłeś, plox.

Tego nie znajduje sie tak szybko - na /x/ czesciej sie zachwycaja nad jakimis pierdolami, ktore maja byc paranormalne anizeli pisza/wklejaja takie historie, a na /b/ jest shitstorm 24 godziny na dobe w ktorym nie da sie polapac. Plus staram sie czytac to co uploaduje - jeszcze kolejny mod trafi mnie degradhammerem za cos czego nie powinienem tutaj dawac. :<
Ach - i jeszcze zwroc uwage na to, ze 4chan jest w USA, wiec trzeba odjac 6h od naszego czasu, zeby wiedziec ktora godzina jest u nich w tej chwili.


Na razie niech strace - dam to co mam.

PS. Czy ktos mi moze wyjasnic czemuz to system uploadowanai obrazkow jest tak zabugowany? Jak cos wrzucam to mi odejmuje 10-8 razy wiecej kB niz obrazek w istocie zajmuje. Przez to nie moglem dodac ostatniego obrazka.
W zasadzie to przydaloby sie rozszerzyc mozliwosc dodawania obrazkow przy poscie - imo 10 obrazkow i 8 mega limitu.

20100516111552

20100516111648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Historyjki bardzo fajne, ale za te obrazki powinno się Ci dostęp do Internetu zabrać :/ Wczoraj stałym zwyczajem otworzyłem wszystkie obrazki z najnowszej strony Kwasów i... Szkoda gadać, mogłeś to oznaczyć jakoś ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dokladnie mialem to oznaczyc skoro jak sam napisales po prostu pootwierales wszystko po kolei? :X
Bylo czytac to co bylo w postach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 12:25, Abomek napisał:

Jak dokladnie mialem to oznaczyc skoro jak sam napisales po prostu pootwierales wszystko
po kolei? :X
Bylo czytac to co bylo w postach. :)

Screamer combo wins? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 12:38, Smocza napisał:

Screamer combo wins? :D

Akurat ze screamerem to byloby glupie z mojej strony, by ostrzegac. W koncu "thats the point". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 12:44, Abomek napisał:

> Screamer combo wins? :D
Akurat ze screamerem to byloby glupie z mojej strony, by ostrzegac. W koncu "thats the
point". :)

To jest jasne (nie otwierac .gif!!! :P), ale co musial przezyc biedny Mercuror! z kilku zakladek wylatuja wrzaskuny, zagladasz, no bo WTF?! a tam jakas japa czy inne gowno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wszystko pięknie, fajnie, ale to chyba już nie ten temat Abomek. Co za dużo to nie zdrowo. Ostatnio było taki burdel z ciekawymi, ale jednak po dziesiątym poście już nie na temat składankami z papieru(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 12:54, MaccCry napisał:

Wszystko pięknie, fajnie, ale to chyba już nie ten temat Abomek. Co za dużo to nie zdrowo.
Ostatnio było taki burdel z ciekawymi, ale jednak po dziesiątym poście już nie na temat
składankami z papieru(?)

Oj biadolisz. Tylko tobie sie nie podoba.
No moze jeszcze osobom co gifa widzialy, ale to jest akurat gadanie po proznicy - tacy sie najpierw nazywaja penisem w mniej godnej wersji tego slowa, a nastepnie wysylaja to wlasnym znajomym. :)


@dominik713

Dnia 16.05.2010 o 12:54, MaccCry napisał:

Wiem,że pewnie mnie wyśmiejecie,ale ja nie wiem co to jest.Słyszałem o tym,ale nic poza tym ;D

http://www.joemonster.org/art/9877/O_chodzi_z_tym_4chan_em_

Jakies 3/4 (jesli nie wiecej) memow internetowych mialo swoj poczatek na 4chanie, albo jest z nim bardzo silnie powiazana.
Jak chcesz obadac wiecej memow to istnieje pewien serwis, ktory zajmuje sie ich badaniem:
http://knowyourmeme.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie napisałem, że się nie podoba, ale trochę tego za dużo jak na taki temat. Ale to moje zdanie. Btw, boję się 4chan''''a ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 17:53, Abomek napisał:

Obrazkow zostalo na jeszcze jeden post.
Ciekawi mnie jedno - skad pochodza ponizsze obrazki?


Ciekawostka: postać na drugim zdjęciu to medyk z Assassin''s Creed 2. ;P

Takie stroje z maską w kształcie dziobu były noszone przez lekarzy podczas epidemii dżumy w Europie- http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a4/Medico_peste.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 14:49, woko27 napisał:

Takie stroje z maską w kształcie dziobu były noszone przez lekarzy podczas epidemii dżumy
w Europie- http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a4/Medico_peste.jpg

To akurat wiedzialem - chodzilo mi przede wszystkim o gifa. Musial pochodzic z jakiegos filmu przeca.

@MaccCry

Dnia 16.05.2010 o 14:49, woko27 napisał:

Nie napisałem, że się nie podoba, ale trochę tego za dużo jak na taki temat. Ale to moje zdanie. Btw, boję się 4chan''''a ;(

Niepotrzebnie - gdybys pobyl tam troche to zauwazylbys jak dziala spolecznosc anonow. :)
Jest to pewnego rodzaju hivemind, do ktorego dolaczasz z czasem, w ktorym stajesz sie jednoscia z kazdym innym... Ale nie boj sie, egzystencja w taki sposob jest calkiem przyjemna i ciekawa... Dolacz do nas...

@dominik713
/x/ i /b/ na 4chanie - nie da sie dokladniej wskazac. :X
Napisalem ktora strona i ktora jej czesc.
Zreszta szukac tam niczego nie musisz - ja tu jestem od lurkowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ten ostatni gif, z jadącym samochodem i dziwną postacią oddalającą się w stronę lasu- ma ktoś jakiekolwiek pojęcie co to za film? Bo z chęcią bym go obejrzał. O ile to w ogóle fragment filmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się