SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2006 o 23:00, WorldWar3PL napisał:


Dlaczego nikt nie chce tego oglądać ? :P Błagam oceńcie ten kwas . I ten też http://rapidshare.de/files/14132266/bnuahaha.wmv.html
;) To ostatni raz tutaj zamieszczam bo nie chce o spam być posądzony ;)
Kwas : A do mnie babcia w autobusie powiedziała, że będę za 5 lat mocherowy ! :)

Ja obejrzałem.Nawet fajne,ale wolę wersje z dominem.

Jak mogłeś spalić inwalidę!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 # Jak to wersję z dominem ? Nie rozumiem ;)
2 # Jakiego inwalidę ? Chodzi ci o tego kolesia na końcu gry ? To nie inwalida, najpierw mówi pora wstawać a potem sam idzie spać ;) , pozatym podoba ci się moja ukraińska rakieta ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 23:08, WorldWar3PL napisał:

1 # Jak to wersję z dominem ? Nie rozumiem ;)


ktoś cześniej zamieścił link to filmiku, wykonanego w tym samym programie, który przedstawiał takie "domino" - w sensie jedna spadająca rzecz poruszała następną, ta podpalała beczkę, która wybuchem poruszała co innego i tak dalej... - prawdę powiedziawszy mi też to się bardziej podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 23:08, WorldWar3PL napisał:

1 # Jak to wersję z dominem ? Nie rozumiem ;)
2 # Jakiego inwalidę ? Chodzi ci o tego kolesia na końcu gry ? To nie inwalida, najpierw mówi
pora wstawać a potem sam idzie spać ;) , pozatym podoba ci się moja ukraińska rakieta ? :D

1 film już był w tym temacie.Gość ułożył domino,jedno ściana waliła sie na drugą,beczki wybuchały,koniec jest fajny.

2 Ten gość na początku,czarny,z drewnianą nogą. Ojciec tej dziewczyny... jak ona miała... Ariel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to chodziło mu o to, że uzyskał już odpowiedź na swoje pytanie, więc chciałby aby wątek został zamknięty. Zrobił to tylko w troche nieumiejętny sposób. Swoją drogą tekst świetny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 23:32, shinian napisał:

ej panie delegacie - nieładnie jest wyśmiewać się z kolegi obywatela nie pokazując kontekstu tylko jeden post. Dla zainteresowanych http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1389&u=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej panie przodowniku- ja się wcale z tej osoby nie wyśmiewam, a jedynie z gafy będącej dowcipem sytuacyjnym, każdy kto chce spojrzeć na tą wypowiedź z szerszej perspektywy może po kliknięciu w mój link , kliknąc w tytuł topicu, znajdujący się w lewym górnym rogu. Każdemu zdarza się popełnić gafe i wcale nie miałem intencji w jakikolwiek sposób poniżyć tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 23:41, shinian napisał:

ej panie przodowniku- ja się wcale z tej osoby nie wyśmiewam, a jedynie z gafy będącej dowcipem
sytuacyjnym, każdy kto chce spojrzeć na tą wypowiedź z szerszej perspektywy może po kliknięciu
w mój link , kliknąc w tytuł topicu, znajdujący się w lewym górnym rogu. Każdemu zdarza się
popełnić gafe i wcale nie miałem intencji w jakikolwiek sposób poniżyć tej osoby.

Oki. Rozumiem. I sory za spam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alyx .... apropo domina... czy to przypadkiem ja nie dawałem tego filmu ? Bo kiedyś dawno temu też takowy robiłem ;) Apropo, zrobiłem drugą część podanego ostatnio przezemnie filmu, tez na rapidshare, zuploaduje jutro, tym razem zajmuje 7 mega i jest krótszy, ale lepszy :) Jutro podam oba linki, do starego i nowego filmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 23:56, WorldWar3PL napisał:

Alyx .... apropo domina... czy to przypadkiem ja nie dawałem tego filmu ? Bo kiedyś dawno temu
też takowy robiłem ;) Apropo, zrobiłem drugą część podanego ostatnio przezemnie filmu, tez
na rapidshare, zuploaduje jutro, tym razem zajmuje 7 mega i jest krótszy, ale lepszy :) Jutro
podam oba linki, do starego i nowego filmu .

No to gdzie ten film? Już jest niedziela,ciągle siedzisz na forum i nie ma żadnego filmiku.Powinien byc 2 godziny temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem czy zacenzurować "gówno", czy nie ... zostawiłem jednak tak jak było.

Taoizm - Zdarza się wdepnąć w gówno
Konfucjanizm - Konfucjusz powiada: "zdarza się wdepnąć w gówno"
Islam - Jeśli wdepnie się w gówno to jest to wola Allacha
Buddyzm - Jeśli wdepnie się w gówno, to nie jest to gówno
Katolicyzm - Wdeptujesz w gówno, bo jesteś grzeszny
Kalwinizm - Wdeptujesz w gówno, bo się opieprzasz
Judaizm - Dlaczego w to gówno wdeptujemy właśnie my?
Luteranizm - Jeśli wdeptujesz w gówno, uwierz, a nie wdepniesz więcej
Prezbiterianizm - Jeśli ktoś ma wdepnąć w gówno, to niech to nie będę ja
Zen - Czym jest gówno?
Jezuityzm - Jeśli wdepniesz w gówno i nikt tego nie poczuje, to czy ono na prawdę śmierdzi?
Christian Science - Jeśli wdepniesz w gówno, nie przejmuj się - to samo przejdzie
Hedonizm - Jeśli wdepniesz w gówno - raduj się
Hare Krishna - Równo w gówno. Rama, rama, om, om...
Rastafarianizm - Sztachnijmy się tym gównem
Hinduizm - Wdeptywało się już w to gówno
Mormonizm - Wdeptywało się już w to gówno i wdeptywać się będzie
Ateizm - Nie ma w co wdepnąć
Agnostycyzm - Może jest w co wdepnąć, a może nie
Stoicyzm - No i wdeptuje się w gówno. Co z tego ? Nie rusza mnie to
Świadkowie Jehowy - Wpuść nas, a powiemy ci, dlaczego wdeptuje się w gówno
Adwentyści Dnia Siódmego - Jedynie w soboty nie wdeptuje się w gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 07:52, Budo napisał:

/.../

Drętwe to jest :|

Co do pierwszego obrazka to krażyło w internecie zdjecie tej wsi z innej strony...była pokazana tabliczka Krakow,a za nią drewniane chałupy. Robiło wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się