SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Eee, ale to przecież jest zdjęcie z filmu Edward Nożyco-ręki (bardzo dobrego swoją drogą, szczerze każdemu polecam;) Jak go obejrzysz, to zobaczysz, że te zdjęcie już nie jest takie śmieszne:P , a przy okazji dowiesz się gdzie powstaje śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm pragne tu opisać pewną zabawną sytuacje która zdarzyła mi się kiedyś gdy graliśmy z kuzynem w FarCrya. Otóż przemykałem się między cysternami z OICWem w łapie, nagle usłyszałem nadlatujący helikopter. Zauważyłem go gdy podchodził do lądowania , goście na pokładzie zaczeli do mnie strzelać. Więc ja niewiele myśląc wycelowałem OICW w okolice wirnika i odpaliłem granat. Kuzyn powiedział "No co ty nie zestrzelisz go granatem"
Możecie sobie wyobrazić nasze miny gdy granat rozwalił helikopter, a ten zwyczajnie przywalił w ziemie. Przez ładnych kilka chwil nasze szczęki wisiały sobie wesoło i powiewały po tym co zobaczyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 23:29, Hegemon napisał:

Nie ma to jak na stancji (wulgaryzmy, ale warto):

http://miniurl.pl/6985


ja tam się nie śmieję - mam babcię tego samego gatunku w pokoju obok, jedynym sposobem jest zamek i wyłączność na posiadanie klucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak różni ludzie polują na słonie?

MATEMATYK
jedzie do Afryki, odrzuca wszystko co nie jest słoniem i łapie jedną z pozostałych rzeczy

DOŚWIADCZONY MATEMATYK
najpierw przeprowadza dowód istnienia co najmniej jednego słonia, a potem postępuje tak jak MATEMATYK

PROFESOR MATEMATYKI
przeprowadza dowód istnienia co najmniej jednego słonia, a jego złapanie pozostawi jako temat pracy magisterskiej dla swoich studentów

PROGRAMISTA
wykona następujący algorytm:

GOTO Afryka, Przylądek Dobrej Nadziei
REPEAT
złapany:=łap_zwierzę;
if złapany<>słon then begin
krok_na_zachód;
if brzeg then begin
krok_na_północ;
GOTO zachodni brzeg
end;
end
UNTIL złapany=słoń;

DOSWIADCZONY PROGRAMISTA
przed wykonaniem tego programu umieści w Kairze jednego słonia, aby algorytm kiedyś się zakończył

PROGRAMISTA ASSEMBLEROWY
wykona ten sam algorytm, ale na czworakach

INŻYNIER
łapie losowo napotkane zwierzę i uznaje je za słonia, jeśli waży tyle, co którykolwiek ze znanych słoni (z dokładnością do 15%)

EKONOMISTA
nie łapie słoni: uważa, że słoń złapie się sam, o ile tylko dobrze się mu zapłaci

KONSULTANCI
nigdy w życiu na nic nie polowali i nie będą polować, ale za to oferują swe usługi jako doradcy dla polujących

POLITYK
także nie łapie słoni, ale podzieli się słoniami, które złapałeś, z ludźmi, którzy na niego głosowali

PRAWNIK
nie łapie słoni, tylko dyskutuje z innymi PRAWNIKAMI, do kogo należą pozostawione przez słonie kupki

SPECJALISTA od PRAWA do PROGRAMOW
zwykle ogłaszają, ze całe stado należy do nich, jako dowód przedstawiając szczególny wygląd i zapach jednej z kupek

NACZELNY DYREKTOR
organizuje szeroko zakrojoną politykę słoniłowstwa bazując na założeniu, że słoń to rodzaj szarej polnej myszy o dużo grubszym głosie

INSPEKTORZY UBEZPIECZENIOWI
nie interesują się słoniami, ale podążą za innymi myśliwymi gromadząc dowody, że ich samochody były załadowane niezgodnie z przepisami

HANDLOWIEC
nie łapie słoni, ale zajmuje się uzgadnianiem kontraktów na dostawę słoni na dwa dni przed otwarciem sezonu polowań

SPRZEDAWCA OPROGRAMOWANIA
łapie pierwsze napotkane zwierzę, wysyła do klienta i wystawia rachunek za słonia

SPRZEDAWCA HARDWARE
łapie króliki, maluje na szaro i sprzedaje słonie w wersji palmtop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:26, paweusz napisał:

To jakiś maniak - Powinni go leczyć.


Ja sądzę, że to było nagrane specialnie, znaczy to tylko "aktor" bo wątpie aby ktoś naprawdę taki był.

P.S.
Oglądajacie całe - na końcu najlepsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:28, Vaxinar napisał:

Ja sądzę, że to było nagrane specialnie, znaczy to tylko "aktor" bo wątpie aby ktoś naprawdę
taki był.

Tak kidyś było podobne nagranie zrobione w biurze, jak gość walił klawiaturą w monitor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:28, Vaxinar napisał:

Ja sądzę, że to było nagrane specialnie, znaczy to tylko "aktor" bo wątpie aby ktoś naprawdę
taki był.


Mnie też to wygląda na sfingowane, ale gdyby to była prawda....

P.S. Zna ktoś na tyle niemiecki, żeby powiedzieć o czym on wrzeszczy, albo chociaż w jaką grę gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:37, Abi Dalzim napisał:

P.S. Zna ktoś na tyle niemiecki, żeby powiedzieć o czym on wrzeszczy, albo chociaż w jaką grę
gra?


Krzyczy spielen czyli mi to wygląda jakby gra mu nie chciała odpalić a on by krzyczał do kompa "graj !", ale nie jestem pewny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:23, Vaxinar napisał:

On za długo grał, stanowczo. :D

Koleś jest chory po prostu. Albo rzeczywiście to było odegrane, ale wtedy nie wiem co w tym śmiesznego. To jest tragiczne, bo coś takie faktycznie może się wydarzyć... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:37, Abi Dalzim napisał:

P.S. Zna ktoś na tyle niemiecki, żeby powiedzieć o czym on wrzeszczy, albo chociaż w jaką grę
gra?

W Tetrisa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 13:37, Abi Dalzim napisał:

P.S. Zna ktoś na tyle niemiecki, żeby powiedzieć o czym on wrzeszczy, albo chociaż w jaką grę
gra?

Sądząc po muzyce to jest któryś z Hitmanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 15:33, Dante Dy`nei napisał:

A mówią, że Azjaci mają niepokolei ...


Dajcie spokój, pewnie to sfingowali i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się