SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2011 o 13:42, Outlander-pro napisał:

A co do kubka to współczuję, nie da rady nic zrobić, opieprzyć ich, jakieś ubezpieczenie
przesyłki chyba jest, nie?

Oj, pracowało się na magazynie Poczty Polskiej :D Jak opłacisz paczkę "Ostrożnie" (koszt chyba 1,50 zł) to paczka jest podawana z rączki do rączki. A inne? Różnie z nimi bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, wie ktoś może, jak nazywał się mem z tym roześmianym facetem? Chodzi o tego chińczyka z wyrazem twarzy w stylu "oh bitch, lol" . Any ideas? : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 14:57, Transylvanian_Hunger napisał:

Oj, pracowało się na magazynie Poczty Polskiej :D


Na magazynie? A co Ty, na dachu pracowałeś? ;]

Dnia 08.11.2011 o 14:57, Transylvanian_Hunger napisał:

Jak opłacisz paczkę "Ostrożnie" (koszt
chyba 1,50 zł) to paczka jest podawana z rączki do rączki. A inne? Różnie z nimi bywa.


Kurczę nawet nie wiedziałem, że taka opcja jest. Coś się tym nie chwalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 15:10, mskarpeta napisał:

Hej, wie ktoś może, jak nazywał się mem z tym roześmianym facetem? Chodzi o tego chińczyka
z wyrazem twarzy w stylu "oh bitch, lol" . Any ideas? : D

"Asian Troll Face"... debilna nazwa moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 15:16, Phobos_s napisał:

Kurczę nawet nie wiedziałem, że taka opcja jest. Coś się tym nie chwalą.

To standardowa usługa świadczona od lat. Docelowo dotyczy produktów szklanych czy elektronicznych, ale w zasadzie każdą paczkę można oznaczyć jako "ostrożnie". W tym przypadku po zniszczeniu jej spłaca ją dostawca bądź palcówka poczty - w zależności w którym momencie została uszkodzona.
Koniec, bo to nie jest temat o Poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Dzięki wielkie. A co do nazwy... W sumie, oddaje wydźwięk tego mema, bo to zwyczajny troll face dopasowany do azjaty. Facet miał (nie)szczęście i stał się sławny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:51, cezaq napisał:

[M]

Bez słów... Ble.


Człowieku to nie jest śmieszne to jest obrzydliwe, prawie zwymiotowałem... Degrad -1, za zbyt drastyczne sceny, nie widzę w tym przypadku, elementów łagodzących, które kierowałyby mnie by dać ostrzeżenie, treść jest zbyt ostra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się nie mogę powstrzymać:
Z ciekawości - co takiego było na tym filmiku, że gość załapał od razu degrada? Z tego co widziałem to był link do youtube''a, więc jakiś gram przyzwoitości powinno to to mieć. Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym się to nie podoba, jednych obrzydza, a jedni nie mogą przestać na to patrzeć.
Nikt tego nie konsumował Isildur, więc jak napisał Reznov, gram przyzwoitości był... sam tytuł filmiku oraz podpis pod coś mówią chyba, nie?

"GARYS BACK..NOT FOR THE WEAK STOMACH"

W pełni niezrozumiały "degrad". Sorry, Twoja akcja wg mnie była za ostra.

=

A tego nie wiedziałem czy wstawić do kwasów czy do tematu z CoD. Ja to uznaje za śmieszne:

http://img684.imageshack.us/img684/2180/v452e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:26, Renzov napisał:

Aż się nie mogę powstrzymać:
Z ciekawości - co takiego było na tym filmiku, że gość załapał od razu degrada? Z tego
co widziałem to był link do youtube''a, więc jakiś gram przyzwoitości powinno to to mieć.
Hm?


Uwierz mi nie chcesz wiedzieć, poza tym nie będę obrzydzał innych... Chcesz wiedzieć więcej sprawdź maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:41, filip29 napisał:

Nie przesadzaj z tymi drastycznymi scenami. To tylko wyciskanie dużego pryszcza :D

Jak to był duży pryszcz to ja nie chce widzieć innego... Sorry forum odwiedzają osoby nieletnie a ten filmik jest nieodpowiedni. Tyle w temacie i proszę o zakończenie komentowania mojej decyzji bo to nie jest tematem tego wątku... Kolega, który otrzymał degrada ma prawo się odwołać ale odpowiednią drogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się