SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2013 o 09:48, Darkstar181 napisał:

Ja pierdzielę, ludzie nie dość że dobrowolnie oddają swoje sensetywne dane, to jeszcze
za to płacą :/ To jest dopiero kwas.

To miało być raczej jako żart, odciski palców są pewnie po prostu jedną z opcji blokowania telefonu... Nie zdziwiłbym się jednak gdyby ten żart był prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 09:50, Hubi_Koshi napisał:

> za to płacą :/ To jest dopiero kwas.
To miało być raczej jako żart, odciski palców są pewnie po prostu jedną z opcji blokowania
telefonu... Nie zdziwiłbym się jednak gdyby ten żart był prawdą.

No z tego co zrozumiałem to ma być dodatkowe zabezpieczenie przy kupowaniu aplikacji i płaceniu za nie kartą. Dodatkowe, opcjonalne, ok, na razie opcjonalne. Ale precedens już jest i niedługo może się to okazać wymogiem.

Niedługo będziesz musiał zrobić odcisk własnego tyłka na sedesie w IKEI żeby go kupić i zamontować w chacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 09:53, Darkstar181 napisał:

Niedługo będziesz musiał zrobić odcisk własnego tyłka na sedesie w IKEI żeby go kupić
i zamontować w chacie.

Ciekawe co się stanie jak ktoś nieautoryzowany spróbuje się na nim załatwić, ugryzie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te nowe Iphone''y jeszcze nie wyszły, Kimmel wciska ludziom inny produkt od Apple, sądząc po wymiarach jest to pewnie iPad :P Najlepsza była gościówa liżąca ekran i mówiąca "Oh, I can taste it" ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 15:33, Tyler_D napisał:

Czyżby widać tu było inspirację Kingiem? ;-P

King pisał o gryzących sedesach? Wybacz nie czytałem go nigdy. Uznaj mnie za zainteresowanego, w której książce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie czytałem książki ani nie oglądałem filmu ale w Dreamcatcherze Kinga była siakiś taki motyw. Bodaj Smuggler z CDA o tym pisał gdzieś na łamach pisma ale apropo czego to już nie pomnę, zresztą to już ma znaczenie żadne w tym momencie. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2013 o 16:08, Tyler_D napisał:

Co prawda nie czytałem książki ani nie oglądałem filmu ale w Dreamcatcherze Kinga była
siakiś taki motyw. Bodaj Smuggler z CDA o tym pisał gdzieś na łamach pisma ale apropo
czego to już nie pomnę, zresztą to już ma znaczenie żadne w tym momencie. :-P

W Łowcy Snów z toalety wychodził potwór. I jeden z bohaterów (to się działo w odludnej chatce) miał siedzieć na tym kiblu, żeby ten stwór nie uciekł.


To trochę zastanawiające, że ja to pamiętam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oprócz oczywistej ''zabawności'' tudzież kwasowości tego niusa rozwalające jest też to.

Z kolei obrończyni oskarżonego argumentowała, że jego czyn nie był podyktowany deprawacją, ale izolacją i poczuciem osamotnienia. Wskazała też, że mężczyzna w końcu przyznał się do winy.

I tbh tym razem to ja niezbyt wiem o co ci chodzi ale nie ciągnijmy tego dalej może. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 19:00, Tyler_D napisał:

I tbh tym razem to ja niezbyt wiem o co ci chodzi ale nie ciągnijmy tego dalej może.
;-D

Może kazali mu od rana do wieczora pilnować tych kóz i mu się nudziło XD Ale fakt lepiej tego nie ciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy filmik. Goście zebrali paru starszych ludzi, pokazali ze dwa zwiastuny GTA V i zadali im parę pytań odnośnie ich spostrzeżeń dotyczące gry.
Niektóre są całkiem interesujące. Na pytanie odnośnie rzekomego okrzyknięcia gry mianem rewolucyjnej produkcji jeden z jegomości spytał co jest niby rewolucyjnego w umożliwieniu przez nią zmiany ubrania bądź gry w tenisa :D
http://www.youtube.com/watch?v=3Jyo62HaeFs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2013 o 13:51, Hubi_Koshi napisał:

Nie jestem do końca pewien gdzie to powinienem wrzucić więc wrzucę to tutaj


Strasznie mnie to zaciekawiło, mógłbym widzieć gdzie to znalazłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się