Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA Access, czyli jak grać w Battlefield 4 za piętnaście złotych miesięcznie

27 postów w tym temacie

Czekaj czekaj
- 4k ludu na fb
- 4 sklepy ze sprzetem
- i dwa rozegrane mecze przez kadre narodowa

moze na jakichs wyspach kokosowych czy w watykanie robilo by to wrazenie, ale w 38 milionowym kraju wydaje mi sie to dosc marnymi statystykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 19:12, sylwasss napisał:

Sport rozrasta się w naszym kraju w rekordowym tempie.
Sama liczba pasjonatów na fb liczy ponad 4 tyś użytkowników. Do tego mamy 4 sklepy w
Polsce ze sprzętem do tego sportu. Więc macie rację sport jest mało znany w Polsce.


Teraz porównaj te liczby ze siatkówką czy piłką nożną. 4 tysiące na fb dla całej dyscypliny? Niemal dwa razy więcej ma choćby Miłosz Przybecki, gracz pierwszoligowego Zagłębia Lubin. 4 sklepy? W każdym małym miasteczku znajdziesz więcej sklepów z piłkami do nogi czy kosza. Wspomniałeś o finale PLFA - patrząc na zdjęcia nie sposób zauważyć, że podobną ilość widowni na trybunach gromadzą zawody OSP w każdej gminie.

Nie neguję, że dyscyplina się rozwija, ciągle jednak nie sposób mówić tutaj o popularności. W naszym kraju to póki jedynie ciekawostka, choć nie wątpię oczywiście, że znajdzie się u nas grupa fanów tego sportu, bo nie sposób odmówić mu niesamowitej widowiskowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2014 o 23:46, TigerXP napisał:

Czekaj czekaj
- 4k ludu na fb
- 4 sklepy ze sprzetem
- i dwa rozegrane mecze przez kadre narodowa

moze na jakichs wyspach kokosowych czy w watykanie robilo by to wrazenie, ale w 38 milionowym
kraju wydaje mi sie to dosc marnymi statystykami.


Na przestrzeni 5 lat to mało? Sport ten jest dość nowym zjawiskiem, ale rozwija się w zawrotnym tempie. Pogadamy za 5 następnych lat. Liczba sympatyków stale rośnie. Zainteresowała się tym sportem nawet marka Tyskie czy Tarczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie widzę u siebie przynajmniej takiego wypożyczania. Jestem kolekcjonerem gier, zbieram je, a wypożyczyć to mogę sobie cukier od sąsiada co najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo to jedna z najbardziej pozytywnych ofert jakie najbardziej chamska firma w branży growej ma do zaoferowania. 80 złotych na next-genie za 3 gry, w tym Battlefielda i NFSa? Byłbym skory zapłacić, ale niestety XONE na pewno nie kupię. W końcu co to jest te 8 dyszek za rok pewnego grania - zwłaszcza, że w takiego BFa z rok max bym pograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z ciekawości zapytam czy taki BF4 w tym programie to to sama podstawka czy gra z wszystkimi
> dodatkami i usługą premium?

Podstawka niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować