Zaloguj się, aby obserwować  
Johnny_Bravo

Rise of Nations: Rise of Legends – oficjalny temat gry

453 postów w tym temacie

Premiera gry Rise of Nations: Rise of Legends już w piątek 14 Lipca. Już teraz chcemy was zachęcić do dyskusji na temat tego tytułu.

W tym temacie możesz zadawać nurtujące Cię pytanie dotyczące wszystkiego co jest związane z grą Rise of Nations: Rise of Legends.

Jeżeli masz problem z przejściem misji w grze to jest dobre miejsce do poradzenia się innych graczy.

Jeżeli chcesz wymienić się z innymi użytkownikami swoją opinią na temat świata gry, nie znajdziesz lepszego wątku niż ten.

Masz uwagi (pozytywne lub negatywne) dotyczącego polskiego wydania gry, ten temat jest najlepszym miejscem do przekazania nam swoich sugestii.

Pisz więc wszystko czego jesteś ciekaw. My ze swojej strony będziemy się starać jak najcześciej udzielać się w tym temacie i odpowiadać na wszystkie zapytania.

pozdrawiamy,
zespół CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Johny, dobry pomysł na temat :)
Ja osobiście nie mogę się doczekać gry - lubię niezwykłe strategie z niezwykłymi rozwiązaniami - może nawet ją zakupię ( choć pieniążki mam zarezerwowane na inne gry :P )
W każdym razie demo mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:54, morthi napisał:

czy bedzie rownie skaszaniona instrukcja jak i karty pomocy co w herosach 5 ?
czy tez inny zespol sie ta gra zajmuje ?


Ten sam,

a podaj mi linka jesli możesz do info o "skaszanieniu" karty pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety jako takiego nie ma linka oprocz ogolnego narzekania ze karta z klawiszologia do h5 jest bledna (klawisze nie odpowiadaja przypisanym im funkcjom), w instrukcji sa literowki, a rozkladowka z potworami ma pozamieniane obazki potworow.

mam nadzieje ze tym razem osoba odpowiedzialna za kontrole calego zespolu wykaze sie mniejsza poblazliwoscia i takich wpadek nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 15:01, morthi napisał:

niestety jako takiego nie ma linka oprocz ogolnego narzekania ze karta z klawiszologia do h5
jest bledna (klawisze nie odpowiadaja przypisanym im funkcjom), w instrukcji sa literowki,
a rozkladowka z potworami ma pozamieniane obazki potworow.

mam nadzieje ze tym razem osoba odpowiedzialna za kontrole calego zespolu wykaze sie mniejsza
poblazliwoscia i takich wpadek nie bedzie



Litości. To wątek o RoL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 15:01, morthi napisał:

niestety jako takiego nie ma linka oprocz ogolnego narzekania ze karta z klawiszologia do h5
jest bledna (klawisze nie odpowiadaja przypisanym im funkcjom), w instrukcji sa literowki,
a rozkladowka z potworami ma pozamieniane obazki potworow.

mam nadzieje ze tym razem osoba odpowiedzialna za kontrole calego zespolu wykaze sie mniejsza
poblazliwoscia i takich wpadek nie bedzie


a) klawiszologia jest dla klawiatury AZERTY, nie QWERTY, może stąd kłopoty?
b) Instrukcja fakt, ma błędy
c) Rozkladówka z potworami nie ma pozamienianych obrazków potwórów :) wymień choć jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poniewaz jestem zainteresowany zakupem tej gry to dlatego sie pytam kto jest odpowiedzialny za polska wersje :) hce wiedziec czy aby na pewno tym razem pracuja przy niej osoby odpowiedzialne i rzetelnie podchodzace do swojej pracy.

ale dzieki za info - najpierw gre w empiku dokladnie przejrze czy aby na pewno warto kupic bo ktos znowu zapomnial sprawdzic czy wszystko to co jest umiezsczone w instrukcji jak i kartach pomocy jest zgodne z rpawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 15:03, Soleila napisał:

Litości. To wątek o RoL.


Wiem, ja tylko próbuję wyjaśnić problem tam, gdzie się pojawił, możesz potem pokasować lub przenieść te posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w przystani kusznicy lucznicy, kalawerzysci jak i paladyni sa to modele z bety
w sylwanie smoki maja zle odzwierciedlone kolory (mzoe to wina matrycy)
w nekropolis wampiry i licze sa czerwone (podstawowe jak i ulepszone)

i niby jak sie tu cieszyc z takiej karty kiedy jet ona lekko mowiac niezgodna z rzeczywostoscia ? tak samo bedzie ciekawe czy i tym razem wyglad jednostek w instrukcji nie bedzie sie zgadzac z tymi ktore sa w grze (no chyba ze bedzie istrukcja czarno biala:) to sie wtedy wam upiecze bo wyjda maziaje)

jak mowie - 3 razy sie zasnatowie i dokladnie obejrze czy warto kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 15:10, morthi napisał:

w przystani kusznicy lucznicy, kalawerzysci jak i paladyni sa to modele z bety
w sylwanie smoki maja zle odzwierciedlone kolory (mzoe to wina matrycy)
w nekropolis wampiry i licze sa czerwone (podstawowe jak i ulepszone)

i niby jak sie tu cieszyc z takiej karty kiedy jet ona lekko mowiac niezgodna z rzeczywostoscia
? tak samo bedzie ciekawe czy i tym razem wyglad jednostek w instrukcji nie bedzie sie zgadzac
z tymi ktore sa w grze (no chyba ze bedzie istrukcja czarno biala:) to sie wtedy wam upiecze
bo wyjda maziaje)

jak mowie - 3 razy sie zasnatowie i dokladnie obejrze czy warto kupic


O niezgodność modeli z karty z rzeczywistością możemy mieć pretensję do Ubi, tak wygląda karta pomocy na całym świecie - jeśli robili ją na bazie bety, takie materiały dostał nasz dizał graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 15:10, morthi napisał:

i niby jak sie tu cieszyc z takiej karty kiedy jet ona lekko mowiac niezgodna z rzeczywostoscia
? tak samo bedzie ciekawe czy i tym razem wyglad jednostek w instrukcji nie bedzie sie zgadzac
z tymi ktore sa w grze (no chyba ze bedzie istrukcja czarno biala:) to sie wtedy wam upiecze
bo wyjda maziaje)

jak mowie - 3 razy sie zasnatowie i dokladnie obejrze czy warto kupic

Phii czepiasz się trochę. Ja tylko przejrzałem pobierznie elementy składowe i przeszełem do samej gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować