Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nabór na Moderatorów - Wyniki!

78 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2014 o 14:08, Muradin_07 napisał:

Tak od siebie jeszcze dodam, że w najbliższym czasie chcielibyśmy z nowymi Moderatorami
przeprowadzić takie "mini-wywiady"

Będą pytania od publiczności? ;d

I błagam, zadaj też jakieś z jajem, nie to nie będzie na 100% poważna rozmowa o moderowaniu i przyszłości forum. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić tak, jak było w przypadku pytań do Gramowiczów Roku, że dla kilku pytań znajdzie się miejsce. Może jutro tak oficjalnie w podsumowaniu ogłoszę i będziecie mogli przez te kilka dni wysyłać nam swoje propozycje. Będzie kilka poważniejszych i będzie kilka z jajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby poprawiło to czas reakcji na spam, bo ostatnio znowu takowy pojawia się pod niektórymi newsami. Dobrze też by było jakby nie pozostawiano nieaktywnych moderatorów, jak to miewa miejsce wśród obecnych, gdzie przynajmniej jeden jest od długiego czasu nieobecny. Tym bardziej skoro jest tylu nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wygranych (ze szczególnym pozdrowieniem dla Gumiśka:D)! Słusznie bo każdy z nich jest pomocny i nieustępliwy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdziwiony. I to bardzo zdziwiony. Tym większe jest moje zdziwienie że jest ono pozytywne a nie negatywne. Wszystkich nowych kojarzę, mniej lub bardziej ale jednak i w zasadzie z małymi wyjątkami wróżę im raczej dobrą przyszłość. Swoją drogą CHOLERNIE się dziwię że Graff sam się zgłosił. :o Niemniej - good one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ciężko się będzie rozstawać z Własnym Tytułem, ale nigdy go nie zmieniałem i już się trochę odsłużył. ;)

Dzięki za miłe słowa, cieszę się, że mamy swego rodzaju błogosławieństwo użytkowników. ;)

EDIT: Whoaa! Niebiesko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idźcie i działajcie. Czas na łowy i pierwsze fragi. ;)
Powodzenia. Dopisuję się do większości postów powyżej - miło widzieć w moderatorskim gronie znanych i raczej mało kontrowersyjnych userów. Oby nam tutaj sprawnie trzymali ład i porządek.

@Kakarotto
Jak takiś skory do ocen, to może na ochotnika przetestujesz ich możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 13:50, Alexei_Kaumanavardze napisał:

No to cześć:PP

A tak serio, cieszę się z docenienia mojej skromnej osoby i zrobię wszystko co w mojej
mocy, żeby Was nie zawieść (jakby ktoś chciał złożyć małą darowiznę, to wpłaty pow. 100
zł przyjmuję na konto:D). Ciężko było powstrzymać się od wypaplania wszystkiego wcześniej,
no ale udało się:)) I wielki szacun dla ekipy za sprawne i szybkie przeprowadzenie rekrutacji.


to teraz możesz zagonić ludzi do mafii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/rozgląda się po kabinie moderatora, szuka WIELKIEGO CZERWONEGO GUZIKA...
-Szlag...wiedziałem, że to podpucha...
/człapie z powrotem do kąta w ciszy szukać ofiar na pocieszenie.

Dzięki za zaufanie, dzięki za miłe słowa.
Dla kilku starszych użytkowników jestem ''znaną twarzą'' na forum, a przez to że ostatnio częściej czytam niż się dopisuję to młodsi mogą mnie nie znać. Liczę na to, że jeśli będziemy się poznawać to nie przy wypełnianiu moderatorskich obowiązków. Więcej nie przynudzam, skoro będą jakieś wywiady to trzeba coś zachować dla mediów ;P

@ Tyler_D
A czemuż to aż tak wielkie zaskoczenie? No może mnie też trochę przełamanie mojego lenistwa zaskoczyło, ale jakoś trzeba było się zebrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję, tym bardziej że nikt nie obiecywał, że aż tylu nowych Modków będzie (a i jak widać w przyszłości nikt nic nie wyklucza) ;) Osobiście kojarzę jednego, może dwóch z nowej ekipy, co oczywiście niczego jeszcze nie oznacza. Sam też startowałem, ale wierzę że wybrani zostali najlepsi. No i co najważniejsze, życzę wybranym powodzenia i udanych łowów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 17:46, kindziukxxx napisał:

to teraz możesz zagonić ludzi do mafii :)


Tia... I wybudować autostrady, zlikwidować spamerów, trolli i zaprowadzić pokój na świecie.:PP A tak na serio zastanowię się nad tym, może post na Gramsajcie, albo co. Pisz na PW jak masz sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Nie wiem, może za mało cię znam ale po prostu nie sądziłem że akurat sam zgłosisz się do moderowania akurat tego forum. :D

Plus taki że chociaż jeden jest kompetentny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i przesyłam pozdrowienia z tej drugiej strony barykady ;D

Moje zgłoszenie na Moderatora było wysłane pod wpływem impulsu, ale widocznie okazałem się "godny" ;)
Mam nadzieję, że się sprawdzę w nowej roli i forum wyjdzie na zdrowie mój nowy status.

Pozdrawiam wszystkich i bądźcie grzeczni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2014 o 17:43, theZoSo napisał:

@Kakarotto
Jak takiś skory do ocen, to może na ochotnika przetestujesz ich możliwości?


A konsul może zarobić degrada? Byłbyś niezłym kąskiem dla nowego Modka. Pierwsze godziny moderowania i już konsul na liście odhaczony. ;D

Takiś ciekawy ocen? Społeczeństwo gramowe oceni niedługo. :P
_____________

Pozdrowienia dla nowych Moderatorów. Dołączenie do Błękitnych Chłopców to niezły szpan, ale też kawał ciężkiej syzyfowej roboty. Takich wyborów moralnych nie uświadczycie w żadnej grze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. zaskoczyliście mnie trochę z tym newsem, trzeba było usunąć to, co miałem na gramsajcie. :D Kto to wie, jakie bzdury napisał człowiek dwa czy trzy lata temu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować