Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nabór na Moderatorów - Wyniki!

78 postów w tym temacie

O, jestem pozytywnie zaskoczony - wszystkich kojarzę i to kojarzę jako całkiem "przyjemnych" ludzi.

No cóż, pozostaje tylko życzyć powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dużym prawdopodobieństwem mogę wytypować wśród kadydatów tych którzy po jakimś czasie będą po prostu nieaktywni - tak jak ci którzy do tej pory moderują. Jeżeli chociaż dwóch spośród pięciu będzie regularnie odwiedzało forum wówczas można uznać finał akcji za sukces.
Wybranym na moderatorów oczywiście gratuluje i życzę sumienności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich znam z widzenia. ;P
I ogólnie, nie mam im na razie nic do zarzucenia. My, społeczność gramu ocenimy ich z każdej strony, więc mogą oni spać (nie)spokojnie. :D

I w sumie sporo ich, a i jeszcze mogą pojawić się kolejni? Ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę tutaj nie naśmiewać się ani z Prince_Mikiego, ani z innych użytkowników. Owszem Prince_Miki się nie dostał, brakuje mu trochę doświadczenia, ale przynajmniej się stara i coś próbuje robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to cześć:PP

A tak serio, cieszę się z docenienia mojej skromnej osoby i zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby Was nie zawieść (jakby ktoś chciał złożyć małą darowiznę, to wpłaty pow. 100 zł przyjmuję na konto:D). Ciężko było powstrzymać się od wypaplania wszystkiego wcześniej, no ale udało się:)) I wielki szacun dla ekipy za sprawne i szybkie przeprowadzenie rekrutacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też gratuluję nowym Moderatorom i życzę wszystkiego najlepszego w nowej roli! :)

Kilku z nich kojarzę, z niektórymi nawet miałem przyjemność tutaj dyskutować w przeszłości na Forum, ale i widzę że reszta Gramowiczów ich kojarzy, więc będzie spoko.

Tak od siebie jeszcze dodam, że w najbliższym czasie chcielibyśmy z nowymi Moderatorami przeprowadzić takie "mini-wywiady", aby Ci, którzy może jeszcze ich nie znają nieco bliżej ich poznali. Nie wiem jeszcze czy będzie to w tym tygodniu, ale postaram się, aby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować