Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard anulował projekt Titan

47 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2014 o 13:32, Luqstar napisał:

Hehe Ty tak ślepo ufasz recenzentom? Jeśli tak, to zapewne masz w swojej kolekcji wiele
gniotów. Diablo III na premierę to był niewyobrażalny gniot który oferował tyle co nic
za około 200zł. Człowieku ta gra była robiona gruuubo 4 lata, a sam dodatek 2 lata który
zawartością zawodzi na całej linii i przy LoD wypada mizernie.

Nie tylko recenzentom wierze, ale i masie kolegów i koleżanek które grały w Diablo 2 i bardziej im wierzę niż takiej osoby jak Ty która żyję z hate''u do D3 pewnie nawet nie grając w nią i guzik o niej wiedzac (takie przypuszczenie bo zazwyczaj tylko takie osoby takie brednie wypisują), rozumiem że te miliony ludzi które kupiły tą grę i dawały dość wysokie noty to są zapewne gimbusy pod wpływem PR''u tak?

Dnia 25.09.2014 o 13:32, Luqstar napisał:

Najbardziej śmieszyło mnie to jak RoS''a promowali tym, że jest gotycki i mroczny blablabla
(gre z serii Diablo czaicie?) jednocześnie przyznając się do tego, że podstawka to kolorowanka
dla dzieci która została wyprana z klimatu poprzednich odsłon.

RoS to dodatek dorównujący LoD i czas się z tym pogodzić, kolejny raz potwierdzasz stwierdzenie że nie zagrałeś nawet w tą grę i dlatego wypisujesz te swoje brednie, jedyne co w podstawce D3 kulało to AH niepotrzebny i drop rate zajechany. Jeśli od Hack''n''slasha oczekiwałeś gry z fabułą albo wybuchami niczym z CoDzie czy grafiką rodem z Crysisa to sorry gościu ale widać że takie gry nei są dla Ciebie, i nie powinieneś w ogóle się o nich wypowiadać bo bladego pojęcia nie masz na ich temat.

Dnia 25.09.2014 o 13:32, Luqstar napisał:

Daj mi Diablo II z feelingiem wali z Diablo III (bo to jedyna istotna przewaga tej gry)
i serwery świecą pustkami.

Serwery świecą pustkami? Na Tormencie 6 5 sec i mam piątkę ludzi do gry bez problemowo, na sezonowych postaciach również nie ma problemu, po 2 jeśli dla Ciebie grających 10mln i sprzedanych kopii 20mln to świecenie pustkami to radzę jeszcze raz to przeanalizować, bo brednie takie sadzisz niczym niejeden "znaffca" z youtube''a albo rodem klocuchowe farmazony.

I jedna prośba nie odpisuje proszę, bo nie mam zamiaru użerać sie z osobą która wypisuje takie brednie. EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie przechodzi, jest jedynie połączenie z Draenorem z alternatywnej przeszłości. Nie
> ma to wpływu na oryginalną historię poza tym, że osoby z tamtego Draenoru mogą stamtąd
> podróżować (i dlatego tam się wybieramy aby powstrzymać inwazję). Tak więc wciąż mamy
> zarówno oryginalny Outland/Draenor i niezniszczony Draenor z alternatywnej przeszłości.
Nigdzie nie napisałem, że oryginalna historia gdzieś znika, tylko że teraz toczy się w alternatywnej linii czasowej a w oryginalnej wersji prawdopodobnie nie będzie ruszana albo jedynie w nieznacznym stopniu. Tak więc możliwe, że historia samego Azeroth w tym dodatku będzie kompletnie nienaruszona. Chociaż prawda taka, że szanse na wydanie W4 w czasie kiedy cały czas żyje WoW są praktycznie żadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:10, Afgncap napisał:

Chociaż prawda taka, że szanse na wydanie W4
w czasie kiedy cały czas żyje WoW są praktycznie żadne.

To prawda, poza tym mają wspomnianego już Starcrafta 2, do którego wyjdzie jeszcze jeden dodatek. Raczej nie chcą rozwijać kolejnego RTSa pod e-sport (a takowym był też Warcraft 3).

Odnośnie Azeroth, siły Iron Horde dotarły do Blasted Lands i Blackrock Mountain (wspierane przez resztki lojalistów Garrosha z Azeroth), więc niewielkie zmiany są. Poza tym trochę postaci z oryginalnej rzeczywistości też zginie, oprócz tych alternatywnych. Po tym dodatku pewnie powrócą do głównej rzeczywistości, być może w jakiś sposób połączenie z tamtym Draenorem uda się przerwać (oczywiście w lore, w grze wciąż będzie można tam wrócić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tarasada w jednym muszę Ci przyznać racje, nie odpisuj. Skoro Ty nawet nie grałeś w DII to faktycznie rozmowa z Tobą nie ma kompletnie sensu. Aha i grałem w RoS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2014 o 16:03, Luqstar napisał:

@Tarasada w jednym muszę Ci przyznać racje, nie odpisuj. Skoro Ty nawet nie grałeś w
DII to faktycznie rozmowa z Tobą nie ma kompletnie sensu. Aha i grałem w RoS''a.

Grałem w DII i to bardzo dużo, miałem tą grę zaraz po premierze, dostałem od mamy ją. Pokaż mi czy w D2 jest fabuła zapierająca dech w piersiach i pełna zwrotów akcji? Nie ma, bo to HnS który nastawiony jest na drop i siekanie mobów. Udźwiękowienie to kwestia gustu, sama zaś grafika to hmm pewnie gdyby D2 robiono w 2012 roku to wyszła by taka sama jak w D3 więc nie widzę w niej nic złego (w tej z D3) i proszę zastosuj się do mojej rady i nie odpisuj bo na dzień dzisiejszy dawkę głupot mam ponad poziom który mogę przyjąć. Wystarczy mi abstrakcja prywatnie nie muszę jeszcze mieć jej na forach. D3 to gra bardzo dobra, i nie sugeruję sie tylko recenzjami ale i swoim doświadczeniem oraz ocenami kolegów i każdy z nich stawia ją na równi z D2 po wyjściu dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować