Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Wielka alfa" Evolve na koniec października, najpierw na Xboksie One

12 postów w tym temacie

Eej, czym ta gra tak zachwyca? ;o Skąd te wyróżnienia najlepszej? Świetnie bawiłem się przy L4D 1 i 2. Pierwsze informacje o Evolve też przyprawiały mnie o ekstazę. Ale pierwsze gameplaye już ten zapał ostudziły. Takie to wszystko bez emocji, chaotyczne. Nie czuć walki o przetrwanie. Mam wrażenie, że o przetrwanie walczy tu ta bestia, nie marines. Oni natomiast są łowcami. A skoro tak, to ta gra jest wyprana z emocji! ;o Serio, jakoś inaczej sobie to wyobrażałem. Czegoś na zasadzie trybu Hunter z Crysisa 3, gdzie poziom adrenaliny czasami rósł niesamowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to żebym się czepiał, ale chciałbym aby szanowny redaktorek tego tępego newsa zechciał podac mi 17-to cyfrowy kod wymagany przy rejestracji do Alphy...bo jakoś zapomniał o tym małym szczególe wspomnieć ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Afro69 - oglądając gameplaye odnoszę wrażenie, że o życie walczy tutaj bestia. Tamci co chwilę się reanimują i respawnują a bestia generalnie ucieka i szykuje się na wielką batalię, która wygląda na z góry przegraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Eej, czym ta gra tak zachwyca? ;o Skąd te wyróżnienia najlepszej? Świetnie bawiłem się
> przy L4D 1 i 2. Pierwsze informacje o Evolve też przyprawiały mnie o ekstazę. Ale pierwsze
> gameplaye już ten zapał ostudziły. Takie to wszystko bez emocji, chaotyczne. Nie czuć
> walki o przetrwanie. Mam wrażenie, że o przetrwanie walczy tu ta bestia, nie marines.
> Oni natomiast są łowcami. A skoro tak, to ta gra jest wyprana z emocji! ;o Serio, jakoś
> inaczej sobie to wyobrażałem. Czegoś na zasadzie trybu Hunter z Crysisa 3, gdzie poziom
> adrenaliny czasami rósł niesamowicie.

Hehe nie wiesz skąd takie nagrody ? Ano panowie dobrze posmarowali I grze jeszcze nie stworzonej de facto przyznano wyróznienia I nagrody aby motłoch kupił produkt średniej jakości za wygórowaną cenę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 18:40, Storr1 napisał:

Nie to żebym się czepiał, ale chciałbym aby szanowny redaktorek tego tępego newsa zechciał
podac mi 17-to cyfrowy kod wymagany przy rejestracji do Alphy...bo jakoś zapomniał o
tym małym szczególe wspomnieć ....:)


""Wielka alfa" Evolve rozpocznie się 30 października - poinformowały 2K Games i Turtle Rock Studios. Wbrew temu, co może sugerować nazwa, testy będą miały charakter zamknięty. Rejestrować można się już teraz na stronie gry, gdzie można także znaleźć bliższe informacje o nadchodzącej alfie."

Tępotą jest brak zrozumienia czytanego tekstu. Zamknięta, to znaczy że klucze dostaną nieliczni. Jest link do rejestracji, to znaczy że tam trzaba dowiadywać się więcej.

A w nagrodę OSTRZEŻENIE

pierwsze i ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tępotą jest brak zrozumienia czytanego tekstu. Zamknięta, to znaczy że klucze dostaną
> nieliczni. Jest link do rejestracji, to znaczy że tam trzaba dowiadywać się więcej.
>
> A w nagrodę OSTRZEŻENIE
>
> pierwsze i ostatnie.
>
Prosze wejść w podany link I na samym dole kwestionariusza jest pole do podania owego kodu ...proszę w taki wypadku podać stronę gdzie mam sie zarejestrowac aby mieć możliwość dostania tego kodu bo pod podanym linkiem go nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.10.2014 o 18:53, Storr1 napisał:

Prosze wejść w podany link I na samym dole kwestionariusza jest pole do podania owego
kodu ...proszę w taki wypadku podać stronę gdzie mam sie zarejestrowac aby mieć możliwość
dostania tego kodu bo pod podanym linkiem go nie ma ...


"Please enter your 17 character voucher code* found on your invite. Each selected participant will receive an email token or voucher code to redeem Big Alpha access when it becomes available."

Czyli najpierw trzeba dostać zaproszenie.

I uprzedzając pytanie skąd:

Trzeba było pojawić się na ich stoisku na targach.

Ale ponieważ taki dobry jestem to proszę:

11197-10708-89072

Podobno wielokrotnego użytku, nie wiem czy zadziała. A i tak szansę dostaną nieliczni, XO ma pierwszeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka którą podałeś jest do rejestracji na XOne. Tutaj masz stronke do rejestracji ogólnej z możliwością wyboru platformy www.EvolveGame.com/BigAlpha. I kod to rzeczywiście 11197-10708-89072 więc jest dużo niedomówień w tekście artykułu. I działa zarejestrowałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Hehe nie wiesz skąd takie nagrody ? Ano panowie dobrze posmarowali I grze jeszcze nie
> stworzonej de facto przyznano wyróznienia I nagrody aby motłoch kupił produkt średniej
> jakości za wygórowaną cenę ...

To jak wychodził Wiedźmin 1-2 i dostawał sporo nagród jeszcze przed wypuszczeniem gry to też uważasz że nasze chłopaki dawali w łapę. Evalve wyskoczyło ze świeżym pomysłem. Nie mniej to testy alphy dopiero poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech zgadnę, kolega moderator świeżo z modem? Bo jakoś mi tak zalatuje styl wypowiedzi... No ale spokojnie, dobry mod dobry:)

Samą grę, o ile szczęście dopisze chętnie potestuję:) O ile szczęście dopisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2014 o 22:04, fablish napisał:

Niech zgadnę, kolega moderator świeżo z modem? Bo jakoś mi tak zalatuje styl wypowiedzi...
No ale spokojnie, dobry mod dobry:)


Heh, pomyslalem o tym samym, profesjonalizm pelna geba :D

Dnia 09.10.2014 o 22:04, fablish napisał:


Samą grę, o ile szczęście dopisze chętnie potestuję:) O ile szczęście dopisze:)


A ja jak z kazda nowa gra poczekam na premiere, potem recenzje, potem patche, a potem bede sie zastanawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować