Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2006 o 22:22, k0rnas napisał:

Widze ze wszyscy narazie wybrali ten sam body kit :) moja furka jutro :D

Krystian jak robisz screena zwieksz rozdzialke w grze, wtedy furka lepiej wyglada, oczywiscie
jezeli mozesz :) pozdrawiam


Dzięki za radę zrobię tak jak napisałeś a przynajmniej postaram się;)Pozdrawiam również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 13:33, RX-8 napisał:

Hm, panowie contest''anci, mam pytanie :P Konkretnie, czy głosowanie jest jawne i w jakiej
formie przebiega?


Uczestnicy wysyłąją głosy do Dante na maila a on podaje wyniki gdy już otrzyma wszystkie głosy :) i wtedy pisze kto które miejcce i kto na kogo głosował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 13:39, Krystian-03 napisał:

Ja 5 minutek temu oddałem głos.


jak to oddałęś głos ??? przecieć jest tylko kilka aut wystawionych nie ma wszystkich :/ znasz może zasady konkursu ??? jest to dyskryminacja innych poprzez głosowanie bez obecności ich wozów np mojego, a ja wystawię później bo teraz nie mam dostępu do mojego kompa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 13:39, Krystian-03 napisał:

Ja 5 minutek temu oddałem głos.


Już oddałeś ... jak na moje oko to brakuje jescze z 5 samochodów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 13:33, RX-8 napisał:

Hm, panowie contest''anci, mam pytanie :P Konkretnie, czy głosowanie jest jawne i w jakiej
formie przebiega?


Głosowanie jest jak najbardziej jawne, a właściwie nie cały jego przebieg, tylko podsumowanie, każdy wie kto na kogo głosował, patrz ostatnie wyniki http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9667&pid=433
Prowadzący zbiera głosy mejlowe i jak wszyscy nadeślą to sumuje i ogłasza wszem i wobec.
Uprzedzę następne pytanie, gdyby wszyscy głosowali w tym wątku mogliby innym sugerować swoje zdanie, a tak mamy pełny obraz jaki kto ma naprawdę gust :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 13:46, Dante Dy`nei napisał:


To może nie będę brał pod uwage tego głosu który wysłałeś ... poczekamy na resztę i wyślesz
jeszcze raz ...


Ojej zapomniałem :((((((Przepraszam za kłopot Sorkiii Dante :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze sprawdziłem, ale jeszcze 4 Golfy powinny wyjechać z garażów:
1.CIAPUTEK
2.KORNAS
3.ERWIN160
4.DEMONCLEANER
Czekamy z niecierpliwością!
P.S. Mam nadzieję że wystawicie je do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZASADY KONKURSU

1. Do każdego ''zlotu'' zgłaszają się zawodnicy. Nie daję ograniczonego czasu na utworzenie listy. Gdy zgłosi się odpowiednia liczba uczestników, dam posta startowego do edycji.
2. W poście startowym podaję czas, jaki macie do wystawienia swoich bryk, oraz czas w jakim macie później oddać głosy na samochód, który się wam najbardziej podoba. Gdy wystawiacie samochody, to w poście z fotkami, umieszczajcie swoją ksywkę, jaką macie na forum.
3. Głosy wysyłacie, na mojego maila dj_ganja@lama.net.pl , mile widziane podpisy w mailu, swoją ksywką na forum.
4. Gdy otrzymam wszystkie głosy, robię podsumowanie i wrzucam wyniki na forum.
5. Nagrodą za pierwsze miejsce, jest możliwość, wyboru bryki do następnej edycji.


Z pozdrowieniami i życzeniami fajnej zabawy - J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:24, Dante Dy`nei napisał:

ZASADY KONKURSU

1. Do każdego ''zlotu'' zgłaszają się zawodnicy. Nie daję ograniczonego czasu na utworzenie
listy. Gdy zgłosi się odpowiednia liczba uczestników, dam posta startowego do edycji.
2. W poście startowym podaję czas, jaki macie do wystawienia swoich bryk, oraz czas w jakim
macie później oddać głosy na samochód, który się wam najbardziej podoba. Gdy wystawiacie samochody,
to w poście z fotkami, umieszczajcie swoją ksywkę, jaką macie na forum.
3. Głosy wysyłacie, na mojego maila dj_ganja@lama.net.pl , mile widziane podpisy w mailu, swoją
ksywką na forum.
4. Gdy otrzymam wszystkie głosy, robię podsumowanie i wrzucam wyniki na forum.
5. Nagrodą za pierwsze miejsce, jest możliwość, wyboru bryki do następnej edycji.


Mam nadzieję, że zasady są jasne i wam odpowiadają :D. Jak będą jakieś ciekawe pomysły, na
zmienienie/dodanie, czegoś, regulamin będzie aktualizowany.

No nareszcie. Brawo. Poproś moderatora o przypięcie ich u góry ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:36, speedraid napisał:

No nareszcie. Brawo. Poproś moderatora o przypięcie ich u góry ekranu.


Już wysłałem maila, teraz trzeba czekać na reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować