Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need for Speed: Most Wanted - Konkurs na najlepsze auto

3141 postów w tym temacie

Most Wanted Best Car Contest: 5th Edition "Golf GTI" - wyniki

No nareszcie doczekaliście się na podsumowanie tej edycji. Przepraszam, że tak późno, ale miałem włączone forum i wyszedłem z domu na jakiś czas. No ale teraz już jestem, a kwalifikacja przedstawia się tak :

1st - Ciaputek (4 pkt.), głosowali na niego: Speedraid, Kepny, DemonCleaner, MastAlol.
2nd - Kepny (3 pkt.), z głosami od: k0rnasa, Erwina160 i Blade2
3rd - z jednym punktem każdy:
mtobi, z głosem RX-8
DemonCleaner, z głosem Ciaputka
RX-8, z głosem Krystiana-03
Blade2, z głosem mtobiego

Ciaputek, gratuluję wygranej, zawsze dostawałeś po jednym głosie, a teraz 4 i pierwsze miejsce, gratuluję !!! Teraz ty wybierasz następne auto.

Mnie osobiście najbardziej podobały się Golfy, RX-8, DemonCleanera i Ciaputka, chodziać reszta też jest niezła.

No to zapraszam, do zapisywania się na nową listę, 6 edycji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Juz chyba trzeci raz zagłosowałem i ta osoba wygrała. Twój samochód był naprawdę super. Teraz zadaj jakiś do konursu.
P.S. W pierwszej edycji wygrałem, a w następnych nie zdobyłem wyższego miejsca niż tzecie. Widocznie mje samochody nie przypadają wam do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki dla ludzi na podium i całej reszty tez ;) teraz niech się Ciaputek pojawia szybko, bo łapy się trzęsą żeby następny samochód visualnie zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O,debiut i już załapałem się na pudło:):):)dzieki Rx-8:) Ja piszę z kompa cioci i nie mam dostępu do most wanted, więc nie bedzie mnie w nastepnej edycji:( Ale będe na bieżąco śledził wyniki. pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Speedraid/MARCOS, proszę cię urzywaj jednego konta jak piszesz w tym temacie, tak będzie łatwiej, dla ciebie, mnie i wszystkich innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 20:30, Dante Dy`nei napisał:

/.../

Speedraid/MARCOS, proszę cię urzywaj jednego konta jak piszesz w tym temacie, tak będzie łatwiej,
dla ciebie, mnie i wszystkich innych.

Tyle, ze w tym problem, że nie wiem którego:D Może mi doradzisz? Ale chyba lepiej będzie speedraid, gdyż ta mnie tu znacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

Tak, jeżeli chodzi o ten wątek, to niech będzie Speedraid, wszyscy już cie tutaj znają pod tym ''imieniem'' i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze tylko mam takie małe "Ale". Otórz co będziemy tuningować jak wyczerpiemy limit samochodów z MW? Bo raczej do Carbona nie dociągniemy taką ilością modeli jakie są w Most Wanted. Wiem że jeszcze trochę czasu aż się skończą bryki, ale myślę nieco na wyrost :P Co wtedy? Wrócimy do Undergrounda 2 i będziemy w nim robić? Czy bardziej prawdopodobna jest perspektywa "tłuczenia" samochodów z MW aż się nam przejedzą totalnie? :D

Ciaputek, daj no może już kolejną brykę ;]

[Mam Brygadzistę! yesss! :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na wybór ciaputka możemy już chyba zacząć tworzyć nową listę uczestników.
Z tego co zauważyłem kilka osób już się zgłosiło wcześniej. Podsumujmy więc, a reszta tradycyjnie się dopisze.

1. NyGgA MiLy
2. Krystian-03
3. DemonCleaner
4. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 23:28, RX-8 napisał:

Ja jeszcze tylko mam takie małe "Ale". Otórz co będziemy tuningować jak wyczerpiemy limit samochodów
z MW? Bo raczej do Carbona nie dociągniemy taką ilością modeli jakie są w Most Wanted. Wiem
że jeszcze trochę czasu aż się skończą bryki, ale myślę nieco na wyrost :P Co wtedy? Wrócimy
do Undergrounda 2 i będziemy w nim robić? Czy bardziej prawdopodobna jest perspektywa "tłuczenia"
samochodów z MW aż się nam przejedzą totalnie? :D

Ciaputek, daj no może już kolejną brykę ;]

[Mam Brygadzistę! yesss! :P]



Gdy skończą się fury,to gospodarz może podać,jakimi furami będziemy robile okrążenie,a my zamieszczamy screena z swoim najlepszym czasie.(Tor wybiera gospodarz)Nie wiem czy to się przyjmię,ale na przyszłość pomysł niegłupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, to by się mogło przyjąć :) Pomysł fajny, jestem za :P

Przy okazji wpisuję się na listę do następnej edycji

1. NyGgA MiLy
2. Krystian-03
3. DemonCleaner
4. RX-8
5. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 08:23, NyGgA MiLy napisał:

Gdy skończą się fury,to gospodarz może podać,jakimi furami będziemy robile okrążenie,a my zamieszczamy
screena z swoim najlepszym czasie.(Tor wybiera gospodarz)Nie wiem czy to się przyjmię,ale na
przyszłość pomysł niegłupi.


Kiedyś już była taka Liga przy okazji U2.
Jak była próba reaktywacji przy MW to nie było chętnych do ścigania i pomysł upadł.
Ja jestem zawsze chętny, możemy robić takie wyścigi nawet równolegle do tego Konkursu, muszą tylko być chętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:13, DemonCleaner napisał:

Kiedyś już była taka Liga przy okazji U2.
Jak była próba reaktywacji przy MW to nie było chętnych do ścigania i pomysł upadł.
Ja jestem zawsze chętny, możemy robić takie wyścigi nawet równolegle do tego Konkursu, muszą
tylko być chętni.

To stwórz własny temat i tam bedziesz prowadził taki konurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować