Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft przejmuje Drivera

35 postów w tym temacie

Ciekawe... Mam nadzieję, że Ubisoft zrobi coś naprawdę dobrego ze serią Driver. Pamiętam tylko pierwszą odsłonę na Play Station One, a tak poza tym nie kojarzę innych części, bo w nie po prostu nie grałem. Ubisoft potrafi działać cuda, więc może i w tym przypadku spowoduję taki cud i Driver będzie grą uwielbianą przez miliony graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...
to dobrze UbiSoft pokazał, że grami potrafi sie zaopiekować.
Tylko czy nower "drivery" wyda teraz CDP ?
Z tym Ubi to w Polsce dziwnie jest, a Atari stacza sie na dno (a niech maja za to ze nie wpółpracują z CDP :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli znowu powtórzy się sytuacja z wyrzuceniem 30 milionów dolców na zrobienie ładnych filmków, i nic poza tym, to chyba na zawsze odsune się od tej serii. A przecież pierwsza część była taka niezła... ech, ktoś schrzanił sprawę. Na szcześćie Ubisoft to nie byle jaka firma, podnieśli serię Heroesów( włąsciwe to rosyjska firma z która wspópracują,ale mniejsza o to) to może i Driver powróci w glorii i chwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się exilem- najlepszy jest Ford Mustang Shelby aka "Eleonore" :-)
A teraz bez off-topu:
W związku z tą informacją pojawia się pytanie, czy Ubisoft zaopiekuje się także starymi częściami- mam na myśli wydanie Drivera4 na PC, bo na PS2 chyba już jest.

Poza wszystkim mam nadzieję, żę firma Ubisoft przywróci Driverowi należne mu miejsce. Marzy mi się taka część pierwsza z poprawioną grafiką, możliwością ucieczki pościgom, chodzeniem (ale bez przesady, bo to Driver) oraz możliwością zmiany aut. Cóż w Drivera2 nie grałem bo wydali go tylo na PS1, a Driver3 to upadek serii. (Wciąż nie mogę uwierzyć w to co zobaczyłem, posłuchałem i ogólnie- odczułem w demie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 10:07, PsychoMan napisał:

Mam nadzieję że wreszcie Driver wroci w glorii i chwale. Przy okazji wie ktoś kiedy ma wyjść
Pharell Lines?


podobno wyjdzie gdzies w 3.kwartale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) Ubisoft NIGDY nas nie zawiódł, może rzeczywiście jest jakaś szansa na ujrzenie naszego ulubionego drivera, a nie jakiegoś szmelca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 10:20, Medwith napisał:

Zgadzam się exilem- najlepszy jest Ford Mustang Shelby aka "Eleonore" :-)


Tak, szczególnie jeżeli w radio leci Lowrider:P

Dnia 14.07.2006 o 10:20, Medwith napisał:

Poza wszystkim mam nadzieję, żę firma Ubisoft przywróci Driverowi należne mu miejsce. Marzy
mi się taka część pierwsza z poprawioną grafiką, możliwością ucieczki pościgom, chodzeniem
(ale bez przesady, bo to Driver) oraz możliwością zmiany aut.


To prawda, może wtedy Driver mógłby nawiązać walkę z serią GTA, w tych ''gangsta'' grach przydałby się jakiś naprawdę mocny konkurent, żeby chłopcy z RockStar nie myśleli o spoczęciu na laurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cóż w Drivera2 nie grałem bo

Dnia 14.07.2006 o 10:20, Medwith napisał:

wydali go tylo na PS1, a Driver3 to upadek serii. (Wciąż nie mogę uwierzyć w to co zobaczyłem,
posłuchałem i ogólnie- odczułem w demie)

Oj tak, Driver 3 to totalna porażka :/ Driver to driver, a oni GTA próbowali z niego zrobić :( I to z beznadziejnym skutkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w jedynkę na PSX i pamiętam że fajnie się bawiłem , słyszałem że kolejne części to już nie to więc mam nadzieję że Ubi to poprawi , firma potrafi dobrze robić gierki więc i z tą coś powinni zmajstrować porządnego ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lone Wolf

Do tego dodajmy jeszcze Splinter Cell i w ogóle większość gier z nazwiskiem Tom Clancy. Ten pan zapewnia ciekawą fabułę.
Czekam na powrót Drivera. Ubi póki co jest dla mnie najlepsze, więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować