Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft przejmuje Drivera

35 postów w tym temacie

Driver był grą rewelacyjną. Driv3r już takową nie był. Zmiana właściciela praw do tytułu może jednakże odmienić żywot tytułu. Ubisoft - do dzieła!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że Ubisoft da radę... moim zdaniem Driver ma teraz o 100% większe szanse na wejście na szczyt listy najlepszych gier tak jak dawniej tego dokonał... Ubisoft ostatnio nie zawodzi udany Heroes5 oraz Tomb Raider Legend mówią same za siebie... mam nadzieję że niedługo zobaczymy Drivera w świetnej formie... do roboty panowie z Ubisoft... :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko uważam, że ubisoft nie potrafi stworzyć niczego ciekawego. grałem w kilka ich ostatnich gier(po około 7 godzin w każdą) i żałuję, że to zrobiłem... w ogóle mi się nie podobały(szczególnie hommV). kwestia gustu, a to drażliwy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atari dobrze zrobiło, na nowego Drivera by musieli wylożyć kupe kasy, nie było ich stać na to, a tak sporo podreperowali swoje finanse, i skupili się na Test Drive Unlimited który jak wieści noszą będzie jednym z najlepszych wyścigów na xbox360, i najlepszymi na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Atari nie wyszło na tym jak Sega z Saturnem lub Nintendo z N64 (ale N miało więcej szczęścia), którym ciężko było po podobnej nagłej zmiany polityki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może się to okazać dla graczy całkiem niezłą wiadomością - dwa ostatnie Drivery
> nie zdobyły sobie zbyt dużego uznania, a skoro Francuzi decydują się wyłożyć
> na prawa taką gotówkę, to muszą przecież planować przywrócenie cyklu na
> szczyty rankingów sprzedaży.

tak się zastanawiam na ile jest to faktycznie gotówka. często w tego typu transakcjach tak naprawdę firmy wymieniają się tylko akcjami a nie wypłacają faktycznie gotówkę. oczywiście co one potem z tymi akcjami zrobią to ich sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może Ubi kupi całe Atari, bo aż mi żal tego Atari
co się z nimi ostanio dzieje, kiedyś robili takie fajne gry

nie wiem czy wiecie ale RolerCoaster 3 jest cały czas w planie wydawniczym LEM-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubi kupuje Drivera fajnie tera juz PRAWIE na pewno wiadomoze to bedzie porządna gra bo ja kupiłem se driverka a tu klops nie działa ale grałem u kumpla i fajnie to wygląda ale jednak czegos brakuje :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakto Ubisoft przejmuje Atari i Drivera??? Jakoś Driver Parallel Lines jest sygnowany logiem Atari. Jeśli chodzi o piątego Drivera to nie ma sprawy. Już nie mogę się doczekać Mark Eco''s Getting Up 2 by Ubisoft heh,heh...

Jednak moim zdaniem to będzie tak jak z Eidosem, Ubi dawał najwięcej (2,5 mln) a jednak Eidos jest teraz SCi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować