Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe możliwości PvP w patchu do World of Warcraft

28 postów w tym temacie

Domek

Najbliższy patch do World of Warcraft wprowadzi nowości, które z pewnością zainteresują wszystkich miłośników walk PvP. Poza zapowiadanym już jakiś czas temu połączeniem Pól Bitew, do gry trafi zupełnie nowa koncepcja rywalizacji pomiędzy graczami.

Przeczytaj cały tekst "Nowe możliwości PvP w patchu do World of Warcraft" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, gdzie tu ta rewolucja? Nowe cele fajnie. Tylko to nadal będzie jeden wielki kocioł. A to z tym Czerwonym pylem dziwnie przypomina Capture the Relic z GW.

Nic tu rewolucyjnego - po prostu nowe "areny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na dodatek do WoW, mam tylko nadzieję, że nie przegną z ceną, tak jak to było z WoW-em, bo prawdę mówiąc, nie wiem czemu płyta z grą była tak droga...
A jak przegną z ceną to poczekam pare miesięcy aż CDP da promocję, tak jak teraz na WoW (poniżej setki... gdybym nie miał WoW-a to brałbym od razu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 12:12, Bobo napisał:

Czekam na dodatek do WoW, mam tylko nadzieję, że nie przegną z ceną, tak jak to było z WoW-em


a co było przegiętego z ceną wowa? kosztował wszędzie na świecie tyle samo. tyle samo ile kosztują wszystkie gry mmo czy zwykłe gry zagranicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiązanie - będę musiał spróbować po pojawieniu się nowego patcha.
Najbardziej czekam jednak na expansion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nic nowego skopiowali poprostui Arathi Bashi do Silithus i Alterac Valey do Epl. Mogli by coś lepszego dać. (w dalszym ciagu postuluje o oblezania zamków/twierdz etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Selvie... cena WoWa w Polsce "na starcie" wynosiła 200 zł, a nie 250 zł.

A co do samego patcha... PvP zupełnie mnie w WoW nie interesuje (gram juz ponad pół roku i ani razu na zadnym BG nie byłem), wiec ten patch tak jakby dla mnie nie istniał. Zreszta powoli gra PvE (instancje itd.) zaczyna mi sie nudzic i wcale sie nie zdziwie, jezeli nie dotrwam z WoWem do Expansiona. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyobrazam sobie walki bez PvP to jest najlepsze w każdym MMORPG ;p
Dobrze, ze wkońcu zrobią world pvp i ulepsza BG, bo do tej pory ciagle sie czekało strasznie dlugo w kolejce, a poza BG tylko w niektorych lokacjach byly wieksze bitwy z Ally ;]. No i moze wkoncu bedzie troche trudniej, bo narazie horda prawie zawsze wygrywa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na terenie Easter Plaguelands..."

Hmm a to ciekawe :P Wielkanocne ziemie plagi ;) Pomimo całkiem ciekawego brzmienia chyba jednak powinno być "EasterN Plaguelands"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super PvP poraz kolejny z kumplem raz siedzielismy razem przed WoW''em (*każdy swoim ;P) na Bg aż 12h teraz mi się kasa skończyła a on High Warlorda ma ;D !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie właśnie w 10 dniowego triala w WOWie..Byłem strasznie napalony,aby wkońcu zagrać w tą gre o której wszyscy tak mówią,że jest super i w ogóle pwnuje inne MMO.Lecz stwierdzam,że znudziła mi się po 2 dniach intensywnej gry..poprostu nudzą mnie gry polegające na ciągłym ubijaniu mobów w celu zdobycia expa,itemów.
Jednym słowem powiem ,że World of Warcraft to gra strasznie przereklamowana...i nie wnosi nic nowego do gatunku MMORPG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ja tu sadziłem, że wróce do gry przy 1.12, a tu niema do czego.
Te tereny to tylko dla 50lvl+ ale i tak głównie 60lvl.
A mi więcej zabawy daje gra 20-49lvl. No cóż, może w kolejnym patchu;-) (ta jasne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować