Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pięć grywalnych postaci w Grze o Tron od Telltale

11 postów w tym temacie

Beznadziejny pomysł... Robienie, którejkolwiek rodziny grywalnej z książki, serialu to kiepski pomysł z racji tej, że znamy fabułę, postacie co się będzie działo niezależnie od decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczasowe teasery raczej wskazują, że będzie to historia jednego z rodów poddanych Starkom i będzie dziać się z dala od lokacji występujących w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ummm... a coś takiego jak alternatywna wersja zdarzeń? Tak samo jak z the wolf among
> us.

Nie jestem znawcą serii Fables ale, o ile dobrze się orientuje, w TWAU nie mamy do czynienia z jakąś alternatywną wersją zdarzeń, tylko z wymyślonymi przez Telltale wydarzeniami mającymi miejsce przed akcją z komiksów. Zresztą wymogi komiksowe baaardzo Telltale ograniczyły, bo początkowa koncepcja była naprawdę mocna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi mignęło, że w grze wcielimy się w członków zamieszkującej Północ rodziny Forresterów. Nie pojawiali się oni w serialu, w książce z tego co pamiętam zostali tylko wspomnieni. To dobra baza na stworzenie świeżej historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że gra będzie oparta na książkach, a nie na słabym serialu (dla tych co nie czytali: nie licząc pierwszego sezonu reszta bardzo się różni od książek i do tego pozmieniane są najlepsze sceny plus kilka wyciętych).
Jeżeli pozostaną przy książkach i pójdą odpowiednią wersją historii, to mogę brać w ciemną grę od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam tylko nadzieję, że gra będzie oparta na książkach, a nie na słabym serialu (dla tych
> co nie czytali: nie licząc pierwszego sezonu reszta bardzo się różni od książek i do
> tego pozmieniane są najlepsze sceny plus kilka wyciętych).
> Jeżeli pozostaną przy książkach i pójdą odpowiednią wersją historii, to mogę brać w ciemną
> grę od nich.

Znając Telltale, oprą się bardziej o książkę. Podobnie było z komiksowymi pierwowzorami, jak The Walking Dead czy Wolf Among Us.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować