Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

O, wreszcie działające gg. Problempolegał na tym, że mi norton zablokował serwer gg, i teraz za każdym razem muszę wyłączać nortona na 5 minut, aby zalogować się na gg. Jednak najważniejsze, że działa :D jakby coś to piszcie (mam na gram sajcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakąś fajną wersję Gadu-Gadu na Mio P550 - na palmie jest SO Windows Mobile 5.0.
Próbowałem używać cloneGG ale przy próbie logowania na serwer wywalało błąd, a gdy później włączałem peceta i GG to nie potrafiłem się w ogóle zalogować. Dopiero po upływie ok. 3 godzin GG na pececie zaczynał normalnie się logować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 09:13, bukuć napisał:

mam pytanko: czy można sobie pobrać więcej emotikonek niż jest w gg?

Wpisz na google emoty, albo emotikony, niektóre sąprzygotowane już do wykorzystania w gg i wystarczy rozpakować i wkleić do kat. z gg, ale u mnie jakoś część nie chce się załadować do tego podrecznego menu i musze je wrzucać poprzez dodaj obrazek- czy jakoś tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie lecz też widziałem na stronce Gadu-gadu.pl że było takie coś "pobierz więcej emotek" i wtedy chyba w zasobach było ich więcej a słuchajcie mam jeszcze jedno pytanko czy wiecie jakie są skróty na gadu tych ukrytych ikon np. <killer> , <ganja> czy wiecie czy jest ich więcej jak tak to porsze o powiedzienie mi skrótów na gadu które są na te emotikonki . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zobaczyłem program "google talk" w internecie, ale nie wiem czy obsługuje on gg? Wie może ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 09:58, Ziginacz napisał:

tak właśnie lecz też widziałem na stronce Gadu-gadu.pl że było takie coś "pobierz więcej emotek"
i wtedy chyba w zasobach było ich więcej a słuchajcie mam jeszcze jedno pytanko czy wiecie
jakie są skróty na gadu tych ukrytych ikon np. <killer> , <ganja> czy wiecie czy
jest ich więcej jak tak to porsze o powiedzienie mi skrótów na gadu które są na te emotikonki
. :)

Jeżeli dobrze rozumiem o co ci chodzi, to musisz rozpakować emotikony do katalogu (chyba) emots w folderze gg, jeżeli to dobrze zrobiona paczka, to powinien byc tekst z nazwami gifów np " *"<ganja>","ganja.gif" " i wtedy wpisujesz w gadu gadu <ganja> i się pojawia emot:) jeżeli nie ma takiego pliku tekstowego (emots.txt) to musisz sam stworzyć i sam pouzupełniać, wtedy po załadnowaniu gg powinny wejsc do podrecznego menu, ale pewnie ien wsyzskei wejda, jak ja wrzucilem 100, to tylko czesc tam weszla, więc teraz muszę pisać nazwę emota, albo dodaj obrazek kliknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GG i nie wiem co z nim zrobić. A mianowicie gg nie chce mi się uruchomić. Podczas włączania wyskakuje mi taka tabelka (nazwa obrazka: GG) wciskam TAK a potem wyskakuje mi taka (GG2). Program instalowałem z 7 razy i nic nie pomogło. Może wy wiecie co z tym zrobić

20070315210041

20070315210058

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A używasz standardowego skina? Bo jak dobrze pamiętm to mi coś takiego wyskoczyło jak skina zmieniłem, i muszę standarda używać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 10:09, Ciej napisał:

a jak go zmienić spowrotem skoro nie moge włączyć GG?


Odinstaluj gg i usuń jego folder główny i ten w dokument and settings w swoim profilu Gadu-Gadu możliwe, że wtedy pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam trochę głupie pytanie. Jak usunąć opis z listy swoich opisów, ale tak żeby nie usunąć wszystkich? (nie "wykasuj całą listę")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 19:09, milten6 napisał:

Mam trochę głupie pytanie. Jak usunąć opis z listy swoich opisów, ale tak żeby nie usunąć wszystkich?
(nie "wykasuj całą listę")


Z tego co pamiętam (dawno gg na oczy nie widziałem, ale pamięć mam w miarę dobrą :P) - nie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak , nie idzie usunąć tylko jednego opisu jak już chcesz usunąć to musisz wszystkie , mnie to poważnie zaskoczyło i wkurzyło ( wrrr...) no ale jakoś da się z tym żyć :D
PS.Mam pytanko. Jak można zmienić skina z GG z standard na jakiś inny ?? bo ściągałem już pare razy i nic :/
proszę o jak najszybszą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 07:31, Kamil 13 napisał:

Tak , nie idzie usunąć tylko jednego opisu jak już chcesz usunąć to musisz wszystkie , mnie
to poważnie zaskoczyło i wkurzyło ( wrrr...) no ale jakoś da się z tym żyć :D
PS.Mam pytanko. Jak można zmienić skina z GG z standard na jakiś inny ?? bo ściągałem już pare
razy i nic :/
proszę o jak najszybszą odpowiedź.


Jeżeli chodzi o skiny na gg, to w 7 edycji najlepszym rozwiązaniem jest... siedzieć na standardowym. Może to tylko moje doświadczenia, ale dodatkowe skiny sprawiają, że gadulec jest jeszcze bardziej "problemowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować