Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Mam problem z Gadu-Gadu, nie wyświetla mi już reklam. Wcześnej jak byly to mnie to denerwowało, ale od kąd ich niema to mnie to wkurza coraz bardziej. Jak mogę zrobić żeby znowu się pojawiły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:20, struksik napisał:

Mam problem z Gadu-Gadu, nie wyświetla mi już reklam. Wcześnej jak byly to mnie to denerwowało,
ale od kąd ich niema to mnie to wkurza coraz bardziej. Jak mogę zrobić żeby znowu się pojawiły??


O.O

Zainstaluj GG jeszcze raz... Ale - nie wiem dlaczego tak ci zależy na reklamach... Niestety - nie ma przełącznika włącz/wyłącz...

Lepiej ty nam powiedz, jak je wyłączyłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:23, KrisK91 napisał:

Lepiej ty nam powiedz, jak je wyłączyłeś ;)


Po prostu, nie miałem neta przez 5 dni (tragedia). Nagle włączam,wchodze na gg i... niema reklam. Jakoś samo się tak zrobiło. Głupio bez nich wygląda, z resztą sam zobacz:

20070104162950

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi pomóc???!!! Chcę zmienić hasło do mojego gg ale pisze, że jest błąd połączenia i mam spróbować później. Tak dzieje się od kilku dni!!! Proszę pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:29, struksik napisał:

> Lepiej ty nam powiedz, jak je wyłączyłeś ;)

Po prostu, nie miałem neta przez 5 dni (tragedia). Nagle włączam,wchodze na gg i... niema reklam.
Jakoś samo się tak zrobiło. Głupio bez nich wygląda, z resztą sam zobacz:

Ja wariuje po dwóch dniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:39, Pepper Ronie napisał:

Możecie mi pomóc???!!! Chcę zmienić hasło do mojego gg ale pisze, że jest błąd połączenia i
mam spróbować później. Tak dzieje się od kilku dni!!! Proszę pomóżcie!!!!

Stwórz nowy profil a ten usuń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 16:20, struksik napisał:

Mam problem z Gadu-Gadu, nie wyświetla mi już reklam. Wcześnej jak byly to mnie to denerwowało,
ale od kąd ich niema to mnie to wkurza coraz bardziej. Jak mogę zrobić żeby znowu się pojawiły??

Mam ten sam... "problem" ale ja sie tym nie przejmuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 16:32, Vasilli napisał:

Zna ktoś jakis programik do pionowych opisów na gg taki aby zmieściło sie 12 linijek tekstu??


gdyby ktoś na mojej liście miał w opisie 12 linijek tekstu, dostałby bezapelacyjnego i nieodwracalnego bloka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 16:56, nathanadler napisał:

> Hm...może reinstall Gadulca ?

były reinstale wywalanie z rejestru nic :(

Ja miałem kiedyś tak że nie mogłwm wysyłać wiadomości, reinstale nie pomogdły, więc przesiadłem się na Tlena, ale mi nie paoswal więc zrobiłem formata i potem GG działało normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 16:59, PAPISHON napisał:

> > Hm...może reinstall Gadulca ?
>
> były reinstale wywalanie z rejestru nic :(
Ja miałem kiedyś tak że nie mogłwm wysyłać wiadomości, reinstale nie pomogdły, więc przesiadłem
się na Tlena, ale mi nie paoswal więc zrobiłem formata i potem GG działało normalnie.


Domyslam się że będę musuał zrobić formacik, komp mojej dziewczyny bo to na nim od 10000lat świetlnych nie miał spotkania z programami antywirusowymi, defragami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden dobry sposób na gadu-gadu. Usunąć tego śmiecia i zainstalowac jakiś porządny multikomunikator na przykład AQQ. w AQQ nigdy nie wyskakiwały mi żadne errory, nigdy się nie wykrzaczyło. Tak więc zasysaj czym prędzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 17:07, kuba121 napisał:

Jest jeden dobry sposób na gadu-gadu. Usunąć tego śmiecia i zainstalowac jakiś porządny multikomunikator
na przykład AQQ. w AQQ nigdy nie wyskakiwały mi żadne errory, nigdy się nie wykrzaczyło. Tak
więc zasysaj czym prędzej.


Właśnie ja ostatnio musiałem ''odstawić'' swojego ulubionego Tlen''a, gdyż pojawiły się problemy z komunikacją z siecią gadu-gadu :/ Moje wiadomości nie dochodziły natomiast otrzymywałem wiadomości. Na normalnym kliencie GG wszystko ok. Jest to problem indywidualny, nie wiem do tej pory od czego zależy. Jedni koledzy bez żadnych problemów używają alternatywnych programów, a inni mają podobnie jak ja problemy z siecią GG. Muszę jeszcze raz zainstalować Tlen i zobaczymy czy dalej to samo..Miał ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Coś mi od wczoraj gg szwankuje. Jak włącze kompa i gg to mi się nie chce łączyć. Dopiero jak przeinstaluje to działa. Wie ktoś może dlaczego tak jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem...GG nie chce mi się włączyć chyba , że będzie się próbowało do skutku ;). Jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować