Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 10:27, wdowiakm napisał:

Coraz bardziej gadu gadu mnie wnerwia a mianowicie dlatego, że od pewnego czasu mam wiadomość,
że dostałem wiadomość głosową od "Doda" i zwiesza mi gg czy wie ktoś jak wyłączyć by nie mieć
możliwości odebrania tego typu wiadomości?

Ja dostałem wiadomość, że mam wiadomość głosową od "Doda" wczoraj. I też gg mi się zawiesiło. Ale potem już wszystko dobrze. Nie wiem jak to wyłączyć, ale przyłączam się do pytania, bo ta wiadomość strasznie mnie zdenerwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 10:40, ko?nik napisał:

> Coraz bardziej gadu gadu mnie wnerwia a mianowicie dlatego, że od pewnego czasu mam wiadomość,

> że dostałem wiadomość głosową od "Doda" i zwiesza mi gg czy wie ktoś jak wyłączyć by nie
mieć
> możliwości odebrania tego typu wiadomości?
Ja dostałem wiadomość, że mam wiadomość głosową od "Doda" wczoraj. I też gg mi się zawiesiło.
Ale potem już wszystko dobrze. Nie wiem jak to wyłączyć, ale przyłączam się do pytania, bo
ta wiadomość strasznie mnie zdenerwowała.


Włąśnie, mam to samo, na mnie Doda też leci:D
Jak to wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania. Mnie gg się nie zawiesza, a jak chcę odebrać tą wiadomość, to wyskakuje że nie można połączyć się z serwisem web, czy coś takiego. Jak to tałatajstwo wyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś alternatywe dla gadu gadu, tzn program w który można zapisywać numery gg, tylko żeby to nie było coś z gadu w nazwie. ;)
Trochę już mnie denerwuje to gadu gadu, ciągle się psuje, nie można normalnie go włączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dla upewnienia się, poszukałem w sieci różnorakich testów komunikatorów... Wszędzie Tlen wyprzedzał konnekta i GG, jednak w komentarzach pod testami wyraźnie było widać, iż użytkowanicy są raczej za konnektem niż tlenem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, każda osoba inaczej sądzi, jedni są z Tlenem, drudzy za konnektem, a jeszcze inni za Spikiem. Wiele tutaj zeleży na czym lepiej się pracuje. Najlepiej to każdy z tych komunikatorów przetestować, aby wiedzieć, który z nich jest najlepszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... Z tym GG to jest tak: z nim jest źle, bez niego jeszcze gorzej:-) Zawiesza się dość systematycznie, jednak ciągle mam go i najdziwniejsze korzystam z niego, to chyba kwestia przyzwyczajenia ;)
Poza tym z GG wiąże sie kilka miłych wspomnień, dlatego pozwolę mu dalej mieszkać na moim dysku.
Czasem używam Yahoo ale prawdę mówiąc nie jest dużo lepszy, dlatego uważam, że Gadu Gadu nie jest wcale taki zły.

"My tu gadu gadu, a Niemcy się zbroją..." - no i te opisy na gg, czasem śmieszne, czasem tragiczne, ale zawsze ciekawe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi też gg juz się znudziło, nie miałęm wprawdzie z nim większych problemów.... no chyba na cały dzien mi konto zablokowali za spam że nie mogłem pisac, mogli by zrobic więcej emotek i ogłnie zmienić interfejs, lub żeby kazdy mógł sobie zmienić, bo te dodatki nie działąją:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z gg. Od tygodnia po około 3 minutach samoistnie ze statusu "Dostępny" przechodzi na status "Niedostępny". Dzieje się tak na następujących klientach: gadu gadu, konnekt, miranda i webgg przez przeglądarkę - tutaj mam komunikat, że serwer zakończył połączenie. Czasami też docierają do mnie wiadomości, w których czas jest cofnięty o dwie godziny. Dzieje się tak tylko z jednym numerem gg - inne działają bez zarzutu. Pisałem o tym do pomocy technicznej ale takich pierdół jak odpisali jeszcze na oczy nie widziałem. Mianowicie że to wina proxy - pisałem że nie mam - lub wina źle wpisanego numeru lub hasła - to jakim cudem się zalogowałem? Według mnie jest to ewidentnie jest to błąd, który może naprawić tylko technik gg, lecz mogę się mylić. Za pomoc z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O boże ... Dzisiaj się wkurzyłem, to wywaliłem Gadu-gadu z kompa i wgrałem Tlen. Za każdym razem jak włączałem gg to na dole wyskakiwało pokaźnych rozmiarów okno: masz 1 nową wiadomość w poczcie głosowej. I cholerstwo nigdy samo nie znikło, trzeba było na to kliknąć. A jak kliknąłem to wyskakiwało okienko Nie można połączyć z Serwisem Web, czy jakoś tak. I tak za każdym razem. A teraz jestem happy, bo w tlenie nic takiego nie wyskakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:31, Ponury Żniwiarz napisał:

A ja mam ciagły problem z opisami bo albo znikaja albo sie samoistnie przestawiają i takie
tam grr;/

Dlatego zmień na Tlen lub na inny komunikator. Mnie już GG doszczętnie wkurzyło i zmieniłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:33, kolektor napisał:

> A ja mam ciagły problem z opisami bo albo znikaja albo sie samoistnie przestawiają i takie

> tam grr;/
Dlatego zmień na Tlen lub na inny komunikator. Mnie już GG doszczętnie wkurzyło i zmieniłem
:P


A zmieniłem raz a potem wrocilem na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 13:36, Ponury Żniwiarz napisał:

A zmieniłem raz a potem wrocilem na gg

I jakie wrażenia? Jeszcze tlenu nie używałem i nie wiem czy warto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować