Zaloguj się, aby obserwować  
Van_Waterflew

Wierzycie w duchy?

383 postów w tym temacie

Ja wierze w duchy, osobiście nie miałem zdarzeń paranormalnych, ale moi rodzice tak... Jak ktoś nie wierzy to radze spędzic noc w jakims starym domu.....bardzo szybko uwierzy....;R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:48, MroK666 napisał:

Ja wierze w duchy, osobiście nie miałem zdarzeń paranormalnych, ale moi rodzice tak... Jak
ktoś nie wierzy to radze spędzic noc w jakims starym domu.....bardzo szybko uwierzy....;R


Ja nie muszę. Również w nie wierzę. Mam nawet dowody na ich istnienie. Mojego kolegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:25, KonradRębkowski napisał:

inaczej w każdej nocy będziecie myśleli że coś chce was uśmiercić .:-)


Lol, ja tak jakiś czas temu miałem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 23:01, aneCzkaa napisał:

ISTNIEJĄ ISTNIEJĄ I JESZCZE RAZ MÓWIE - ISTNIEJĄ :PP


Może i tak ale ja nie miałem jeszcze okazji żadnego zobaczyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie miałem okazji obcować z duchami, i wątpię czy doczekam tego zaszczytu :P bardzo wątpię w ich istnienie, i jeśli kupicie mi Xbox-a 360 albo PS3, mogę przespać się w kostnicy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uwazam, ze duchy nie istnieja, ale na kazde prawie zjawisko zglaszane przez ludzi jest naukowe wyjasnienie. A to teoria, ze katem oka zawsze zobaczymy cos niewyrazistego i myslimy, ze to duch ;/. Juz bardziej wierze w UFO niz w duchy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmmm... trudno powiedziec czy wierze w duchy jako takie - na pewno istnieje cos czego nie widzi sie ot tak sobie - lata temu mialam np. sytuacje, zez kilkorgiem znajomych palilismy ognisko - zaczal deszcz padac, wiec poszl sie do domu. Jakies pol godziny pozniej jedna zkolezanek podeszla do okna i w pewnym momencie pyta sie czy mam jakiegos bialego psa - na przeczaca odpowiedz podeszli wzyscy (7 osob) i wszyscy widzieli cos bialego o nie do konca okreslonym ksztalcie.... przysypane piachem, ledwo co tlace ognisko natomiast, rozpalilo sie na nowo mimo deszczu jakby ktos benzyny dolal...

Dodatkowo niejednokrotnie nie ja, ani moja rodzinka - lecz moje zwierzeta (psy, koty) cos idzialy - cos co je przerazalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


/ciach/

Moze masz jakies "cmentarzysko bialych psów" pod domem ;p

Przypomnialo mi sie jeszcze jak u mojej babci Jadwigi nocowalem pewnego lata. Tej nocy padal deszcz a ja sobie spalem smacznie a tu czyjes kroki dobiegaly z kuchni. Wstalem i poszedlem sprawdzic czy wszystko jest ok... patrze, babcia spi a z kuchni nadal slychac kroki. Wchodze tam zapalam swiatlo a na scianie pokazal mi sie obraz niezyjacego od 6 lat dziadka. Obudzilem sie w kuchni rano z ulubionymi cukierkami dziadka w reku a obrazu nie bylo... WIRDDDDD.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie powiem, dobry temat zeby ponabijac sobie posty-.-

BTW w duchy nie wierze, a tak w ogole, to temat ma sie tak samo do tresci jaka tutaj jest jak napisac: ''Samochody''
a pisac o gastronomii-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 22:45, Ecko09 napisał:

> Ja wierze w duchy, osobiście nie miałem zdarzeń paranormalnych, ale moi rodzice tak...
Jak
> ktoś nie wierzy to radze spędzic noc w jakims starym domu.....bardzo szybko uwierzy....;R


Ja nie muszę. Również w nie wierzę. Mam nawet dowody na ich istnienie. Mojego kolegę.


O mrook! To u mojego kuzyna w chacie co ma ponad 100 lat sie dzieją różne rzeczy np.skrzypiące schody, włącza się radio u góry, lub bez powodu wysiada kablówka....;R A jakie miał przygody twój kolega?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako chrześcijanin wierze w duchy, w sensie duszy. Nie wieżę jednak w coś takiego jak: NIe uwierzycie! Widziałem w salonie ducha! Co do przykładu z lasem, to tylko lęk. Lękasz się (bojisz się czegoś nieokreślonego, czego być może nie ma) odgłosów sowy albo innego żyjątka chodzącego w nocy po lesie - to że "ci się wydaje" o niczym nie świadczy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 18:30, Nyron napisał:

Jako chrześcijanin wierze w duchy, w sensie duszy. Nie wieżę jednak w coś takiego jak: NIe
uwierzycie! Widziałem w salonie ducha! Co do przykładu z lasem, to tylko lęk. Lękasz się (bojisz
się czegoś nieokreślonego, czego być może nie ma) odgłosów sowy albo innego żyjątka chodzącego
w nocy po lesie - to że "ci się wydaje" o niczym nie świadczy ;p


Zgadzam się z Nyronem. Co do tego lęku, kiedy się chodzi po lesie, to uważam, że boi się tylko nieznanego (czyli ciemności ?). Jak człowiek jest sam, to wyobraża sobie niewiadomo co. Oczywiście nie zaprzeczam, że duchy całkowicie nie istnieją- każdy wierzy w co chce. Ja w nie nie wierzę, a inni wierzą i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna opinia...
Mi się wydaje, że ci ludzie, co niby widzieli duchy to albo mieli przywidzenie, ot, np. świetlne promienie zakrzywione np. w szybie, blaszce czy lustrze, albo na prawdę chcieli zobaczyć ducha, wiecie jak jest, jak się chce coś zobaczyć, to to się widzi (sprawdzałem, też "zobaczyłem ducha" ;> ).
Teraz dodam, że w duchy nie wierzę, ale wierzę w dusze ludzkie, które mogą przedostać się do świata materialnego... Mam nadzieję, że widzicie różnicę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duchów nie ma, tak samo jak Draculi w Rumunii, zombie na Haiti, podwodnej Atlantydy czy wilkołaków w lasach. To wszystko jest tylko dla picu, żeby przyciągnąć turystów, którzy są żądni przygód w tym nudnym jak flaki z olejem świecie. Każdy myśli jak chce, ale w życiu należy się kierować rozumem, a nie wyobraźnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować