Zaloguj się, aby obserwować  
Van_Waterflew

Wierzycie w duchy?

383 postów w tym temacie

Ale przecież cośz tymi duchami musi być . Ile jest tych programów o duchach, ostatnio oglądałem na Discovery o duchach w zamczyskach na wyspach brytyjskich. Przecież niektórzy ludzie się zarzekają na własne życie, że widzieli ducha czy tam jakąś zjawę. Ale czy to prawda ? Może ci ludzie któzy widzą duchy bądź są tzw. medium, to oni może są trochę niespełna rozumu (nie obrażając nikogo of corz), czyli psychicznie chorzy ?
Ja osobiście nie uwierzę w duchy dopóki nie ozbaczę jakiegoś na własne oczy ;p Pozdro =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 22:45, Velociraptor napisał:

Ja osobiście nie uwierzę w duchy dopóki nie ozbaczę jakiegoś
na własne oczy ;p Pozdro =)


Podaj namiary, nie będę latała po nocy po całej Polsce.
Także pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 22:54, KrzysztofMarek napisał:

A, teraz mi się przypomniało...
Liczy się model miotły, na której latasz!?


Nawet najlepszy wymaga zasilania. ;)
No i uwierzył. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 22:39, Tomi_323 napisał:

Jak byłem mały to wierzyłem w Buke z muminków :P

Mi sie śniła :D

Nie wierzę w duchy, a UFO.... Jeżeli tak nazwać obce cywilizacje rozproszone po wszechświecie to tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, jeżeli duchy są bytami niematerialnymi, a my żyjemy w materialnym świecie. To niematerialne duchy nie mają pwływu na świat materialny i vice versa. W takim wypadku czy duchy istnieją, czy nie to i tak nie ma to znaczenia. A tak na marginesie to w duchy wierzę, ale nie te co są pokazywane w Hallowen tylko jakieś bezpostaciowe formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 21:26, Van Waterflew napisał:

Nie widziałem jeszce takiego tematu a wydaje mi się to za fajny pomysł na temat rozmowy.
Ja osobiście jestem materialistą
i nie wierze w takie rzeczy ale fantastyke lubie...

Jeżeli niewidziałeś podobnego tematu na forum to musisz być ślepy :] http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=752&u=88
Bo czy duchy to niejest zjawisko paranormalne?
A tak pozatym to ja widziałem jakiegoś ducha/ zjawe jak ćwiczyłem OBE (chyba wtedy opuściłem swoje ciało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w duchy wierze bo mnie w Morrowindzie caly czas ubijaly (sic) i w Diablo dawaly sie we znaki a jak odpalilem dooma to pojawily sie duchy przeslości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina się mój nauczyciel od fizyki jak nam opowiadał o wywoływaniu duchów, kręceniu się spodeczka ... Zastanawiam się tylko czy to aby na pewno talerzyk się kręcił czy może to było coś innego...
Aha.. no i jeszcze moja katechetka też miała jakieś historie z duchami w dzieciństwie - do tej pory nie może tego za bardzo wytłumaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować