Zaloguj się, aby obserwować  
Van_Waterflew

Wierzycie w duchy?

383 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 23:57, awesome napisał:

A ja ze szczęścia, bo wreszcie zobaczyl bym cos czego nie ma i pomyślałbym ze zwariowałem.


Ja tam jednak wolę jednak nie spotykać żadnych "dziwnych rzeczy"... no chyba że po % ... wtedy to i wróżki widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 00:02, awesome napisał:

Wtedy to ja raczej nie widzę nic co by coś przypominało. Rozmazany obraz i tyle.


No to chyba duchy.... w końcu wszyscy mówią, że to takie rozmazane lewitujące postacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 07:46, grand10pelu napisał:

Ja tak jak większość osób nie wierzę w duchy. Nie wiem kto wymyślił te wszystkie bajki ale
jakoś one na mnie nie działają:)


Ja nigdy nie widziałem ducha, więc jestem sceptyczny co do tej sprawy, ale nie jest powiedziane, że coś takiego jak siła czy energia życiowa istnieje lub nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 14:36, gesio napisał:

Ja to nigdy a nigdy nie widziałem ducha no chyba że był w telewizji to tak :)


W telewizji pokazują pierdoły, duchy bardziej prawdziwe niż są naprawdę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam duch jeszcze nie widziałem ale może kiedyś zobacze.
A czy istnieje to nie wiem może tak może nie.
A widzieliście kiedyś Boga chyba nie a i tak wierzycie że istnieje więc dlaczego nie wierzycie że istnieją duchy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 14:44, Gobol napisał:

Ja tam duch jeszcze nie widziałem ale może kiedyś zobacze.
A czy istnieje to nie wiem może tak może nie.
A widzieliście kiedyś Boga chyba nie a i tak wierzycie że istnieje więc dlaczego nie wierzycie
że istnieją duchy?!


Trafna uwaga... to że czegoś nie widzieliśmy nie znaczy, że to nie istnieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś o tym pisałam ale napisze raz jeszcze. Do mojej koleżnki przyjeżdża egzorcystka... nie dlatego, że coś złego dzieje się u niej w domu ale z jakiś tam innych przyczyn, to z resztą nie jest ważne. Kiedyś owa egzorcystka powiedziała, że widzi duchy i że u nich w domu mieszkają 4 duchy: 2 starszych mężczyzn,kobieta i mała dziewczynka.... nie mogła opisać ich dokładnie, bo jak mówi duchy ukrywają swoje twarze. Powiedziała, że jeden zmężczyzn ma poczochrane włosy, długie, mocne, suche ręce, i wygląda na grabarza- koleżanka mieszka na przeciwko cmentarza. A dawniej w tym domu mieszkała jakaś tam rodzina mieli oni córke która zmarła mając 7 lat, egzorcystka mówi, że dziewczynka która u nich mieszka często biega po schodach, bawi się tam i śpiewa. Nie wiem jak sie odnieść do słów tej pani, nie wiem czy wierzyć, ale jaki miała by cel w tym żeby kłamać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam duchy duchy....kolejne szalone pomysły powędrowały w świat.Jakiś dzieciak nie człowiek wymyślił coś co teraz każdy uważa za prawdę.Ja osobiście nigdy nie widziałem żadnych wampirów ani innych bzdór a wiele osób daje do gazet że widzieli i wogóle....zamiast dać w gazetach coś co ma sens to gazety dają coś dla dzieci.Wierzyłem gdy byłem mały-normalne ale gdy słyszałem jakiejś tam dźwięki albo coś widziałem to albo ktoś chciał mnie nastraszyć albo nie wiadomo co....

Różne rzeczy dzieją się na świecie....ale wierzyć w bzdury powinni wierzyć ci co te bzdury albo wymyślili albo sami te bzdury widzieli i wymyślają kolejne.

Jest wiele dowodów na to czy Bóg istnieje a na duchy nie bo duchy ktoś wymyślił a Bóg
uważam że istnieje bo jestem wierzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:32, reaven1 napisał:

> Ja tam duch jeszcze nie widziałem ale może kiedyś zobacze.
> A czy istnieje to nie wiem może tak może nie.
> A widzieliście kiedyś Boga chyba nie a i tak wierzycie że istnieje więc dlaczego nie wierzycie

> że istnieją duchy?!

Trafna uwaga... to że czegoś nie widzieliśmy nie znaczy, że to nie istnieje:P



Nie do końca bo czasem jest tak, że widzimy w niektórych miejscach widzimy to co chcemy widzieć lub chcielibyśmy zobaczyć.
tak jak w niektórych przypadkach UFO lub jakichś innych przypadkach niezdentyfikowanych przypadków obiektów latających. Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 20:44, judyta88 napisał:

Już kiedyś o tym pisałam ale napisze raz jeszcze. Do mojej koleżnki przyjeżdża egzorcystka...
nie dlatego, że coś złego dzieje się u niej w domu ale z jakiś tam innych przyczyn, to z resztą
nie jest ważne. Kiedyś owa egzorcystka powiedziała, że widzi duchy i że u nich w domu mieszkają
4 duchy: 2 starszych mężczyzn,kobieta i mała dziewczynka.... nie mogła opisać ich dokładnie,
bo jak mówi duchy ukrywają swoje twarze. Powiedziała, że jeden zmężczyzn ma poczochrane włosy,
długie, mocne, suche ręce, i wygląda na grabarza- koleżanka mieszka na przeciwko cmentarza.
A dawniej w tym domu mieszkała jakaś tam rodzina mieli oni córke która zmarła mając 7 lat,
egzorcystka mówi, że dziewczynka która u nich mieszka często biega po schodach, bawi się tam
i śpiewa. Nie wiem jak sie odnieść do słów tej pani, nie wiem czy wierzyć, ale jaki miała by
cel w tym żeby kłamać??


Może,ja mieszkam w domu w którym mieszkał mój dziadek(ś.p) i nigdy nie widziałem jego ducha w domu ani nic nie słyszałem oprócz tego jak mój brat się wierci w nocy xD. A poza tym gdyby duchy mych przodków istniały to po co miały by nawiedzać mój dom ? Brednie-ja tak twierdzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 20:52, piokub napisał:

Nie do końca bo czasem jest tak, że widzimy w niektórych miejscach widzimy to co chcemy widzieć
lub chcielibyśmy zobaczyć.
tak jak w niektórych przypadkach UFO lub jakichś innych przypadkach niezdentyfikowanych przypadków
obiektów latających. Co o tym sądzisz?


Masz racje ale w połowie, bo ja wiem że czasem te całe "duchy" mogą być po prostu tworem warunków naturalnych (burza, wyładowania, mgła itp) Ufo tak samo może być samolotem czy innym śmieciem latającym w powietrzu... ale to wcale nie oznacza że tego nie ma... to że nie mamy tego udokumentowanego, nie może nam nakazywać od razu twardego sceptycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 20:55, Dzamian napisał:

Może,ja mieszkam w domu w którym mieszkał mój dziadek(ś.p) i nigdy nie widziałem jego ducha
w domu ani nic nie słyszałem oprócz tego jak mój brat się wierci w nocy xD. A poza tym gdyby
duchy mych przodków istniały to po co miały by nawiedzać mój dom ? Brednie-ja tak twierdzę....


Nie każę Ci w to wierzyć... ja napisałam tylko to co usłyszałam. A moja koleżanka ijej rodzina też nigdy nic dziwnego nie slyszeli, ani nie widzieli jakiś niestworzonych rzeczy. Ta egzorcystka opowiadała dużo innych rzeczy... mówiła, że 2 razy widziała anioły śmierci, i więcej nie chciała by ich zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak ale...
Jeśli UFO "istnieje" to jest ono inteligentniejsze i ma lepszą wiedze.No nie? A więc jeśli człowiek londuje na księżycu to chce wyjść na niego. No nie?
A więc UFO nie istnieje bo nikt go nie widział stąpającego poi ziemi.
Co o tym myślisz? Tak mi się wydaje chociaż jeśli ma lepszy sprzęt...
Jak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 21:08, piokub napisał:


Tak ale...
Jeśli UFO "istnieje" to jest ono inteligentniejsze i ma lepszą wiedze.No nie? A więc jeśli
człowiek londuje na księżycu to chce wyjść na niego. No nie?
A więc UFO nie istnieje bo nikt go nie widział stąpającego poi ziemi.
Co o tym myślisz? Tak mi się wydaje chociaż jeśli ma lepszy sprzęt...
Jak uważasz?


Bardzo możliwe, że jeśli już tutaj się jakieś Ufoki zjawiają to nie po to by z nami się widywać, wydaję mi się że oni nas mogą obserwować:) z resztą ja jakbym poleciał na obcą planetę to raczej bym nie przyleciał w centrum miasta obcych i nie powiedział do nich hello... kto wie może oni się boja, że ich pokroimy i przerobimy na próbki do badań:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować