Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony dziękuje nam za miłość do gier w wideo z okazji 20. rocznicy PlayStation

10 postów w tym temacie

To rzeczywiście na rocznicę w Japonii, za wiele Wiedźmina i TLoU to tam nie było :)
Może na europejską 20-stkę też coś przygotują ?
Może coś na PSN ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nam już dziękują.. cenami gier na PSN :D o 50zł-80zł droższe niż wersje pudełkowe.
Jeszcze się nie skapnęli że Polska to nie to samo co ogólnikowa Europa. I ceny zamiast takie jak w euro dawać w zł to mnożą x4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2014 o 13:15, kris090 napisał:

Jeszcze się nie skapnęli że Polska to nie to samo co ogólnikowa Europa. I ceny zamiast
takie jak w euro dawać w zł to mnożą x4 :P


Skapnąłem, ale chyba na PS4 mnożą razy 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2014 o 12:48, elmartin napisał:

To rzeczywiście na rocznicę w Japonii, za wiele Wiedźmina i TLoU to tam nie było :)

Było i jedno, i drugie. Wiedźmin 1:24.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To rzeczywiście na rocznicę w Japonii, za wiele Wiedźmina i TLoU to tam nie było
> :)
> Było i jedno, i drugie. Wiedźmin 1:24.

Po sekundzie ? Dlatego napisałem "za wiele" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna nuta, dobrze zmontowany film i morze wspomnień. Tyle świetnych tytułów się przewinęło, że człowiek może jakoś łagodniejszym okiem spojrzeć na branżę trapioną tasiemcami, dlcekami, paytowin i innym brzydkim dziadostwem.

Nawet mimo wzlotów i upadków, zmęczenia materiałem i znudzeniem niektórymi patentami kocham grać w gry. Niezależnie od platformy czy to xbox, playstation, pc. Tylko dziwnym trafem żadna konsola nintendo u mnie nie zawitała... może w następnej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować