Zaloguj się, aby obserwować  
slawek_03

Rush For Berlin - temat ogólny

29 postów w tym temacie

Zaglądałem na tą stronę do której linka podałeś w temacie o "Rush for the Bomb" i niestety przy grze Rush for Berlin: Rush for the Bomb widnieje status "Produkt chwilowo niedostępny";/ Z własnego doświadczenia wiem, że takie "chwilowo" najczęściej oznacza nie tak szybko. Jednak przy grze piszę, że jest ona spolszczona co mi się wdaje po prostu niemożliwe. Podstawka i owszem, ale dodatek nic mi nie wiadomo żeby ukazał się w ogóle w naszym kraju. Chociaż to w sumie szczegół, bo do grania w tą grę nie potrzeba znać perfekcyjnie języka angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem RfB z Fabryki Gier za bardzo niską cenę. Dopiero zaczynam grac wiec za dużo o grze nie wiem ale z tego co czytałem to gra zbierała bardzo dobre oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak puscić bombardowanie strategiczne w samoczku? gdy klikam na pojazd zwiadowczy ta funkcja świeci się ale nigdzie nie mogę jej użyć bo wszędzie jest czerwony X.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 08:02, ejkers napisał:

jak puscić bombardowanie strategiczne w samoczku? gdy klikam na pojazd zwiadowczy ta
funkcja świeci się ale nigdzie nie mogę jej użyć bo wszędzie jest czerwony X.

Jak się domyślam gra z CDA? Trzecie misja samouczka? Jeśli tak to mam złe wieści. Gra akurat w tym wydaniu jest uszkodzona i nie można wykorzystać tej funkcji. Nie tylko w samouczku, ale i w całej grze. Rozwiązania tego problemu nie widać. Redakcja ostatecznie nabrała wody w usta. Prawie jak profesjonalny wydawca gier :).

Polecam ten wątek na ich forum http://forum.cdaction.pl/Rush-for-Berlin-t32393.html

Chyba, że gra akurat pudełkowa, wtedy pewnie trzeba nałożyć któryś z patchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2009 o 10:51, Melchah napisał:

Chyba, że gra akurat pudełkowa, wtedy pewnie trzeba nałożyć któryś z patchy.


No właśnie z cda....trochę lipa no cóż postaram sie bez samolotów dzięki wielkie za pomoc!!!
ps. myślałem że jestem głąb i samouczka przejść nie moge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 11:53, ejkers napisał:


> Chyba, że gra akurat pudełkowa, wtedy pewnie trzeba nałożyć któryś z patchy.

No właśnie z cda....trochę lipa no cóż postaram sie bez samolotów dzięki wielkie za pomoc!!!
ps. myślałem że jestem głąb i samouczka przejść nie moge :P


Jeśli nie zaglądałeś pod link podany przez Melchanha to i ja Cię uspokoić mogę. RfB także mam z CDA i ten sam błąd jest, liczę jednak, że w najbliższym numerze uda się ów bug naprawić i zamieścić odpowiednią poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 16:58, Gartak napisał:

liczę jednak, że w najbliższym numerze uda się ów bug
naprawić i zamieścić odpowiednią poprawkę.


To coś mi się wydaje że się przeliczysz, gdyż ów bug podobno jest też obecny w wersji angielskiej gry po spatchowaniu jej do pewnego poziomu. Co istotne - ostatni patch do Rush for Berlin ukazał sie dawno temu a sama gra od wielu miesięcy zdaje się być już praktycznie martwa. W takim wypadku nie ma raczej co liczyć na to że ktoś nagle wypuści do niej patcha. Chyba że będzie to coś nieoficjalnego, ale i to to nie będzie łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak zwrócić się do twórców i poprosić o wskazówkę co może powodować taki błąd. Jestem pewny, że znalazłaby się osoba, która potrafiłaby odpowiednio pogrzebać w kodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować