Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TGA 2014: Bezkresne No Man`s Sky zaprezentowane

7 postów w tym temacie

Byleby te światy faktycznie tetnily życiem, pomijając oczywiście pustynie i inne niezamieszkane cuda. Ślicznie podoba mi się tak jak podobał mi się Journey oraz Jeszcze swego czasu pewna gra z 2000 roku o podobnej tematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale co robić w tych światach? Na czym ta gra ma polegać? Na eksploracji?! Wybaczcie, ale ciekawa eksploracja może odbywać się w świecie rzeczywistym, kiedy działają nasze wszystkie zmysły. A w świecie wirtualnym to będzie nudne i bezsensowne po paru godzinach ;o. Mam też obawy, że te niektóre światy mogą powstać chaotyczne, bezsensowne, skoro robi się to losowo. Jednak tak jak powiedziałem, na czym ma polegać GRA? Jaki jest jej cel? Sprawdzania na każdej planecie losowo wygenerowanej fauny i flory? Naprawdę? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, ale co robić w tych światach? Na czym ta gra ma polegać? Na eksploracji?!

Nie jest to oficjalne ale gdzieś zasłyszałem plotę, że celem ma być dotarcie do środka wszechświata (niby zajmie to 40-60h) i było coś jeszcze o galaktycznej policji która ściga gracza jak narozrabia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować