Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon opóźniony!

177 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2014 o 16:38, Ring5 napisał:

Oby nie... Już dwuwymiarowe platformówki były lepsze od DNF ;)

Spokojna głowa Wiedźmin 3 raczej nie urośnie do rangi zawodu pokroju ACM i Destiny więc spoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nikomu nie życzę źle ale - dla mnie CDP jest firmą jednej gry a konkretnie jednego tytułu: Wiedźmina w dodatku za każdym razem mają problemy. Po obejżeniu trilera z CB, byłem bardzo poruszony ale po przekalkulowaniu wszystkiego, czyli robienu dwuch gier na raz i to tak olbrzymich, wydaje się że to będzie niewypał. Potwierdzeniem może być to że kolejny raz przesówają premierę W3 w dodatku nic nie słychac więcej o CB. Czy to jest tak trudne by podkręcić obroty i zrobić jeden dobry tytuł? zamiast 2 niewypałów. Oczywiście W3 się sprzeda bo przecież fani sobie nie podarują i zawsze będą mówić że jest Super, nawet jeśli będzie to kpl. porażka. To tak jak z BF - kiedyś Hit dzisiaj Shit. Może się myle ale tak to czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2014 o 11:28, wolverine napisał:

Nie piszę że było cudownie. Ja po prostu nie mam negatywnych wspomnień z premierą, ani
W1 ani W2.
Raczej nie grałem o godzinie 00:01

ja usiadłem 12 godzin po godzinie zero (akurat wolne miałem, bo to zdaje się poniedziałek był) i dalej nie działało. Mnie toszczerze było obojętne czy zagram dzień przed premierą czy po, ale nie dziwiłem się tym, którzy wkurzali się bo specjalnie brali urlopy, czekali lub płacili za to by zagrać przed innymi, a dostali tylko wiadro memów o 50 megabajtach. Bardziej mnie wnerwili EK jedynki, bo pudełka (te plastikowe, z płytami) dotarły do mnie kompletnie potrzaskane. Niby wymieniłem na takie z innych gier, ale niesmak pozostał. A potem z dwójką wysyłali "prawie marmur" który też się ciut poobijał, ale na szczęscie nie na tyle bym musiał wymieniać jak inni.

heneralnie chodzi mi o to, że robienie z ludzi z problemami "głośnej mniejszości bo większość na pewno nie ma" jest.. głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2014 o 11:10, lis_23 napisał:

Przeszedłem W2 bez żadnego patcha, bo jak ktoś chciał grać, to grał.

a ja grałem w shootery joystickiem i co z tego, jak ktoś chciał to tak grał. Serio, jak kupisz samochód i okaże się, że nie działa w nim silnik, to też chcesz usłyszeć od sprzedawcy że innym jakoś działa i są zadowoleni, więc jesteś tylko głośną mniejszością i masz nie hejtować, a w ogóle śmieje się z kolegami twojego butthurtu?

Juz pomijam, że ja tam akurat nie czekałem, tylko po prostu potrafię zrozumieć czemu innych to wkurzyło. Nie róbmy z siebie zapatrzonych w lustra ćwoków, co jeszcze mają radochę z cudzych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 18:42, Ring5 napisał:

Serio? To znaczy, ze ci gracze nadal pamietaja o wtopie z kolekcjonerka W1? Nadal pamietaja
o cyrku, jaki mial miejsce podczas premiery dwojki? Nadal pamietaja o tym, jak wygladaly
lby Geralta, a jak MIALY wygladac? Tak tylko sie upewniam ;)


Pamiętam, ale nie wiem, jak inni. ;P

Dnia 10.12.2014 o 18:42, Ring5 napisał:

Bo cos mi mowi, ze ci sami
"pamietliwi" gracze kompletnie oleja to wszystko i rzuca sie na pre-ordery...


Nie, pamiętliwi gracze się nie rzucą, ale reszta tak. Pamiętliwe są jednostki, a reszta bierze, co dają. Najlepszym przykładem "brania co dają" jest najnowsza część asasyńskiego tasiemca. ;]

Może odsuwa premiery Dzikiego Gonu wynika z tego, by uniknąć wypuszczenia takiego czegoś, jak AC:U? Można gdybać, ale teoria niezła. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 19:31, Kakarotto napisał:

Nie, pamiętliwi gracze się nie rzucą, ale reszta tak.


Niestety, problem w tym, że jesteśmy w mniejszości (i nawet nie myśl o pretendowaniu do tytułu dyżurnego hejtera CDP! :[ ), reszta raczej już zapomniała o tamtych zonkach lub wręcz udaje, że nic takiego nigdy nie miało miejsca, a jeśli miało, to nie było żadnym problemem.

Dnia 12.12.2014 o 19:31, Kakarotto napisał:

Najlepszym przykładem "brania co dają" jest najnowsza część asasyńskiego tasiemca. ;]


Błeee... nawet mi nic nie mów. :/ Taka cudowna seria była... :( Dla mnie to się skończyło na dwójce. Czwórkę uwielbiam, ale:
- to nie jest Assassin''s Creed, tylko Pirate''s Creed i tego UBI powinno się trzymać
- uwielbiam głównie za przepiękne widoczki i niesamowity, piracki klimat, reszta dwójce nie dorasta do pięt
Ja serię AC sobie już odpuściłem, chyba, że znowu wyjdzie coś, co do mnie przemówi (feudalna Japonia?), w przeciwnym razie równie dobrze może nie istnieć.

Dnia 12.12.2014 o 19:31, Kakarotto napisał:

Może odsuwa premiery Dzikiego Gonu wynika z tego, by uniknąć wypuszczenia takiego czegoś,
jak AC:U?


Mam nadzieję, ale... Serio, czy na tym etapie 5 miesięcy (grudzień-kwiecień, maja nie liczę, bo gra idzie do tłoczni) pozwoli im uratować ten tytuł, jeśli (JEŚLI!) go skopali? Brak gameplay''ów z prawdziwego zdarzenia oznacza, że albo trzymają wszystko w wielkiej tajemnicy, albo nie mają za bardzo czym się pochwalić. Osobiście boję się, że to ta druga wersja jest bliższa rzeczywistości, i że w takiej sytuacji te parę miesięcy ich za bardzo nie uratuje.

Obym się mylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ACU i paryż to naprawdę wizualnie fenomenalne widowisko. Pomijając tony bugów i optymalizację na poziomie dna to gra jest pod względem architektury, zabudowy i jakości modeli oraz tekstur naprawdę solidna.
Jeśli równie dobrze odwzorują Anglię to będzie to kolejny powód dla którego zapłacę za następną cześć. Tak samo jak za ACU - kupiłem ją głównie dla fenomenalnej architektury i możliwości sanboxowego biegania [obecnie dalej skutecznie utrudnionej dnem technologicznym na jakim się ten tytuł znajduje]

P.S.
Dla mnie osobiście seria zakończyła żywot na AC3, gdzie sama trójka nie była już technicznie zbyt dopracowana [ten Boston :)], ale kupiła mnie jedną z moich ulubionych epok historycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 21:27, Pietro87 napisał:

ACU i paryż to naprawdę wizualnie fenomenalne widowisko.


Nie przeczę, aczkolwiek kompletnie do mnie nie przemawia ani epoka, ani lokacja.

Dnia 12.12.2014 o 21:27, Pietro87 napisał:

Jeśli równie dobrze odwzorują Anglię


Wiktoriańska Anglia brzmi znacznie lepiej, choć mam wrażenie, że może z tego wyjść raczej texture pack, niż pełnoprawna gra. Ciekawe, czy spotkamy Kubę Rozpruwacza, czyli Jakuba Wędrowycza? ;)

Chyba zaczyna nam się tu niezły offtop robić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 21:39, Ring5 napisał:

Chyba zaczyna nam się tu niezły offtop robić :D

Nie do końca zawsze można użyć tutaj AC:U jako przykładu dlaczego warto opóźnić grę by naprawić te błędy.

Ale jako całokształt to najlepsze AC w tym roku wyszło na last geny jeśli czyli AC:R które niestety udowadnia poprzez

Spoiler

ostatnią misję w której mamy za zadanie ukatrupienia ojca bohatera AC:U

że szło zrobić AC:U na X360 i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 21:18, Ring5 napisał:

Niestety, problem w tym, że jesteśmy w mniejszości (i nawet nie myśl o pretendowaniu
do tytułu dyżurnego hejtera CDP! :[ ), reszta raczej już zapomniała o tamtych zonkach
lub wręcz udaje, że nic takiego nigdy nie miało miejsca, a jeśli miało, to nie było żadnym
problemem.


Pomijając wszystko co niedobre, gry wiedźmińskie są dobrymi grami. Ludzie są nakręceni na ostatnią część, fanatyzm przysłania im prawdę i mydli oczy oraz wymazuje pamięć. :P
Hejtować trzeba za coś, a CDP nic złego nie robi/zrobiło. ;D

Dnia 12.12.2014 o 21:18, Ring5 napisał:

Błeee... nawet mi nic nie mów. :/ Taka cudowna seria była... :( Dla mnie to się skończyło
na dwójce. Czwórkę uwielbiam, ale:
- to nie jest Assassin''s Creed, tylko Pirate''s Creed i tego UBI powinno się trzymać
- uwielbiam głównie za przepiękne widoczki i niesamowity, piracki klimat, reszta dwójce
nie dorasta do pięt
Ja serię AC sobie już odpuściłem, chyba, że znowu wyjdzie coś, co do mnie przemówi (feudalna
Japonia?), w przeciwnym razie równie dobrze może nie istnieć.


Między AC pierwszym i drugim są największe różnice. Od dwójki się w tej serii wiele nie zmieniło. Gdyby to był serial, to już po drugim sezonie zszedłby z anteny. ;P
Black Flag to inna sprawa, bo gra nie bardzo pasuje do ogółu. Tak jak piszesz, piractwo tam króluje, przysłaniając całą resztę. Asasyństwo to tylko dodatek do całości.

Dnia 12.12.2014 o 21:18, Ring5 napisał:

Mam nadzieję, ale... Serio, czy na tym etapie 5 miesięcy (grudzień-kwiecień, maja nie
liczę, bo gra idzie do tłoczni) pozwoli im uratować ten tytuł, jeśli (JEŚLI!) go skopali?


Nie, ale coś grywalnego chyba rzucą tłumowi, czyż nie?

Dnia 12.12.2014 o 21:18, Ring5 napisał:

Brak gameplay''ów z prawdziwego zdarzenia oznacza, że albo trzymają wszystko w wielkiej
tajemnicy, albo nie mają za bardzo czym się pochwalić. Osobiście boję się, że to ta druga
wersja jest bliższa rzeczywistości, i że w takiej sytuacji te parę miesięcy ich za bardzo
nie uratuje.


Coś w tym jest. Dodając jeszcze do tego problemy z najnowszym zwiastunem, mamy niezłą teorię. :P

Dnia 12.12.2014 o 21:18, Ring5 napisał:

Obym się mylił.


...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. I tak nie czekam na ten syf...

Ha ha ha, zartowalem! Na nic nie czekam bardziej niz na Wiedzmina 3! Redzi nie maja nas absolutnie za co przepraszac. Owszem maja poslizg, ale wole produkt doszlifowany niczym diament, anizeli zwykly kawal czarnego wegla. Jezeli potrzebuja czasu by gre doszlifowac, to chwala im za to, ze o tym oznajmili i przeprosili nas graczy.
Przeprosiny przyjete i moje blogoslawienstwo udzielone! Pomyslnych wiatrow Redzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Redzi wykorzystają ten czas na dopieszczenie swojego produktu.Przypominam, że jest to pierwszy tak duży projekt redów, w3 wychodzi na wszystkie platformy w tym samym czasie, kiedy w2 na początku wychodził tylko na pc, a po paru miesiącach na x360.

Może chcą wycisnąć wszystko z konsol nowej generacji i przy okazji jeszcze zoptymalizować wersje na PC?

Pytań jest dużo no, ale należy czekać do maja ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 16:49, Hepe napisał:

Może chcą wycisnąć wszystko z konsol nowej generacji i przy okazji jeszcze zoptymalizować
wersje na PC?


No właśnie przypomina się sytuacja gdy poślizg zaliczył Arkham Knight i pierwsze nieoficjalne doniesienia, że przez konsole(mają problemy z optymalizacją).I to wszystko po tym jak przyznali, że cały gameplay z batmobilem to tak naprawdę build wersji PC (i to taki co już bardziej pod betę podchodzi) z podłączonym padem od Pissera 4.

Więc obstawiam, że W3 też coś podobnego jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2014 o 17:06, Numenpl napisał:


No właśnie przypomina się sytuacja gdy poślizg zaliczył Arkham Knight i pierwsze nieoficjalne
doniesienia, że przez konsole(mają problemy z optymalizacją).I to wszystko po tym jak
przyznali, że cały gameplay z batmobilem to tak naprawdę build wersji PC (i to taki co
już bardziej pod betę podchodzi) z podłączonym padem od Pissera 4.

Więc obstawiam, że W3 też coś podobnego jest na rzeczy.


Redzi mówili już o problemach związanych z konsolami nowej generacji, więc to też można wziąć pod uwagę.

Btw. Ciekawa notka na temat Arkham Knight, nie słyszałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem konsol nowej generacji to fakt, że to w gruncie rzeczy żadna nowa generacja :)
To taka trochę podkręcona - ale ciągle obecna - generacja konsol. Nie ma tu skoku jakości ani skoku mocy takiego jaki nastąpił w momencie przejścia z ps2 na ps3 i x''a na x360. Obecna generacja to imho taki "pomost" do prawdziwych next genów które może zobaczymy za 3-4 lata. Przynajmniej ja mam takie przeczucia.
A problemy techniczne - no cóż, wydali to wszystko na hurra, zarówno sony jak i ms, to teraz się płaci za nadgorliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2014 o 17:17, Hepe napisał:

Btw. Ciekawa notka na temat Arkham Knight, nie słyszałem o tym.


Na targach pokazywali gameplay z batmobilem gdzie były widoczne przyciski od PS4. Potem w wywiadzie dwie osoby z kierujących projektem przyznały, że ten cały gameplay to była tak naprawdę wersja PC(i to chyba już była beta). Potem wydali Ace Chemicals trailer w trzech częściach i ludzie zauważyli downgrade graficzny jeśli chodzi o efekty (deszcz oraz nowy rodzaj takedown gdzie brak tej filmowej głębi ostrości) i tutaj twórcy powiedzieli że to jest wersja PS4.

Pietro87 - największa zmiana to przejście z horroru jakim było PS3 pod względem architektury w porównaniu do PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować