Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

H1Z1 wkrótce z wczesnym dostępem

11 postów w tym temacie

> Gorsze od DayZ? Aż strach pomyśleć co to znaczy :) Symulator chodzenia w 5fps?

Gra jest na silniku Planetside 2 i wcześniej już zostało powiedziane że powinna mieć mniejsze wymagania niż P2 skoro nie będzie tam setek graczy w jednym miejscu.
Chcę tylko przypomnieć że DayZ standalone też nie powalało zawartością dostępnych opcji w momencie pojawienia się na early-access, a tutaj jest mowa o tym czy gra będzie lepsza od DayZ od razu jak się pojawi, co raczej jest mało możliwe patrząc na to jak DayZ zostało rozwinięte w ciągu ostatniego roku.
Zabrakło też informacji o cenie, najtańszy pakiet dostępu ma kosztować 20$ z czego przypominam, że gra ma być darmowa w momencie ukończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przedłużające się prace nad wczesną wersją tego tytułu zmierzają do szczęśliwego finału."

Nie wiem czy śmiać się, czy płakać, finał wczesnej wersji :)))
Płacenie za jeszcze nie grę, bycie testerem i to wiedząc, że będzie się miało do czynienia z czymś naprawdę słabym.
Trzeba być wielkim fanem i mieć dużo wiary, cierpliwości i czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem cholernym fanem gier pokroju DayZ, więc prawdopodobnie się skusze... zastanawia mnie tylko jedno cytuje: "64 tys. km2" pomijam już ostateczną wielkość... i pytam się jak!? skoro DayZ posiada 225km2, DayZSA trochę więcej i największy znany mi teren to altis z Army 3, 270km2... jakim cudem oni już na start chcą wydać mapę ponad 200 razy większą od tej ostatniej? na tej poprzedniej potrzeba parę tygodni by ją względnie poznać, a miesięcy by przystępnie. Toż to takiej mapy jaką oni dadzą na start w alphie nie będzie nikt w stanie ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem czy będzie powtórka z Dayz
jak na razie Dayz tzw "standalone" (jak je nazwali) wcale nie wywyższa się od Warz (które mam od alphy i w sumie była lepsza niż obecna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasno i otwarcie mowia o tym, ze produkt nie bedzie ukonczona gra, ze nie ma wielu ciekawych funkcji i moze byc na razie gorsza od DayZ... Szanuje szczerosc z jaka wyszli do lubi i zostanie to chyba docenione. Cena takich wczesnych dostepow powinna byc wedlug mnie jednak duzo nizsza, co przyciagneloby wiecej ludzi gotowych pomoc swoimi sugestiami w tworzeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jasno i otwarcie mowia o tym, ze produkt nie bedzie ukonczona gra, ze nie ma wielu ciekawych
> funkcji i moze byc na razie gorsza od DayZ... Szanuje szczerosc z jaka wyszli do lubi
> i zostanie to chyba docenione. Cena takich wczesnych dostepow powinna byc wedlug mnie
> jednak duzo nizsza, co przyciagneloby wiecej ludzi gotowych pomoc swoimi sugestiami w
> tworzeniu gry.

Według mnie cena wczesnego dostępu do gier które mają być później DARMOWE
powinna być zerowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować