Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwuminutowy gameplay trailer Tekkena 7 - aż iskry lecą

12 postów w tym temacie

Wygląda... brzydko :O To już remake Injustice na next geny lepiej wygląda, a to staroć :/ Może jestem wybredny, a może grałem wczoraj w DriveClub z dynamiczną pogodą... Tamta gra wygląda obłędnie, a więc next geny mają moc, żeby uciągnąć dobrą grafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Braian wygląda jak zrobiony z plastiku. Nawet im się nie chciało innych intro postaci zrobić tylko te same od tekkena... 5?(dobra w tagu2 są zmienione po 1 na postać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 13:46, Laston napisał:

To ma być next-gen? Mogliby się bardziej postarać...

szczerze to graficznie wygląda gorzej niż Tekken Tag Tournament 2 a zwłaszcza niektóre postacie bryan, marshal i anderson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze w tej grze nic nextgenowego od czasow Tekkena 3, swoja droga chyba najlepszej czesci tej serii. Grafika nie powala, a 60FPS to dla mnie za malo by tytul nazwac "nextgenowym". Czego oczekiwalbym po prawdziwie "nowogeneracyjnym" tytule? Otwartego swiata, w ktorym istnieje porzadna fabula, nowego silnika, mozliwosci wylaczenia efektow wizualnych wykonywanch ciosow (co wplynelo by na bardziej realistyczne postrzeganie gry). Liczylbym tez na uzycie PhysX''a do destrukcji otoczenia itp.
Bez tego mamy ot po prostu kolejnego Tekkena, ktory nie zmienia sie chyba od Tekkena 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować