Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry roku czytelników Gram.pl - najlepsza strategia

9 postów w tym temacie

Zbigniew Trzeciak

Jeśli przed monitorem lubicie główkować, to było w tym roku sporo propozycji. Gry strategiczne często funkcjonują poza głównym nurtem informacyjnym, nie są reklamowane tak szeroko jak inne gatunki, co nie znaczy wcale, że nie ukazują się perełki.

Przeczytaj cały tekst "Gry roku czytelników Gram.pl - najlepsza strategia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 18:45, darjus napisał:

co mam zrobić bo zamówiłem we czwartek grę i miała przyjść w piątek a nie dostałem jej


Możesz wyjść na dwór, podpalić sąsiadkę, walnąć 0,7 mleka, zrobić szpagat. Albo napisać do BOKu, odpowiedź pewnie dostaniesz razem z grą w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła posucha w tych "strategiach". Taki wybór, to w sumie żaden wybór (może jedynie CoH, ale po DoW 2, nie stanowi on dla mnie żadnej atrakcji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 19:08, Arcling napisał:

Niezła posucha w tych "strategiach". Taki wybór, to w sumie żaden wybór (może jedynie
CoH, ale po DoW 2, nie stanowi on dla mnie żadnej atrakcji).


Jesli rok, w którym mozna kręcić nosem na nową Civkę (bo za mało nowego) jest ubogi to ja poproszę takie za każdym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2014 o 21:40, somi88 napisał:

A czemu nie ma Valkyrie chronicles ?


Gram w VC i o ile to fajna gra to bez przesady, do nominowanych tutaj nie ma startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować