Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Wasz ulubiony lód

200 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2006 o 14:36, rolek85 napisał:

... lubię każde lody najbardziej mi smakuje Herkules i kosztuje
w pobliskim sklepie jedyne 1,2 zł polecam :)

Także lubię Herkulesa ale u mnie jest po 0,99 zł. Ponadto włoskie i calypso śmietankowe i toffi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 15:56, PAPISHON napisał:

hm....nie jadam często lodów wole się napić ale jak jem to taniego i smaczego Lulka :D

jak mam rozumieć to ... nie jadam... czy to jakieś insynuacje ;>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat ktoś tu zapodał jak widzę ;)
Dla mnie wypas to lody śmietankowe z automatu - czyli tzw. włoskie lub tez kręcone, a juz najlepiej gdy mozna poprosić z polewą. Swoja drogą gałki też sa cool, ale tylko (i wyłącznie) w miejscach gdzie się nie sknerzą i dają tyle za ile się zapłaciło. Ja to chyba mam jakiegoś wielkiego pecha, bo w większości przypadków dostaję mikroskopijnej wielkości kuleczki, które zaledwie po dwóch minutach znikają w przepastnej odchłani mych ust ;( wraz z wafelkiem rzecz jasna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2006 o 16:11, Mudra napisał:

Dla mnie wypas to lody śmietankowe z automatu - czyli tzw. włoskie lub tez kręcone, a juz najlepiej
gdy mozna poprosić z polewą.

U mnie to samo. Takie coś zastąpi mi każdego magnuma, algidę czy co tam jeszcze wymyślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione są gałki bananowe i sernikowe :) Może też być Grand pomarańczowy... Aczkolwiek pozostałymi lodami też rzecz jasna nie pogardzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze lody to takie z automatu. Jedni nazywają je amerykańskie a inni kręcone. Prawda jest taka, że jak sprzedawca nie będzie rozwadniał smietany to bedą przepyszne. Niestety nie wszędzie sa dobre lody z automatu więc pozostaje sprawdzony BIG MILK na patyczku, koniecznie smietankowy.... ale to tylko moje skromne zdanie na temat lodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lody sandwich o nazwie BOLERO i jeszcze takie lody w małych pojemniczkach karbowanych dookoła (nie pamiętam firmy, ale wiem, że mają takie wieczko w czerwonkawej tonacji) - one zawsze są śmietankowe i z różnymi polewami: czekoladowa, truskawkowa i karmelowa. Dla mnie najlepsze lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować