Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla miłośników Pratchetta i Heroes of Might and Magic V

57 postów w tym temacie

Dnia 17.07.2006 o 21:43, gomez0 napisał:

Czy można narysowac ta okładke odręcznie czy trzeba ja zrobic na komputerze


sprawdz w regulaminie konkursu

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee... szkoda, że za 1 miejsce jest homm5 :/

Oby było drugie lub trzecie... albo nie... Jak wygram tą EK to ją spalę i zniszczę doszczętnie, nakręcę filmik i dodam go na jakąś stronę, żeby pokazać na co zasługuje ta gra... Potem popioły wsypię do ładnego kuferka (widziałem tani w sklepie... fajna skórka) i postawię obok kolekcji

Hmm... oby się udało ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca ma być zrobiona "dowolną techniką" czyli np. rysunki ręczne, następnie zeskanowane też wchodzą w grę? (czy tylko "dowolna technika" ale komputerowa, tak jak było w konkursie ze Św. Mikołajem?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa - co mamy rozumieć przez pojęcie "w klimacie okładek Prachetta"? Bo jeżeli chodzi o to, że prace konkursowe mają przypominać okładki z książek P., to jest to raczej mało wykonalne - każdy rysownik ma swój własny styl, a ten który prezentuje nam Josh Kirby jest dość ciężki do naśladowania.

Może tak troszkę objaśnień i dokładniejszych wskazówek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 02:11, Kamil.i.Maciek napisał:

Przestań! :P Nie pozwole Ci tego zniszczyć bo wtedy by mi rozbolało Serduszko ;D
Chwyce się nawet brzytwy by ten konkurs wygrać i nie pozwolić Ci tego zniszczyć ;)

Hahaha... Jestem złyyy i mroczny ;]
Już łapię za tablet i zabieram się do rysowania

Wiesz, może nie będzie tak źle... W sumie jeśli to wygram to nie wydam ani grosza... czyli nie zasilę tych darmozjadów z ubi... Wystarczy że nie zainstaluję gry... postoi sobie na półce jako podkładka pod książki
OK.. siadam do Corela

olki77 <- jaki pomysł... z tym nie ma raczej problemu... Przerabiasz tego wampira na Pratchettowego i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować