Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2006 o 13:32, Abi Dalzim napisał:

Ja miałem bug z kapitanem statku - nie miał opcji rozmowy i nie mogłem popłynąć do Knossos
na Kretę. Ale pomógł internet :)
ramzesserwis postawił portal na plaży w Knossos i sie tam teleportowałem i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i tak w ogole w takim razie nie przeszedles zadnego poziomu.... na poziom sklada sie: Grecja, Egipt, Babilon i na koncu Olimp gdzi spotkac sie musisz z takim malutkim potworkiem;pp(tytan) ktory jest dobrym rozp....... wtedy ukonczysz poziom dopiero;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 11:58, Viper1 napisał:

> Ja miałem bug z kapitanem statku - nie miał opcji rozmowy i nie mogłem popłynąć do Knossos

> na Kretę. Ale pomógł internet :)
> ramzesserwis postawił portal na plaży w Knossos i sie tam teleportowałem i już :)


no jesli to bug to moze tak byc... ja mialem jednego buga ale zaje...tego;p wezwalem na 24 secundy 5 wojownikow a oni nie znikneli w ogole;p trzeba bylo ich zabic by znikneli;p
zeby rozwiac twoj problem skorzystaj z gry internetowej wbij sie ta postacia i ktos z druzyny postawi ci portal... proste;pppn powodzenia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam postać na poziomie epickim w Egipcie i przypadkowo jak włączałem grę to wzołem na normalnym i teraz niemoge włonczyc nic na epickim.
wychodzi mi z gry.

plz Pomocy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 16:41, Bojan7 napisał:

Mam problem. Mam postać na poziomie epickim w Egipcie i przypadkowo jak włączałem grę to wzołem
na normalnym i teraz niemoge włonczyc nic na epickim.
wychodzi mi z gry.

plz Pomocy!!!!

niemozliwe... w chwili kiedy wybierasz postac wez po prostu ustaw ja na poziom epicki i wejdziesz. wiem pooniewaz sam tak nieraz robilem.... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 09:45, Bojan7 napisał:

a i na wysokich detalach pójdzie ci bez problemy ale czasami może sie przyciąć na kilka sekund.
Najczęściej sie tnie jak sie wychodzi z jakiejś jaskini na słońce

słyszałem ze titan quest lubi sie trochę ciąć na kazdym sprzecie gdy są włączone cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 17:53, kryn00 napisał:

> a i na wysokich detalach pójdzie ci bez problemy ale czasami może sie przyciąć na kilka
sekund.
> Najczęściej sie tnie jak sie wychodzi z jakiejś jaskini na słońce
>
słyszałem ze titan quest lubi sie trochę ciąć na kazdym sprzecie gdy są włączone cienie.

dobrze slyszales , dlatego jak ktos nie ma kompa za 10 000 zl to wylacza cienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak mowilem niechetny do mistrzostwa duch, stworzylem za namowa kilku graczy postac o tym mistrzostwie, dorzucilem nature i przyznam ze jestem zachwycony;p dzis stworzylem a nabilem juz 20lvl;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Próbowalem z pewnym Anglikiem. Postawił mi portal ale nie mogłem przejsć dalej. Opisz prosze w miare prosto jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 23:09, Viper1 napisał:

>Próbowalem z pewnym Anglikiem. Postawił mi portal ale nie mogłem przejsć dalej. Opisz prosze
w miare prosto jak to zrobić.

chcesz to moge ci pomoc osobiscie.... swoja postaxcia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 23:18, Viper1 napisał:

TitanQuestServer

podaj mi nick postaci i juz sie loguj. czeaj na mnie tylko moze vpotrwac to 5 minut zanim sie odezwe ok? napisz nickj i wchodz na serwa odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 23:21, Viper1 napisał:

POstac nazywa sie Alex

sluchaj nie mkoge cie znalezc jak mozesz rto wbij sie na jakis z polski najlepiej polskalviving czy cos takiego albo szukaj servera z graczem sir gregorian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować