Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2007 o 10:06, R3LiK napisał:

>
> > Dziękuję za odpowiedz :) i nie wiedziałem że tu taka zasada pisac z alt-em :p
> > P.S. c+alt mi nie działa więc nie mam
>
> Założę się że masz kartę ATI ze sterownikami Catalyst...
> Jedyne co możesz zrobić to wejśc w ustawienia Hotkey i : odznaczyć używanie ctr alt c
i wyłączyć
> dodatkowo używanie hotkey''i zupełnie.
Hehe tak zgadłeś :) spoko dzięki zobaczę co to pomoże :)

Nie wiem kim jesteś ale super wielkie dzięki działa mi "ć" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 20:34, Abi Dalzim napisał:

> Hehe to jest temat o Titan Quescie, post nie mial byc do tematu o Diablo? : )
Uuupsss :)
Pomyliłem tematy :)


Abi ty ciągle kochasz Titan Questa :D Rozumiem, że Diablo jest próbą przypomnienia sobie przygód w Titnie? <sarkazm>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę zaktualizować grę do v1.30, ale nie mogę bo w menu gry pisze mi w rogu ekranu: ver. 1.1 , a na necie są tylko patche 1.11-120 i znalazlem jeszcze 1.01-1.11 i zaden mi nie dziala, bo pisze ze moje wersja jest UNKNOWN. Do 1.30 znalazlem tylko patch 1.20-1.30, ale do tego muszę miec najpierw te 1.20 :[ .Wiem, że już ktoś opisywał tu taki problem, ale nie widziałem rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:33, adihash90 napisał:

Chcę zaktualizować grę do v1.30, ale nie mogę bo w menu gry pisze mi w rogu ekranu: ver. 1.1
, a na necie są tylko patche 1.11-120 i znalazlem jeszcze 1.01-1.11 i zaden mi nie dziala,
bo pisze ze moje wersja jest UNKNOWN. Do 1.30 znalazlem tylko patch 1.20-1.30, ale do tego
muszę miec najpierw te 1.20 :[ .Wiem, że już ktoś opisywał tu taki problem, ale nie widziałem
rozwiązania.


Ściągnij najpierw patcha 1.11-1.20 a później 1.20-1.30 i powinno być OK. Innej możliwości o ile wiem to nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2007 o 21:00, Piterus_Von_Drackus napisał:

Abi ty ciągle kochasz Titan Questa :D

Może nie kocham, ale lubię. I mimo, że już od dość długiego czasu nie grałem, to śledzę ten wątek regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 11:33, adihash90 napisał:

Chcę zaktualizować grę do v1.30, ale nie mogę bo w menu gry pisze mi w rogu ekranu: ver. 1.1
, a na necie są tylko patche 1.11-120 i znalazlem jeszcze 1.01-1.11 i zaden mi nie dziala,
bo pisze ze moje wersja jest UNKNOWN. Do 1.30 znalazlem tylko patch 1.20-1.30, ale do tego
muszę miec najpierw te 1.20 :[ .Wiem, że już ktoś opisywał tu taki problem, ale nie widziałem
rozwiązania.

wciśnij aktualizacja w grze wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 15:43, Iroks1 napisał:

> Chcę zaktualizować grę do v1.30, ale nie mogę bo w menu gry pisze mi w rogu ekranu: ver.
1.1
> , a na necie są tylko patche 1.11-120 i znalazlem jeszcze 1.01-1.11 i zaden mi nie dziala,

> bo pisze ze moje wersja jest UNKNOWN. Do 1.30 znalazlem tylko patch 1.20-1.30, ale do
tego
> muszę miec najpierw te 1.20 :[ .Wiem, że już ktoś opisywał tu taki problem, ale nie widziałem

> rozwiązania.
wciśnij aktualizacja w grze wystarczy


Niestety jak kliam w menu gry na aktualizacja to mnie informuje, że nie ma żadnych nowych aktualizacji ;/
A o tym, że patch 1.11 mi nie wchodzi to już napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 18:15, adihash90 napisał:

> > Chcę zaktualizować grę do v1.30, ale nie mogę bo w menu gry pisze mi w rogu ekranu:
ver.
> 1.1
> > , a na necie są tylko patche 1.11-120 i znalazlem jeszcze 1.01-1.11 i zaden mi
nie dziala,
>
> > bo pisze ze moje wersja jest UNKNOWN. Do 1.30 znalazlem tylko patch 1.20-1.30, ale
do
> tego
> > muszę miec najpierw te 1.20 :[ .Wiem, że już ktoś opisywał tu taki problem, ale
nie widziałem
>
> > rozwiązania.
> wciśnij aktualizacja w grze wystarczy

Niestety jak kliam w menu gry na aktualizacja to mnie informuje, że nie ma żadnych nowych
aktualizacji ;/
A o tym, że patch 1.11 mi nie wchodzi to już napisałem

sprubuj tak weź folder titan quest immortal throne i tam masz folder patch i tam masz taki plik wcisasz i masz wszytsko nowe tylko postacie zostaja i żeczy w karawnie no i acty mapy twoich kolesi spróbuj tak mi dziala zawsze jak gra sie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory ze to nie ten temat ale mam pytanie da ktos link ze stroną lub forum ze np jak mam 400 postow to jestem delegatem bo niewiem kiedy będe mial nastepną nazwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:31, Maciek 92 napisał:

sory ze to nie ten temat ale mam pytanie da ktos link ze stroną lub forum ze np jak mam 400
postow to jestem delegatem bo niewiem kiedy będe mial nastepną nazwe


Prawdopodobnie ci chodzi o ten temat http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&u=40652.

@adihash90
Dziwne... Z tego co wiem to polska wersja była 1.11 A czy przypadkiem nie masz uszkodzonej wersji patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 21:46, 14prc napisał:

siema
gra ktoś jeszcze w tą gre?
bo jakoś nie widzę
po za tym awaria teraz serwów, wie ktoś dlaczego nie latają?
pzdr


Są jeszcze ludzie grający w tą grę, np. ja nie chwaląc się. A o jakie serwery ci chodzi i kto/co mam latać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o jakie serwery ci chodzi i

Dnia 15.09.2007 o 22:03, Piterus_Von_Drackus napisał:

kto/co mam latać?


Chodzi mi o to że wyskakuje mi komunikat wykryto problem z siecią gdy chcę wejśc na czyjś serwer, a net bez problemowo mi chodzi, ja też mogę postawić serwer ale na kogoś już nie wejdę nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 20:38, Piterus_Von_Drackus napisał:

@adihash90
Dziwne... Z tego co wiem to polska wersja była 1.11 A czy przypadkiem nie masz uszkodzonej
wersji patcha?


Dziwna ta gra, możliwe że pisze mi w rogu 1.11, bo tak jakby kawałek tekstu jest ucięty i nie widać całej ostatniej jedynki, ale jak ściągnełem patcha 1.20-1.30 i chciałem jego spróbowaćzainstalować to wyskoczyło takie samo okienko, że do aktualizacji potrzebna jest wersja 1.20 , ale już w "aktualna wersja" nie pisało UNKNOWN, tylko 1.30 ;/

P.S. Informacja na przyszłość dla innych graczy - Pisałem niedawno że wszytskie przedmioty z karawany mi zniknęły, kiedy po formacie zainstalowałem grę i wkleiłem savy. Błędem było to, że przekopiowałem cały folder My Games. Po serii prób i wielokrotnym formatowaniu z powodów zrypanego kompa, doszedłem do tego , że wystarczy skopiować tylko folder Save Data.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2007 o 22:41, 14prc napisał:

Chodzi mi o to że wyskakuje mi komunikat wykryto problem z siecią gdy chcę wejśc na czyjś serwer,
a net bez problemowo mi chodzi, ja też mogę postawić serwer ale na kogoś już nie wejdę nie
wiem co jest grane


Być może twój dostawca internetu zablokował porty potrzebne do grania. Miałem podobny przypadek przy próbie zagrania w Starcrafta na BattleNetcie. W lobby mogłem gadać, ale przy próbie włączenia planszy wyskakiwał mi komunikat o słabej sieci. Przyczyna - zablokowane porty komunikacyjnie na NATcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2007 o 13:20, Piterus_Von_Drackus napisał:

Być może twój dostawca internetu zablokował porty potrzebne do grania. Miałem podobny przypadek
przy próbie zagrania w Starcrafta na BattleNetcie. W lobby mogłem gadać, ale przy próbie włączenia
planszy wyskakiwał mi komunikat o słabej sieci. Przyczyna - zablokowane porty komunikacyjnie
na NATcie.


nie wiem, dziś to samo kumpel ma to samo! a dostawce mamy na pewno innego bo ja nie mieszkam w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo !
Mam mały problem, chciałem trochę pobić expa ale wyskakuje mi komunikat "Wykryto problem z siecią" i żadnych serwerów nie mam a założyć grę mogę... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować