Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

No dobra. Jak naprawić kursor w grze. Na najwyższych ustawieniach gra sobie pomyka a kursor tak przycina, że się grac nie da. Widzę, że były już z tym problemy u paru osób, ale nie moge nigdzie znaleźć rozwiazania. Co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!. Mam problem następującej maści. Jak przejde ostatniego bossa w Grecji i już wychodzę na powierzchnię i podejść do oscia który przetransportuje mnie statkiem do Egiptu, to ... No właśnie nie mogę na niego kliknąć. Poprostu nic się nie dzieje. Nie ma nad postacią wykrzyknika, jest jakby nie aktywna. Dodam ze przechodzilem kilka razy bossa aby zdobyć lepsze przedmioty i więcej exp. Czy zna ktos rozwiązanie? Z góry dzięx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nikt nie wie jak rozwiązac problem zacinającego się kursora? Po prostu pięknie.. :-/
Najfajniejsze jest to, że z tego co udało mi się na googlach znaleźć to taki problem mają posiadacze wersji pirackiej. Prawdziwy Topseller..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 17:28, HumanGhost napisał:

Czyli nikt nie wie jak rozwiązac problem zacinającego się kursora? Po prostu pięknie.. :-/
Najfajniejsze jest to, że z tego co udało mi się na googlach znaleźć to taki problem mają posiadacze
wersji pirackiej. Prawdziwy Topseller..



może poprostu zmniejsz ustawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 20:50, Robcio93 napisał:

może poprostu zmniejsz ustawienia


Co się ma piernik do wiatraka.. próbowałem różnych ustawień gry, nic nie pomaga. Reinstalacja tez zawiodła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, problem rozwiązany. Wiecie co pomogło? Wyłączenie trybu pełnoekranowego. Gra śmiga na najwyższych ustawieniach z włączonymi wszystkimi opcjami. :-)

Pograłem godzine i musze powiedzieć, że gierka jest świetna. Juz wiem co mnie odciągnie od Guild Wars. Hehe przypominaja mi się stare dobre czasy grania w Diablo i Diablo II. Tylko z lepszą grafiką. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 16:36, djsuchy99 napisał:

Siema!. Mam problem następującej maści. Jak przejde ostatniego bossa w Grecji i już wychodzę
na powierzchnię i podejść do oscia który przetransportuje mnie statkiem do Egiptu, to ... No
właśnie nie mogę na niego kliknąć. Poprostu nic się nie dzieje. Nie ma nad postacią wykrzyknika,
jest jakby nie aktywna. Dodam ze przechodzilem kilka razy bossa aby zdobyć lepsze przedmioty
i więcej exp. Czy zna ktos rozwiązanie? Z góry dzięx.


Sprawa przerabiana wielokrotnie w tym temacie...
Po prostu dołącz do gry sieciowej z ludźmi, którzy już przeszli dalej, oni otworzą Ci portal na wyspę :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 11:27, Mindflyer napisał:

Sprawa przerabiana wielokrotnie w tym temacie...
Po prostu dołącz do gry sieciowej z ludźmi, którzy już przeszli dalej, oni otworzą Ci portal
na wyspę :0


No tak, ale ja już jestem na wyspie, a mam problem z przepłynięciem z wyspy do Egiptu, bo jak już podchodze do tego czlowieka co mnie ma przetransportować, to nic się nie dzieje. A po za tym nie mam za bardzo możliwości zagrać w grze sieciowej. Jest jakies inne rozwiązanie? Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 11:20, HumanGhost napisał:

Dobra, problem rozwiązany. Wiecie co pomogło? Wyłączenie trybu pełnoekranowego. Gra śmiga na
najwyższych ustawieniach z włączonymi wszystkimi opcjami. :-)

Pograłem godzine i musze powiedzieć, że gierka jest świetna. Juz wiem co mnie odciągnie od
Guild Wars. Hehe przypominaja mi się stare dobre czasy grania w Diablo i Diablo II. Tylko z
lepszą grafiką. :-)

Bez przesady. Znudzisz się szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 13:04, djsuchy99 napisał:

> Sprawa przerabiana wielokrotnie w tym temacie...
> Po prostu dołącz do gry sieciowej z ludźmi, którzy już przeszli dalej, oni otworzą Ci
portal
> na wyspę :0
>
>
No tak, ale ja już jestem na wyspie, a mam problem z przepłynięciem z wyspy do Egiptu, bo jak
już podchodze do tego czlowieka co mnie ma przetransportować, to nic się nie dzieje. A po za
tym nie mam za bardzo możliwości zagrać w grze sieciowej. Jest jakies inne rozwiązanie? Dzieki!



PS. Czy jakbym dwa komputery olaczyl i wziął od kogoś save ktory przeszedl dalej i postawil mi portala, to tez by zadzialalo? Jesli tak to skad wziac tego save, moze ktos poratuje, co? Pliss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy szybko się znudzi to wątpię. Jako że ja ogólnie gram dość mało to TQ wystarczy mi na dość długo. :-)

Macie jakieś rady dla początkujacego gracza? Czego się wystrzegać, w co inwestować? Zamierzam zostać Magiem Bitewnym. Na razie trenuję się w Wojnie. Dobre połączenie Wojna+Ziemia?

P.S. Jestem na początku właściwie. Czy ja dobrze widze, że Sparta to takie obozowisko w szczerym polu z paroma wojownikami jedynie?? Jeśłi tak to lekki zawód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2007 o 18:14, HumanGhost napisał:

P.S. Jestem na początku właściwie. Czy ja dobrze widze, że Sparta to takie obozowisko w szczerym
polu z paroma wojownikami jedynie?? Jeśłi tak to lekki zawód.

To nie miasto sparta tylko obóz spartan tak naprawdę:P. Ale wiem, podpisane jest sparta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 18:26, Konował napisał:

To nie miasto sparta tylko obóz spartan tak naprawdę:P. Ale wiem, podpisane jest sparta.


No właśnie, troche to dziwnie wygląda. Ale dalej jest gdzieś jakieś większe miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 16:36, djsuchy99 napisał:

Siema!. Mam problem następującej maści. Jak przejde ostatniego bossa w Grecji i już wychodzę
na powierzchnię i podejść do oscia który przetransportuje mnie statkiem do Egiptu, to ... No
właśnie nie mogę na niego kliknąć. Poprostu nic się nie dzieje. Nie ma nad postacią wykrzyknika,
jest jakby nie aktywna. Dodam ze przechodzilem kilka razy bossa aby zdobyć lepsze przedmioty
i więcej exp. Czy zna ktos rozwiązanie? Z góry dzięx.

a moze pomorze tak weź tryb jednego gracza i sam przejdź bossa i wtedy musi być na 100% ten koleś mieć wykrzyknik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 19:03, Maciek 92 napisał:

a moze pomorze tak weź tryb jednego gracza i sam przejdź bossa i wtedy musi być na 100% ten
koleś mieć wykrzyknik


Bossa przeszedlem kilkanascie razy i caly czas jest to samo. Potrzebny jest mi poprostu save i sam sobie otworze dalej portal. Ktos poratuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 16:36, djsuchy99 napisał:

Siema!. Mam problem następującej maści. Jak przejde ostatniego bossa w Grecji i już wychodzę
na powierzchnię i podejść do oscia który przetransportuje mnie statkiem do Egiptu, to ... No
właśnie nie mogę na niego kliknąć. Poprostu nic się nie dzieje. Nie ma nad postacią wykrzyknika,
jest jakby nie aktywna. Dodam ze przechodzilem kilka razy bossa aby zdobyć lepsze przedmioty
i więcej exp. Czy zna ktos rozwiązanie? Z góry dzięx.

może tak weź jednego gracza i sam przejdź bossa wtedy powinen na 100%pokazać sie wykrzyknik nad kolesiem co prowadzi nas do egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2007 o 19:10, Maciek 92 napisał:

może tak weź jednego gracza i sam przejdź bossa wtedy powinen na 100%pokazać sie wykrzyknik
nad kolesiem co prowadzi nas do egiptu


po co sie powtarzasz każdy widzi i czytac umie co napisałeś
zamiast na jednego gracz wejdź na multi ktoś ci pomoże, odezwij sie ewentualnie do mnie na gg w opisie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2007 o 18:14, HumanGhost napisał:

Macie jakieś rady dla początkujacego gracza? Czego się wystrzegać, w co inwestować? Zamierzam
zostać Magiem Bitewnym. Na razie trenuję się w Wojnie. Dobre połączenie Wojna+Ziemia?


Zielone itemy często lepsze od niebieskich i fioletowych, zawsze od żółtych, i możesz je ulpeszać co chyba już wiesz:)
Ziemia z wojną to lipa niestety, lepiej albo najlepiej do tego łowca, obrona(chyba najbardziej oklepane), łotr i sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2007 o 18:28, HumanGhost napisał:

No właśnie, troche to dziwnie wygląda. Ale dalej jest gdzieś jakieś większe miasto?


Jest np. takie Ateny są ładnie zrobione ale nadzwyczaj rozległe nie są. Wracając do Sparty to jest po drodze taki chłopek (nie miał wykrzyknika nad głową więc mogłeś go ominąć) i mówi on że idąc tą drogą dojdziemy do obozu spartan. Dziwne że pisze Sparta a nie Obóz Spartan. Zwyczajny błąd.

A skoro o błędach mowa. Napotykam niestety błędy z zaliczaniem misji pobocznych. Najpierw miałem problem na początku gry z "Informacje o Wraku" problem był taki że kiedy podchodzę do tych skarbów misja powinna się zaliczyć ale tak się nie działo. Zacząłem grać od nowa (nie z powodu tej misyjki ale miałem niestety problemy z kompem) i o dziwo z misją wszystko ok. Zaliczona ale teraz mam problem z inną misją poboczną "Wśród Ruin" z dodatku. Ten sam problem niby wszytko zrobiłem jak trzeba ale misja nie chce się zaliczyć. Wie ktoś coś o jakimś nowym patchu? Bo przypuszczam że na ten problem nie da się nic zaradzić samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2007 o 19:20, 14prc napisał:


> może tak weź jednego gracza i sam przejdź bossa wtedy powinen na 100%pokazać sie wykrzyknik

> nad kolesiem co prowadzi nas do egiptu

po co sie powtarzasz każdy widzi i czytac umie co napisałeś
zamiast na jednego gracz wejdź na multi ktoś ci pomoże, odezwij sie ewentualnie do mnie na
gg w opisie jest

sory wlaczylem ten temat i niepokazalo mi mojej odpowiedzi i myślalem ze niechcący wylaczlem zamiast go zapisać więc napisalem jeszcze raz go i wtedy misi pokazał sory jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować