Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 12:16, Turner Wlliam napisał:

Powstrzymałem się z tą formą kolosa :) jedna z fajniejszych zbroi, do tego ten wygląd
:)

No, no... powiedz, z jakiego uniwersum ukradłeś tę zbroję? :)
Gdy tak patrzę na tą postać, to aż chce mi się kontynuować moją Templariuszkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 12:33, Turner Wlliam napisał:

Nie trzeba szukać daleko :) jedynie czas stanowi granicę:) Z Lamii ( takie koty czerwone
Epir np) wypada.

zwaliles:) mialo byc z forma kolosa:D:D:D hehe:D ale nie jest zle:D nice armor ale ten alky''ego byl lepszy wg mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 13:45, Pawelec3 napisał:

Czy ma ktoś jakąś część jakiegoś legendarnego zestawu chętnie pogadam ??? ;-)

mow konkretnie czego potrzebujesz bo pewnie kazdy tu cos ma. ja tez. wiec po prostu konkrety prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zadam głupie pytanie,ale nigdy nie ulepszałem przedmiotów. jak i gdzie ulepszyć zielony item? z góry dzięki za odpowiedź.

mam kajdany zaklinacza kamieni i będę je ulepszał. moge do niego władować w czy 2 rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 16:26, gośćć napisał:

zadam głupie pytanie,ale nigdy nie ulepszałem przedmiotów. jak i gdzie ulepszyć zielony
item? z góry dzięki za odpowiedź.

mam kajdany zaklinacza kamieni i będę je ulepszał. moge do niego władować w czy 2 rzeczy?

Witam,
Po prostu, jak masz relikt, to od razu możesz go wpakować do tego, na co relikt pozwala.
I nie, nie możesz wpakować 2 rzeczy. Jedną. Dlatego warto poczekać, aż zbierze Ci się cały amulet/relikt i wtedy go... zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:00, Korzyn napisał:

i na czym to polega ze wszyscy razem grają czy tylko przez IP wspólnie w parę osób

o co ci chodzi? bo nie kumam. normalna rozgrywka jak na singlu tyle ze w kilka osob. jedna osoba hostuje (tak jakby zaklada serva) i kilka osob (max 5) moze do niej dolaczyc. i normalnie sie gra.:) od np WoWa rozni sie tym ze nie gra sie w kilkaset osob na servie tylko max 6 osob na jednym laczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować