Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2008 o 15:06, Rusty Mike napisał:

> Czy jest możliwość przywrócenia postaci z "własnej gry" do kampanii titan quest?
Jeśli
> to w czymś pomoże to mam TQ z dodatkiem.
Można... ale jedynie z pomocą programu TQ Defiler.



ja kiedys probowalem i nie dziala... warto sprobowac ale mi sie gosc rozwalił... zanim sprobojesz- skopiuj folder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 16:17, Turner Wlliam napisał:

Tak ogólnie, to wydaje mi się, że Defiler jest dla cziterów:/

To fakt, praktycznie w kilka sekund można tam zmienić byle kogo w "Master Blaster Dragon Slayer Ultimum_99999" gościa. Ale kilka funkcji ma przydatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nieco cheaterski... ja 3 razy uzylem go cheatersko: 1 raz do przejscia podstawki na legendzie bo nie wiedzialem czy konczy się inaczej, 2 raz do takiej samej proby w dodatku i 3 do robienia screenow do laya... ale wszystkie postacie defilerowe kasowalem i nie transportowałem itemów karawaną... i oczywiście nie gralem w multi... jednym słowem- nie ma juz po nich sladow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie nie jestem zaapotrzony w orginala ale moge zobaczyc wyglod ludzi ktorzy aktualnie grajo na multi i chce sie spytac skod majo aajebsicie wyglodajoce armory na 10 lvl i np. miecz marchewka stroj mikolaja itd. z gory dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 17:13, Basteksa napisał:

mam pytanie nie jestem zaapotrzony w orginala ale moge zobaczyc wyglod ludzi ktorzy aktualnie
grajo na multi i chce sie spytac skod majo aajebsicie wyglodajoce armory na 10 lvl i
np. miecz marchewka stroj mikolaja itd. z gory dzieki za odp.


piractwo jest zabronione i moderatorzy zostali przeze mnie o tym poinformowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cheaty i tyle...
miejsce jest na artefakt, robisz go z receptur... i pewnie cie nie zbanuja bo kazali mi zglosic to przez formulaż... a mi nie dziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 17:40, ramirez1 napisał:

Gra jest fajna ale zaszybko sie nudzi pogra sie kilka godzin
i Już sie niechce ja i tak byłem już pod koncem


kwestia gustu...
jak wolisz typowe rpg (€wnioskuje po avku gothickowym) to ci sie raczej nie spodoba. ale warto zagrać aby choć sprobować czegoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 17:43, Zakrzysiunio napisał:

> Gra jest fajna ale zaszybko sie nudzi pogra sie kilka godzin
> i Już sie niechce ja i tak byłem już pod koncem

kwestia gustu...
jak wolisz typowe rpg (€wnioskuje po avku gothickowym) to ci sie raczej nie spodoba.
ale warto zagrać aby choć sprobować czegoś innego...


Ale Diablo to praktycznie to samo a przeszłem na normalnym i byłem w 3 mieście na koszmarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... coraz mniejszy zdrowy rozsądek u ludzi. Chwalić się, że ma się pirata? Ech...
Ramirez1 - praktycznie to samo... *praktycznie*. W zasadzie także mógłbym powiedzieć, że Neverwinter Nights i Dungeon Siege to praktycznie te same gry. Widok 3D izometryczny, atakowanie myszką... ale jednak, to *nie* to samo.
Titan Quest jest wzorowany na Diablo, ale nie podąża za nim ślepo. Próbuje także dodać coś od siebie, coś, dzięki czemu nie znudzimy się po 5 sekundach gry. I byłoby tego więcej, gdyby IronLore się nie rozpadło. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wymieniłem karte graficzną i moge sobie juz na luzie grac w G3,Titan Questa...
W Gothica 3 pogralem sobie 3 godziny a potem sobie mowię zainstaluję sobie Titan Questa z dodatkiem:)
Po instalacji odrazu zacząłem grac,wczoraj grałem w niego ponad 3 godziny,dzisiaj włączyłem go o 14:00 i dopiero co wylączyłem.I G3 poszedł narazie w odstawkę i gram teraz w TQ.
Na wczesniejszej karcie graficznej i ramach doszedlem do zabicia Centaura(mialem 256mb ram i się zmulalo niemilosiernie i grafa byla okropna) a teraz na nowej grafie i ramach gra się miodzio;) Teraz jestem juz przy misji ''''Glowne źródlo potworów'''' i zaraz będe grac dalej.Mogę spokojnie powiedziec że jak dla mnie Titan Quest jest o wiele lepszy od Diablo,nie wiem czemu ludzie tak się czepiaja TQ ze wszystko zjechal z Diablo.Przeciez TQ to zupełnie inna gra niz Diablo:) I jak teraz dla mnie Titan Quest zajmuje zaszczytne 2miejsce w kategorii najlepsza gierka(tuz za Gothiciem) :) Gierka Wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie?? ale niezbyt dobrze czuje sie z tym ze na niego naskarzylem...

Mnie osobiscie Diablo sie nie podobalo tak bardzo... a Titan jest moja ulubiona gra... i nie chodzi o grafę... dla mnie prawie nie ma znaczenia... coś jest w titanie ze mimo podobienstw do Diablo jest zupełnie inny, taki całkiem indywidualny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest ma to cos w sobie co przyciaga czyli = dobra grafa,dobra muza,wypas grywalnosc,duzo itemow,duzo questow,duzo potworow czyli czynniki które skladają sie na naprawdę dobra gierke RPG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeeee.... kolejna osoba ktora tak jak ja uwaza ze h''n''s- y to rpg!!!!
tak, szczegolnie przemawia do mnie grywalnosc i itemy...
i nie wiem czemu w cda tq i dodatek zostały zjechane... sa super i dostaly 4.5 i 5 na gram!!! cda- znow sie pomyliliscie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 19:39, Zakrzysiunio napisał:

i nie wiem czemu w cda tq i dodatek zostały zjechane...
cda- znow sie pomyliliscie!!!!

Im się zawsze coś pomyli. Oni mają jakieś dziwne widzimisię. I dlatego ich nie kupuję... bardzo słabo ocenili też Dungeon Siege II - dlaczego? Bo był za trudny. Super powód. Posiedzieliby na nim pół godziny dłużej, a by zobaczyli, że później wszystko idzie jak z płatka. Ale... hmm... chyba także go tak ocenili, ponieważ DS jedynka była lepsza... takie porównania ani trochę mi się nie podobają.
Ale mniejsza o to.
Memorr

Dnia 21.03.2008 o 19:39, Zakrzysiunio napisał:

dobra grafa

Co prawda mogłaby być trochę mniej wymagająca.

Dnia 21.03.2008 o 19:39, Zakrzysiunio napisał:

dobra muza

Prosta, aczkolwiek ma w sobie to mocne "coś".

Dnia 21.03.2008 o 19:39, Zakrzysiunio napisał:

dużo itemów, dużo potworów.....

Jak w wielu innych grach. To zawsze wychodzi na plus.
----------
Hmm... czyżby nagle przycisk "odpowiedz" się zawiesił? Nie wiem kto do kogo mówi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...
>

Posiadam Dungeon Siege II ale gierka jakos zbyt do mnie nie przemawia ;)

a co do wymagan grafiki to przeciez nie są one ogromne a jakie daja efekty(chodzenie po pustyni i zostawianie sladow,chodzenie po polach i poruszajace sie trawy i ta woda,jak dla mnie jest b.dobra)

Gierka wciąga i to mocno:) Jakie wybraliscie Mistrzostwa??? Ja wzialem Wojne i Ziemie i gra mi się dobrze :)

A gdy przejde TQ z dodatkiem to kupuje Loki'ego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 20:06, Memorr napisał:

a co do wymagan grafiki to przeciez nie są one ogromne

Oj oj, uwierz mi... dla mojego komputera one są ogromne. :)
I po prostu się tnie... mimo, że, dajmy na to - Fable, chodzi mi bez zarzutu.

Dnia 21.03.2008 o 20:06, Memorr napisał:

Jakie wybraliscie Mistrzostwa??? Ja wzialem Wojne i Ziemie
i gra mi się dobrze :)

Moja flagowa postać to Korsarzyca (Obrona+Łotrostwo), ale mam też jeszcze Zbója (Łotrostwo + Łowy) i jeszcze kilka... nie pamiętam. Już od dawna nie gram w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować