Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2008 o 20:09, Rusty Mike napisał:

> a co do wymagan grafiki to przeciez nie są one ogromne
Oj oj, uwierz mi... dla mojego komputera one są ogromne. :)
I po prostu się tnie... mimo, że, dajmy na to - Fable, chodzi mi bez zarzutu.

> Jakie wybraliscie Mistrzostwa??? Ja wzialem Wojne i Ziemie
> i gra mi się dobrze :)
Moja flagowa postać to Korsarzyca (Obrona+Łotrostwo), ale mam też jeszcze Zbója (Łotrostwo
+ Łowy) i jeszcze kilka... nie pamiętam. Już od dawna nie gram w tą grę.


Moja postac z polączenia dwoch klas(wojna+ziemia)wyszedl Mag Bitewny ale wiecej w nim wojownika niz maga:)
a co do karty graficznej to przeciez radeon 9600 Pro spokojnie wystarcza i gra się na luzie,a kosztuje w okolicach 120-150zł ;)

A co do postacie to teraz w skillach będe ladowale W skille Wojny a dokladniej w:Rąbniecie,Wir Wojny,Uniki wyrobię na fulla potem w Ziemi dokonczę Zaklęcie Ziemii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.03.2008 o 16:17, Turner Wlliam napisał:

m-kirpluk w jakim celu chcesz przenieść postać z własnej do kampanii?



Przeinstalowałem system, skopiowałem nie ten co trzeba katalog z save''ami i na "własnej grze" mi działa a na zwykłej już nie, na zwykłej jak próbuję zacząć postacią która była chłopakiem, miała 45 lvl i była nadzorcą to mi wyskakuje od początku i to jeszcze dziewczyną. A ja się czitami brzydzę więc do takich celów to ja tego nie używam.
Ja też w Diablo grałem ale odkąd mam TQ:IT to w Diablo przez kilka lat pograłem jakieś 3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie doszedłem do Egiptu i wypełniem juz jedna misje poboczna(jak do tej pory wykonalem wszystkie misje poboczne)

Im dalej się jest tym bardziej gierka wciąga:)Dzisiaj grałem od 16:00 do 22:30 z małymi przerwami :)

Mam pytanko da się jakos cofnac drugie mistrzostwo?? bo chcialem wziac Obrone wzamian za Ziemie

I napiszcie w jakiej kolejnosci sie instaluje patche,bo te co mam to pisze ze potrzeba wczesniejeszej wersji(mam wersje 1.11),Titan Quest jest z Zlotej kolekcji to moze ma juz wszystkie patche???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2008 o 22:54, Memorr napisał:

Własnie doszedłem do Egiptu i wypełniem juz jedna misje poboczna(jak do tej pory wykonalem
wszystkie misje poboczne)

Im dalej się jest tym bardziej gierka wciąga:)Dzisiaj grałem od 16:00 do 22:30 z małymi
przerwami :)

Mam pytanko da się jakos cofnac drugie mistrzostwo?? bo chcialem wziac Obrone wzamian
za Ziemie

I napiszcie w jakiej kolejnosci sie instaluje patche,bo te co mam to pisze ze potrzeba
wczesniejeszej wersji(mam wersje 1.11),Titan Quest jest z Zlotej kolekcji to moze ma
juz wszystkie patche???



Da się zmienić mistrzostwo ale za pomocą programu TQ Defiler, jezeli masz dodatek immortal throne to jest toostatni patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zmienilem 2 mistrzostwo za pomoca Defilera,trochę sie najadłem strachu ze rozwalilem postac ale po paru minutach wszystko wrocilo do normy i skill zostal juz dodany i Defilera juz skasowałem :)

Macie jakies wlasne servy Lan do TQ?? jak tak to podajce to pogramy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w przyszły weekend oczywiście kupuję TQ wraz z dodatkiem. mam nadzieję, że mi się spodoba i że można w to zagrać z kimś przez Neta. Gra ktoś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko :
otóż czy pojdzie mi na max detalach titan quest o sprzecie:
amd athlon 3500+
1gb ramu
karta geforce 7600 256mb
prosze o odpowiedz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 10:07, Merhunes napisał:

Ja mam pytanko :
otóż czy pojdzie mi na max detalach titan quest o sprzecie:
amd athlon 3500+
1gb ramu
karta geforce 7600 256mb
prosze o odpowiedz:P


Tak, z pewnością. Mi poszedł na Celeronie 3000+
a reszta taka sama była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyło mnie, że na Wikipedii nie ma artykułu o TQ. Więc stworzyłem taki, opierając się głównie na informacjach z gazet. Jeżeli ktoś się na tym zna, mógłby rozbudować artykuł, albo chociaż podać mi na gg (7578025) jakieś informacje, a ja je dopiszę. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 16:21, burczynski napisał:

Pogra ktos ze mna na sieci w TQ ?? Mam woja 49lvl i lotra 24 poziom.
Odrazu mowie nie robie ser. juz probowalem i nie da rady.


Ja chętnie z Tobą pogram, tylko że na hamachi. Mam zbója 19 poziom, musiał byś troszkę na mnie poczekać. Jak nie potrafisz skonfigurować hamachi albo nie wiesz jak to działa to napisz na moje gg to Ci wytłumaczę. Moje gg to 6594535, ja jestem głównie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 19:59, KYSY646 napisał:

aha jeszcze jedno co jest lepsze obserwacja zwierzyny czy zew łowów?


Obydwie umiejętności są b. dobre i warto w nie inwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko do wszystkich obecnych. Obecnie gram na epickim (czyli trudniejszym) poziomie trudności. Gram kombinacją woja/obrona, przy czym rozwijam obecnie tylko walkę, aby później skupić się jeno na obronie. I mam pytanie do Was, czy posiadacie jakieś fajne przedmioty dla takiego wojaka na 33 - 40 level ? Przydało by się mieć jakiś lepszy sprzęt, niż obecnie, bo od początku gry nie mam jeszcze ani jednego legendarnego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 23:08, Piotreqq napisał:

A ja mam pytanko do wszystkich obecnych. Obecnie gram na epickim (czyli trudniejszym)
poziomie trudności. Gram kombinacją woja/obrona, przy czym rozwijam obecnie tylko walkę,
aby później skupić się jeno na obronie. I mam pytanie do Was, czy posiadacie jakieś fajne
przedmioty dla takiego wojaka na 33 - 40 level ? Przydało by się mieć jakiś lepszy sprzęt,
niż obecnie, bo od początku gry nie mam jeszcze ani jednego legendarnego przedmiotu.

a wiec tak... grasz zdobywca jestes na epiku... przed toba jeszcze legendar:)
masz podstawke czy dodatek? a co do itemow jesli masz dodatek mozemy sie zgadac. poza tym nie dziwie sie ze legendary ci nie wypdly. sa to rzadkie itemy nawet na legendarze. na epiku wiec tym bardziej. nie dziw sie zbytnio zatem:) a wiec czekam na odpowiedz:) i wklej screen chara jak mozesz:)
Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej zagra ktos ze mna przez neta??? mam zabojca 42. tylko mam za słaby net aby zalozyc serv i nie mam skonfigurowanego hamachi... tak wogole co to jest??? zagra ktos ze mna???
gram na normalu chce skonczyc tq na 75. zrobil to juz ktos w Polsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turner William mógł byś dać bulid swojej łowczyni na titan calcu. Bo planuję dobrać naturę do łowów, Obejrzałem łotrostwo i nie ma tam za bardzo nic ciekawego, z wyjątkiem trutki i anatomi. A w naturze jest serce dębu oraz ta siła watachi czy coś takiego i bardzo zwiększa obrażenia jak się włączy, no i jeszcze odnowa, nie wiem czy to dobra nazwa, ale on zmniejsza czas oczekiwania na kolejne rzucenia czaru. Przyda mi się to do zewu łowów, który bardzo długo się regeneruję. Natura chyba będzie dobrym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować