Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 23:52, Korzyn napisał:

a jak gram z kimś to gram postacią z singla czy muszę nową tworzyć?


Grasz postacią z singla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:35, Dedia Haan napisał:

Dwa razy zdarzyło mi sie, ze po zabiciu bossa stały 2 majestatyczne skrzynie... zawsze
stala jedna, czy to jakiś błąd gry?


Mi też się to zdarzyło nieraz i myslę, że to poprostu błąd gry (ale zauważyłem, że jak są 2 skrzynie to i tak tyle wypadnie itemów, jakgdyby tam była tylko 1 skrzynia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2008 o 21:08, Turner Wlliam napisał:

I kolejna paczuszka rzeczy do rozdania do tego co widać jeszcze Tarcza Achillesa, Aionios
(tarcza). Formuły: Ikona Zeusa, Gwiazda Isztar, Symbol Encyklopedysty.

Jak sie mozna skontaktowac w sprawie itemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2008 o 13:55, Palmerex napisał:

Jak sie mozna skontaktowac w sprawie itemów ?

w sprawie itemow ja scisle wspolpracuje z Willem:) ja kompletuje legendary i epiki on mi pomaga:) wiec jakby co zglos sie do mnie:) postaram sie znalezc czasow i kilka prezencikow zrzucic:D
Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samildanach czyli że wy szukacie itemów dla innych graczy?
Jeżeli tak to jak znajdziecie chwilkę czasu to rozejrzyjcie się za jadeitową zbroją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 15:51, KYSY646 napisał:

Samildanach czyli że wy szukacie itemów dla innych graczy?

tego nie powiedzialem... mowie ze zbieram wszystkie niebieskie i fioletowe itemy by zebrac wszystkie jakie istnieja. ale podczas takiej czynnosci robi sie wiele powtorek i wszystkie powtorki sa na oddanie:)

Dnia 17.03.2008 o 15:51, KYSY646 napisał:

Jeżeli tak to jak znajdziecie chwilkę czasu to rozejrzyjcie się za jadeitową zbroją.

nie musze sie rozgladac bo mam takowych kilka jak dobrze pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 16:22, Samildanach napisał:

> Samildanach czyli że wy szukacie itemów dla innych graczy?
tego nie powiedzialem... mowie ze zbieram wszystkie niebieskie i fioletowe itemy by zebrac
wszystkie jakie istnieja. ale podczas takiej czynnosci robi sie wiele powtorek i wszystkie
powtorki sa na oddanie:)

> Jeżeli tak to jak znajdziecie chwilkę czasu to rozejrzyjcie się za jadeitową zbroją.

nie musze sie rozgladac bo mam takowych kilka jak dobrze pamietam:)



To jak byś mógł to podrzuć mi ją na hamachi. jest na TQIT_forum_GOL hasło: gOl
dołącz do tej sieci. t kiedyś mi ją dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Samildanach czyli że wy szukacie itemów dla innych graczy?
> tego nie powiedzialem... mowie ze zbieram wszystkie niebieskie i fioletowe itemy by zebrac
> wszystkie jakie istnieja. ale podczas takiej czynnosci robi sie wiele powtorek i wszystkie
> powtorki sa na oddanie:)
>
> > Jeżeli tak to jak znajdziecie chwilkę czasu to rozejrzyjcie się za jadeitową zbroją.
>
> nie musze sie rozgladac bo mam takowych kilka jak dobrze pamietam:)


To jak byś mógł to podrzuć mi ją na hamachi. jest na TQIT_forum_GOL hasło: gOl
dołącz do tej sieci. t kiedyś mi ją dasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez mógłbyś dać jakiś legendarny przedmiot(najlepiej sztylet albo kostur).Bardzo prosze :p.Jestem na pl serwer i mój nick to Matinex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja nie jestem burdel ze czynny o kazdej porze.
kto cos chce niech mowi co i sie ze mna umawia indywidualnie. ja nie bede wchodzil na kazde wezwanie by wy chcecie itemy. jak juz mowilem pisac do mnie (nie na forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy nie kupilby nikt eliksirow zycia??? duze po 600 (u kupca 800) normalne 300 (u kupca 400)
mam ok. 500 i nie mam miejsca w ekwipunku. pomozcie!!! piszcie na mail na gs- ie lub na forum lub w komentach
dokladnie 515

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:44, Zakrzysiunio napisał:

mam pytanie: czy nie kupilby nikt eliksirow zycia??? duze po 600 (u kupca 800) normalne
300 (u kupca 400)
mam ok. 500 i nie mam miejsca w ekwipunku. pomozcie!!! piszcie na mail na gs- ie lub
na forum lub w komentach
dokladnie 515


Przecież możesz je sprzedać u kupca lub po prostu wywalić na ziemię, więc raczej nie potrzebujesz pomocy innych graczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ale u kupca jest po 400 a u graczy moge po 600;-)))))) poza tym i oni zaoszczedza 200 wiedz pozytyw dla obu stron. wole dorobic innych graczy ktorym sie przydadza niż kupcowi u ktorego zniknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:55, Zakrzysiunio napisał:

wiem ale u kupca jest po 400 a u graczy moge po 600;-)))))) poza tym i oni zaoszczedza
200 wiedz pozytyw dla obu stron. wole dorobic innych graczy ktorym sie przydadza niż
kupcowi u ktorego zniknie...

kasa w tq jest wybitnie nie potrzebna... nie rozumiem po co takie komplikowanie:D ja jush te eliksiry bym dawno wypieprzyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2008 o 18:55, Zakrzysiunio napisał:

wiem ale u kupca jest po 400 a u graczy moge po 600;-)))))) poza tym i oni zaoszczedza
200 wiedz pozytyw dla obu stron. wole dorobic innych graczy ktorym sie przydadza niż
kupcowi u ktorego zniknie...


Nie wiem czy jakiś gracz specjalnie by się fatygował do ciebie żeby zapłacić za eliksir 200 sztuk zlota mniej :D Przecież nawet na końcu normala kasy ma się jak lodu i już się na nią nie zwraca uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwa pytania:
1. czy ma ktoś Skrzydlate Sandały Hermesa, Lustrzaną Tarczę Ateny lub Reflection (tak to jest w oryginale, po polsku nie wiem)

2. Jak ktoś ma którąś z tych rzeczy to, bardzo proszę(jeśli może) może mi ją dać?


Pozdrawiam, z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować