Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 18:13, shirikendahs napisał:

Titan quest 2?

Taa.... chciałbym.
Sądzę, że Sebatowi chodziło o wydanie TQ w tańszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shirikendahs
TQ2 jeszcze nie ma i ma być od razu klasykiem?! Człowieku, skąd ty się urwałeś?

loli
Jeśli miałeś tam system to się nie dziwię. Ja nic nie instaluję na tym dysku na którym mam system. Tak na wszelki wypadek, na pulpicie i tak mam dużo plików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2008 o 18:13, shirikendahs napisał:

Titan quest 2?


A mogę wiedzieć na jakiej podstawie sądzisz że mówiłem o Titan Quest 2 ?? O_o Przecież w mojej wypowiedzi nie ma najmniejszej wzmianki o tejże grze.

Rusty Mike

Dnia 05.06.2008 o 18:13, shirikendahs napisał:

Sądzę, że Sebatowi chodziło o wydanie TQ w tańszej wersji.


Tak , właśnie o to chodziło , ale to chyba oczywiste , czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przypomniała mi sie ciekawostka związana z titanem. Kiedy jeszcze pocinałem sobie w samego TQ bez dodatku mialem postać czarodzieja i umiejętność przyzywania lorda eteru. Jak zapewne wszyscy wiedzą lord eteru znika po jakims czasie. Jednak po którymś przywołaniu lorda on mi nie zniknął tak jak zawsze ale sobie ze mną chodził;o zacząłem sie zastanawiać dlaczego tak jest i chyba już wiem jak. Otóż lord eteru do ataku zużywa manę. Kiedy zużył całą przed czasem wówczas nie znikał. Próbował on atakować ale jego ataki nie zabijały gdyż nie miał many. Potem gdy mu sie mana zregenerowała mogł dalej zabijać ale już nie znikał. No chyba że go zabili ale to już inna historia.

I teraz pytanko do was: Miał ktoś może podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na polaku Titan uratował mnie bo mieliśmy mitologię grecką. Jak zacząłem babce gadać o tym jak w Titanie pociągnęli wątek Orfeusza to nadałem jej status "oszołomienie" na "czas w trakcie którego popyta sobie innych" (takiego zdobywcy to nawet ty Sami nie masz :P ). Lubię mitologię grecką, czytałem kilka książek ale dzisiaj jak mnie spytała to miałem zupełną pustkę. "Marcin, może ty nam opowiesz o Orfeuszu?" *(myślę) to musiało być w titan queście musiało, musiało! nie opuszczaj mnie chodź teraz!* No i udało się. Grając w Titana z dialogami masz kilka(/naście) tematów z głowy. Kolejny plus tej gry.

P.S. QBanzai-czy Banzai z twojego nicku pochodzi od nazwy motoru z ulubionej ściganki-Road Rash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:28, kreciuch napisał:

I teraz pytanko do was: Miał ktoś może podobną sytuację?


tak i owszem ja mialem. jednak z zupelnie innym skilem i zupelnie innym mistrzostwem. otoz w mistrzostwie wojny jest skil pozwalajacy przyzwac legendarnych wojownikow dzialajacych na zasadzie przywolania lorda z mistrzostwa duch. wojownicy robia swoje po czym znikaja. i pewnego pieknego razu idac czempionem przyzwalem ich a oni nie znikli:) a ze czempion ma leczenie wiec przeszedlem z nimi dlugi kawal drogi az do logouta:) aha to nie jest uzaleznione od niczego:) to zwykly bug:) jesli masz ogromne szczescie to trafisz ale szanse na to sa nikle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 08:25, Samildanach napisał:

tak i owszem ja mialem. jednak z zupelnie innym skilem i zupelnie innym mistrzostwem.
otoz w mistrzostwie wojny jest skil pozwalajacy przyzwac legendarnych wojownikow dzialajacych
na zasadzie przywolania lorda z mistrzostwa duch. wojownicy robia swoje po czym znikaja.
i pewnego pieknego razu idac czempionem przyzwalem ich a oni nie znikli:) a ze czempion
ma leczenie wiec przeszedlem z nimi dlugi kawal drogi az do logouta:) aha to nie jest
uzaleznione od niczego:) to zwykly bug:) jesli masz ogromne szczescie to trafisz ale
szanse na to sa nikle:)


Dzieki za pomoc. Szkoda że ten bug nie trwa cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 21:58, finito2235 napisał:

gdzie znajde zaginionych wojownikow ? mieli byc na bagnach atenskich i ich niema ?


Obejdź dokładnie całe bagna to ich znajdziesz (są w północno- zachodnim rogu bagien).

A co do mistrzostw, to powiedz kim lubisz grać (mag, wojak, łucznik) to ci spróbujemy coś doradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 21:55, finito2235 napisał:

witam chciałbym się dowiedziec jakie mistrzostwa dla poczontkujoncego gracza som najlepsze
?


Po pierwsze, to zamiast grać kup sobię słownik ortograficzny i go sobie przeczytaj ;) Zamiast "som" pisze się "są".
Co do pytania, według mnie, wybierz obronę, a pozniej cos z ofensywy(polecam wojnę). Ewentualnie wybierz łowy na włócznię. Sen tez do najgorszych nie należy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam bardzo ważne pytanie co powinienem dobrac do Mistrzostwa natury gdyż nie moge się zdecydować. Moje propozycje to Obrona lub Duch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 17:58, Immnortal napisał:

Witam mam bardzo ważne pytanie co powinienem dobrac do Mistrzostwa natury gdyż nie moge
się zdecydować. Moje propozycje to Obrona lub Duch


Szczerze mało grałem naturą. Jednak jeśli połączysz z Obrona, bedziesz mial tak poteznego herosa... ale niestety, tylko w defie, bo w onfensywie to bedzie oferma. Jednak jeśli chcesz to dobierz, ale ja szczrze odradzam. Co do ducha, hm, nie wiem co o tym myslec. Nie znam sie na tym mistrzostwie.

Osobiście polecam Ziemię albo burzę. Choć nie wiem. Ale chcesz stworzyć hybrydę, czy może maga? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co kosturem mi nie idzie poprostu nie bardzo lubię grać magiem już lepsza dla mnie hybryda z tą burzą to dobry pomysł iwesz.

A wiesz gdybym miał herosa w obronie dobrego to nic złego bo w naturze jest 3 pomocników
a jesłi chodziło by o atak to można dobrać odpowidnią broń i taki z natury takie jak plaga czy zmeczenie a z obrony ataki tarcza bardzo silne zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:16, Immnortal napisał:

Wiesz co kosturem mi nie idzie poprostu nie bardzo lubię grać magiem już lepsza dla mnie
hybryda z tą burzą to dobry pomysł iwesz.


Może czempion? Wojna + natura. Bieganie z dwoma brońmi u boku wilkow i nimf, zdaje się być ciekawą propozycją. Wojownik z dużą ilością życia, czemu nie. Mozesz sprubowac. Myślę że to bedzie dobre połącznenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:22, Immnortal napisał:

to też dobre połączenie nawet bardzo dobre muszę to przemyśleć


Wiem że dobre :). Wojna to jedna z moich ulubionych mistrzostw. Jej potężne ofensywne skille i efektowne umiejętności(wir wojny) muszą sie spodobać, w innym przypadku będzie miał ze mną do pogadania. Żart, a teraz sie wszyscy śmiejcie, pozwalam wam.

A myślałeś nad łowami? Myśliwy który atakuje z wilkami oraz nimfami tez pewnie mogłby być interesujący. Oczywiscie na łuk.

PS. Dużo inwestowałeś w inteligencję? Bo jesli za duzo, to moze Ci ultra wojak nie wyjsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inteligemcja w mojej postaci totalnie zawodzi jest chyba 80 lub 90 jka nie mniej o łuku nawet nie myśle nie mam zamiaru nigdy grać łowami bo totalnie nie przepadam za tym mistrzostwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:30, Immnortal napisał:

Inteligemcja w mojej postaci totalnie zawodzi jest chyba 80 lub 90 jka nie mniej o łuku
nawet nie myśle nie mam zamiaru nigdy grać łowami bo totalnie nie przepadam za tym mistrzostwem


Dlaczego nie przepadasz? Szczerze pisząc, to chyba najlepsze mistrzostwo w grze. Oczywiscie ja wolę wojne, ale to kwestia przyzwyczajenia i gustu. W sumie w naturze *chyba* nie trzeba tak pakować w inteligencje.

PS. Zrób screnny swojej postaci i jej staty, i wstawiaj na forum. Chetnie popatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ja łowami grałem jakieś 2 miesiące temu , w wakacje zamierzamy z kumplami z powrotem grać , przejść czwarty akt i pozostałe dwa poziomy trudności - btw jak ktoś chętny to pisać ;D . Ale powracając do samego mistrzostwa to przynosi same dobre wspomnienia ;) Ja dodatkowo wybrałem naturę , gdyż większość mojego teamu to wojna , obrona . Walka z daleka , bardzo fajne skille , w tym na leczenie - w drużynie imo bezcenny ^^ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować