Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Witam. Mam 2 pytania odnośnie skilli, mianowicie:
1.Czy obrażenia z Zdjęcia(mistrzostwo Łowów) kumulują się z obrażeniami włóczni??(czyli obrażenia włóczni + dodatkowo obrażenia ze zdjęcia)
2.Na czym polega działanie Ochrony przed śmiercią(mistrzostwo Ducha)??(jak mam malo zycia to mi sie odnawia do full?? czyli jestem nieśmiertelny??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:32, Magic druid napisał:

> > Eee... no więc to jest moja postac.. pokazywanie jej to wstyd wiem (modyfikacje

> hp w
> > defilnerze zrobilem dla zabawy(fajnie sie gra nawet)) prosze tylko o radę

> > http://img187.imageshack.us/my.php?image=clipboard01zu2.jpg
> Zadam to samo pytanie co magic druid ,skąd masz tyle życia?Co do obrażeń i zbroi
to
> są zamałe jak na ten poziom.Co do zbroi to sam nie wiem co Ci polecić.Mogę tylko
doradzić
> ,żeby zamienić bronie na 2 folgi ,a najlepiej wyjmij z walki 2 brońmi punkty i zrób
postać
> na 1 broń.(najlepiej na włóczbnie i wtedy 2 apolliny)Wogóle zamień wyposarzenie
na dobre
> greeny.Magic Druid przecież są też inne dobre greeny ,a pozatym jeżeli

> będzie miał postać pod włócznie i 2 apolliny to lepiej wyjdzie jeżeli załozy kirys
ismeny
> niż homados.
Wiem, ale tylko to mogę oferowac bo mam akurat na zbyciu te rzeczy. I jeszcze co to jest
HP TQDefilerze??


to jest ten program SSTQDefiler tam mozna pozmieniac wsztystko w postaci hp mana pkt. cech to odpowiedź na wasze pytania... (wiem to tak jak czity) taką postać zrobiłem 4fun.. takze nie myslcie sobie ze nie umiem grac normalnie... włócznia?? dla zdobywcy pierwsze słyszę (mam włócznię hektora w vaulcie tam chowam itemy) to nie wiem doradźcie
a propos 2 broni wiem że sie nie da zrobić zdobywcy na 2 bronie ale mi sie lepiej gra (szybciej) przez tą modyfikacje hp moge grać spoko na 2 branie idę jak przez zboże (taką postacią nietrudno ..) w 2 zestaw broni mam lykajski młot i pawęż ajaksa (z tym zestawem broni mam lepsze srednie dmg ale za to mniejsze dmg na sekundę) proszę o radę zostawić wybieloną zbroję rezusa czy założyć skore nemejskiego lwa?
co do zielonych itemów 1 "folga" mam mam tez "Alala" nagolenników nie moge se znaleźć powiecie gdzie szukać??
A co do itemów szukam szukam narazie lepszych nie znalazlem....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dante PL

kiedy zdrowie spadnie do niebezpiecznie niskiego poziomu wówczas pieczęć dodaje ci trochę zdrowia. Tylko nie myśl sobie ze tak będzie zawsze bo to by było za proste;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 13:39, popcorn napisał:

Gdzie najczęściej wypadają elementy Zbroi Łazarza? Jak narazie posiadam zbroję i ochraniacze.
Brakuje mnie hełmu i nagolenników.

ja mam nagolenniki moge sie za cos zamienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 11:53, Dante PL napisał:

Witam. Mam 2 pytania odnośnie skilli, mianowicie:
1.Czy obrażenia z Zdjęcia(mistrzostwo Łowów) kumulują się z obrażeniami włóczni??(czyli
obrażenia włóczni + dodatkowo obrażenia ze zdjęcia)
2.Na czym polega działanie Ochrony przed śmiercią(mistrzostwo Ducha)??(jak mam malo zycia
to mi sie odnawia do full?? czyli jestem nieśmiertelny??)

Ja odpowiem na pierwsze pytanie. Te dwie rzeczy się kumulują. A tak z ciekawosci jakie masz mistrzostwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 14:32, m-kirpluk napisał:

> Mógłby mi ktoś powiedzieć jak podrasować moją postać? Jestem właśnie na wyspie Rodos

> i chciałbym się jakoś przygotować przed IV aktem. Czy w Grecji, Egipcie lub Oriencie

> dropią jakieś ubergreeny dla łowców? I jak je w ogóle zdobyć? Jak ich efektywnie
szukać?

Artefakt chyba słaby bo nawet nie kojarzę, zbroja mogłaby być lepsza... i łuk też nie
wiem jaki masz. reszta raczej dobra.

Jest to artefakt Pieczęc Baset,dodaje 20% do siły i zręcznosci i jest od 55 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ja odpowiem na pierwsze pytanie. Te dwie rzeczy się kumulują. A tak z ciekawosci jakie

Dnia 25.01.2009 o 13:51, Magic druid napisał:

masz mistrzostwa??

Zaklinacz Kości (łowy+duch)lvl 16, jak cos moge zarzucić screena, ale jest cienki bo gram bez uzywania karawany(chodze wyłącznie w tym co sam znajde tą postacią)
Kreciuch
>kiedy zdrowie spadnie do niebezpiecznie niskiego poziomu wówczas pieczęć dodaje ci trochę zdrowia. Tylko nie myśl sobie ze tak będzie zawsze bo to by było za proste;)
Czyli aktywuje się ona tylko niekiedy?? Musi się ,,schłodzić" przed ponownym zadziałaniem?? Czy raz sie aktywuje a raz nie(loteria xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 14:54, Dante PL napisał:

>Ja odpowiem na pierwsze pytanie. Te dwie rzeczy się kumulują. A tak z ciekawosci
jakie
> masz mistrzostwa??
Zaklinacz Kości (łowy+duch)lvl 16, jak cos moge zarzucić screena, ale jest cienki bo
gram bez uzywania karawany(chodze wyłącznie w tym co sam znajde tą postacią)
Kreciuch
>kiedy zdrowie spadnie do niebezpiecznie niskiego poziomu wówczas pieczęć dodaje ci
trochę zdrowia. Tylko nie myśl sobie ze tak będzie zawsze bo to by było za proste;)
Czyli aktywuje się ona tylko niekiedy?? Musi się ,,schłodzić" przed ponownym zadziałaniem??
Czy raz sie aktywuje a raz nie(loteria xD)

Jak byś mógł to wstaw. Z chęcią obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee, niee, co tu sie porobiło w temacie ;/
Zak, Turner i m-kirpluk musimy się zgadać w sprawie FAQ... Bo tu się robi śmietnisko a nie temat... niestety;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magic druid cziter...

borek707 cziter...

KYSY646 nie mogę dodawać zdjęć:/

Lfdracon to jak ktoś odpowiada/pisze posta/pogrubia nick, to już nie Twoja sprawa, nie spamuj.

popcorn Łazarz: 3akt/Tyfon/4akt

shirikendahs http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11925&u=27, tu masz temat o handlu.

mateuszencja jak wyżej.

djsuchy99 przedmiotów się nie składa.

Burczyn 1 kiedyś już była o tym mowa i raczej nie ma szans; może kiedyś akademia zacznie działać.

Dante PL aktywuje się, kiedy kończy Ci się zdrowie - wystarczyło przeczytać w oknie mistrzostwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 18:54, Turner Wlliam napisał:

Burczyn 1 kiedyś już była o tym mowa i raczej nie ma szans; może kiedyś akademia
zacznie działać.


Akademia zaczyna powoli ruszać... muszę rozwiązać kilka problemów technicznych ze sposobem wyświetlania i myślę wystartować z betą ATQ v2 gdzieś na początku marca :) więc zbierać materiały na FAQ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować