Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2009 o 09:19, Akoss-94 napisał:

jesteśmy w teamie... x.X nie jestem tępy ;<


Nigdzie nie sugerowałem ze jesteś tępy. Wydało mi się to najbardziej oczywistym powodem dlaczego jemu nie nalicza questów. Jeśli nie chcesz pomocy to o nią nie pytaj. Jeśli chcesz spróbujcie jeszcze zamienić się rolami. Niech on postawi serwer a Ty się dołącz ( albo na odwrót jeśli tak jest teraz). Oczywiście jeśli tego już próbowaliście to ja nie mam więcej pomysłów jak wasz problem rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem i tego. Stworzyłem nową postać i utworzyłem gre, a on wbił. Nadal lipa. Czyli on ma coś z postacią.
Oczywiście, że nie sugerowałeś lecz czy to nie jest takie oczywiste? :) Dobra. Dzięki za rady jakoś se poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akoss-94 Powodem może być to, że któryś z was był dalej z zadaniami, i tylko jednemu będzie zaliczało. Najlepiej zaczynać grę razem od samego początku, i tą postać zostawić tylko do gry z kolegą (samemu jej nie ruszać). Nie da się już teraz nic zrobić z questami bo Ty na swojej grze masz już ileś tam więcej zaliczone, nawet dogonienie w singlu chyba nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 13:31, Akoss-94 napisał:

On nawet na singlu nie może gadać :E


No to może reinstal gry i nowa postać. Skoro nawet w singlu coś jest skopane to musi to być wina gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 15:43, Turner_William napisał:

Nie wina gry, i nie trzeba robić instalki od nowa. Questy zepsuł mu Akoss nie wiedząc
o tym, że nie można mieć wykonanych więcej niż partner. Pomoże nowa postać.


Ciekawe że mój kumpel w singlu doszedł do Aten, gdy ja byłem znacznie wcześniej i nic się nie popsuło w multi i to na 3 postaciach w posobnych sytuacjach. Ale ok niech spróbuje i tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakieś pół roku temu kupiłem grę Titan Quest, a następnie dodatek Immortal Throne. Jednak niedawno miałem formata i postanowiłem zainstalować gry jeszcze raz. Titan Quest działa normalnie, tyle, że nie chce się zaktualizować do wersji 1.30. Pozostaje ciągle v.1.11. Kiedy uruchamiam dodatek, wyświetla się napis jak na screenie. Potem gra się wyłącza bez znaczenia czy kliknę OK czy też ANULUJ. Co mam zrobić? Z góry dziękuję za pomoc.

20091121155238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakieś fajne mody do gry? Nie chodzi mi o ułatwienia. Raczej o o coś co może umilić/urozmaicić grę. :-)

Znowu sobie zainstalowałem TQ i IT. Tym razem pogram Haruspikiem. Zobaczymy czy to dobre jest. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 13:37, Turner_William napisał:

Morris12 75 to nie problem? i pewnie masz taką postać ( z góry wyprzedzając Twoją
odpowiedź, jeśli tak: to poproszę screena postaci i drugiego ze statystykami pobocznymi).


O kurczę. Takiej postaci nie posiadam. Chodzi mi raczej o to, że taki "wyczyn" nie jest już żadnym wyzwaniem. Ile to ja razy widziałem, gdy znajomi powbijali takie poziomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 13:48, Morris12 napisał:

Ile to ja razy widziałem, gdy znajomi powbijali takie poziomy.

Defilerem powbijali. Czytałem w tym wątku, że po przejściu całej gry(czyli wszystkich poziomów trudności), na poziomie ~60, ma się dopiero 1/3 doświadczenia, które jest potrzebne do zdobycia 75 poziomu. Czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 09:46, zBiK93ck napisał:

Jeżeli źle zainwestowałem jakiś ze skilli czy mogę wyzerować je i przeznaczyć na inne umiejętności?

Tak. Za odpowiednią ilość złota (pierwszy punkt chyba 250 lub 500 zł) można go cofnąć u Arkanisty. Pierwszy z nich rezyduje bodajże w Delfach. Tylko nie cofaj za często bo koszt cofania wzrasta za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować