Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 18:10, Pawelec3 napisał:

nic nie działa patchy nie wchodzą!!!! i nadal nad kapitanem statku nie ma koticy ... co robić????????????

zagraj z kims na necie , mi pomoglo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:10, Pawelec3 napisał:

nic nie działa patchy nie wchodzą!!!! i nadal nad kapitanem statku nie ma koticy ... co robić????????????

zagraj z kims na necie , mi pomoglo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:10, Pawelec3 napisał:

nic nie działa patchy nie wchodzą!!!! i nadal nad kapitanem statku nie ma koticy ... co robić????????????

zagraj z kims na necie , mi pomoglo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 18:10, Pawelec3 napisał:

nic nie działa patchy nie wchodzą!!!! i nadal nad kapitanem statku nie ma koticy ... co robić????????????

Wejdź do jakiejś gry w internecie, dołącz kogoś do drużyny i niech on Ci postawi portal w Knossos. Ja też tak musiałem zrobić, bo miałem dokładnie taki problem jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 21:38, lisio19941 napisał:

Jest jkais sposub na latfe pokonanie gorgon?
wojna-duch,13 lvl

trochę masz słaby lvl ale jakoś pójdzie. musisz pokonać je po jednej . wywołaj i nie zbliżaj się do reszty. A jeśli nie chcesz się bawić jest inny sposb.. przy wejściu do gorgon po prawej so kamienne kolumny dośc grube by schować się przed atakami łuczniczek. gorgon jest trzy więc gdy dwie będą strzelały na slepo w kolumny.. poradzisz sobie szybko z następną gorgoną która wali z miecza... zaopatrz się wcześniej w mikstury .... Powodzenie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj stworzyłem sobie nową postać :) Tym razem będzie to wojownik. Jako pierwsze mistrzowstwo wybrałem wojnę. I teraz dwa pytania. Jakie wybrać na drugie? W co inwestowac w wojnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:30, kawa12 napisał:

Witam. Dzisiaj stworzyłem sobie nową postać :) Tym razem będzie to wojownik. Jako pierwsze
mistrzowstwo wybrałem wojnę. I teraz dwa pytania. Jakie wybrać na drugie? W co inwestowac w
wojnie?

Najlepiej wybierz Obrone ja mam czempiona na 50 lvl i jestem zadowolony z wyboru
Pozdro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:30, kawa12 napisał:

Witam. Dzisiaj stworzyłem sobie nową postać :) Tym razem będzie to wojownik. Jako pierwsze
mistrzowstwo wybrałem wojnę. I teraz dwa pytania. Jakie wybrać na drugie? W co inwestowac w
wojnie?


zależy do jakiej boni robisz postać włócznia , miecze , buławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może jakąś mape pałacu Hadesa?? Bo jak chodzę to widzę, że poniżej są te klatki z duszami i giganci ale nie wiem jak się tam dostać, chodzę i chodzę i nie mogę znaleźć jakichś schodów tam albo przejścia. Proszę o pomoc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 09:39, Mazolek napisał:

Ma ktoś może jakąś mape pałacu Hadesa?? Bo jak chodzę to widzę, że poniżej są te klatki z duszami
i giganci ale nie wiem jak się tam dostać, chodzę i chodzę i nie mogę znaleźć jakichś schodów
tam albo przejścia. Proszę o pomoc.:)

http://www.gamebanshee.com/titanquest/itwalkthrough.php

Na tej stronie po prawo masz mapy do wszystkich miejsc w hadesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 11:02, kawa12 napisał:

> Ma ktoś może jakąś mape pałacu Hadesa?? Bo jak chodzę to widzę, że poniżej są te klatki
z duszami
> i giganci ale nie wiem jak się tam dostać, chodzę i chodzę i nie mogę znaleźć jakichś
schodów
> tam albo przejścia. Proszę o pomoc.:)
http://www.gamebanshee.com/titanquest/itwalkthrough.php

Na tej stronie po prawo masz mapy do wszystkich miejsc w hadesie :)


Dzięki za ten link. A czy dobrze tam przeczytałem, że z Hadesa wypada jakiś przedmiot i jest dostęp do jakiejś bonusowej lokacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 12:21, Mazolek napisał:

Dzięki za ten link. A czy dobrze tam przeczytałem, że z Hadesa wypada jakiś przedmiot i jest
dostęp do jakiejś bonusowej lokacji??

Tak, wypada klucz do jaskini położonej przy plaży na początku dodatku. Ciekawa lokacja i niektórzy twierdzą, ze sporo w niej dobrych przedmiotów :)


PS Grałem w demo Lokiego... i mam strasznie mieszane uczucia.... ale chyba ją kupię bo... nic innego nie ma na rynku :( BUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już odkryłem tą komnatę, klucz mi wypadł jak drugi raz zabiłem hadesa. Fajne te potworki są w celach, a ze skrzyni od razu wypadły mi 3 epickie przedmioty i od groma innych dobrych:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema, post raczej do wyjadaczy
widzieliscie taki miecz straszny czy potworny brawury ma ponad 800 dmg to normalne?
nie ma go na gamebanshe, mi sie wydaje ze to jakis mod chociaz wyglada na oryginalny prezdmiot
co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:58, 14prc napisał:

siema, post raczej do wyjadaczy
widzieliscie taki miecz straszny czy potworny brawury ma ponad 800 dmg to normalne?
nie ma go na gamebanshe, mi sie wydaje ze to jakis mod chociaz wyglada na oryginalny prezdmiot
co myslicie


Mi się wydaje, że to jakiś mod... Już kilka razy widziałem jakieś miecze itp co dają ponad 1000 dmg i moim zdaniem to jakieś lewe są....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej, mam problem z dwoma questami.
Pierwszy to jeden z pierwszych questów w drugim akcie "Pamiątka rodzinna" i chodzi o zdobycie w nim broni dla jakiegoś kolesia. Zdobyłem tę broń, ale zapomniałem aktywować portalu do tego miasta i przez telepot wrócić nie mogę. Próbowałem piechotką od strony następnego miasta ale niestety jedne z drzwi odgradzające od jakiegoś bossa są zamknięte na amen. Więc:
a) Czy da rade jeśli pójdę od poprzedniego miasta, czyli od ostatniego miasta w grecji i czy mogę zabić drugi raz minotaura i dojść do tego miasta?
b) W instrukcji pisze, że grając multi mogę się teleportować do wszystkich portali aktywowanych przez moich członków drużyny, więc mógłbym i tak to zrobić, ale czy jak zaczne grać multi to będę miał moje aktywne zadania, czy wszystko się zaczyna od nowa?

Drugie zadanie to "Terakotowi żołnierze". Wydaje mi się, że rozwaliłem wszystkich, bo wszystko obeszłem i już nikogo nie znalazłem, a mimo to zadanie jest wciąż nie zaliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować