Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2007 o 16:54, Turner Wlliam napisał:


Piero, siły to powinieneś mieć więcej niż 600. Włócznia - kłute, kłute = siła.


Przecież zręczność podnosi obrażenia od broni kłutej czyli np włóczni. To w końcu jak pakowac? Bo ja chciałem zrobić tak: z 300- 350 siły żeby nosić jakieś dobre rzeczy (nosze pierścień co daje 25% redukcji na siłe na pancerze), a reszte pkt wpakować w zręczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty, dokładnie nie podam, ale mniej więcej tak do wygląda, 1 punkt siły 10 obrażeń, 1 punkt zręczności 4 obrażeń. Sam widzisz. Skoro jesteś włócznikiem to apolliny i tropiciel na głowie obowiązkowo, to daje dużo kłutych, a im więcej tym siła bardziej podnosi obrażenia.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:43, piero92 napisał:

Wie może ktoś od jakiego mniej więcej momentu w grze mogą wypadać set tropiciela albo np. Alexandra??


Od 1 aktu na legendary, w zasadzie powinieneś wszystko tam znaleźć. W 2 akcie też się trafiają.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:43, piero92 napisał:

Wie może ktoś od jakiego mniej więcej momentu w grze mogą wypadać set tropiciela albo np. Alexandra??

coz set Alexandra mam kompletny jednak nie oddam:) ale z tropiciela cos mam wiec jakby co daj znac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Proszę o pomoc. Jestem nie doświadczony w tego typu grach, więc proszę bez śmichów chichów :)
Utknąłem w labiryncie Minosa. Pokonałem już labirynt, rozprułem Lorda Minotaurów, wszedłem do pomieszczenia dalej, rozwaliłem te posągi i nie mogę pokonać Telkina (tego co chce zniszczyć amulet). Męczę się z nim, a ta franca wypuszcza tych brzydali co mu regenerują energię, więc znowu go dręczę a on znowu wypuszcza brzydali i tak do zaj...bania. Macie jakąś radę? Najgorsze, że trzeba jeszcze raz pokonać labirynt, tego upierdliwego Minotaura i znowu męczyć się z Telkinem.
Gram na normalu, a mój bohater to wojownik, nie inwestowałem w żadną magię dotychczas, bo wierzę tylko w siłe stali i mięśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 09:35, Corum napisał:

Witajcie! Proszę o pomoc. Jestem nie doświadczony w tego typu grach...


Cześć. Pewnie grasz bez dodatku, a paczowałej jakoś grę do wyższej wersji? Bo to chyba błąd jest z tym telkinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 26.11.2007 o 09:35, Corum napisał:

Gram na normalu, a mój bohater to wojownik, nie inwestowałem w żadną magię dotychczas, bo wierzę
tylko w siłe stali i mięśni :)

Tak jak mówił Turner czasem zdarzały się przypadki nieśmiertelnych telkinów ( ale ja słyszałem tylko o 3 telkinie ), lub po prostu jesteś za cienki w uszach na niego..... Wklej screena ze swoja postacią to pogadamy ( tę z opisem cech i obrażeń )

PS. Jak jesteś wojownikiem to nie bierz drugiego mistrzostwa magicznego tylko drugi pokrewny - obrona łotrostwo ew natura lub sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup zwój wiedźm, ustaw sobie na pasku, wejdź do sali, rozwal posągi i jak zniknie bariera puść wiedźmy, zanim się skończą ,Telkina powinieneś rozwalić (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 10:14, Turner Wlliam napisał:

Cześć. Pewnie grasz bez dodatku, a paczowałej jakoś grę do wyższej wersji? Bo to chyba błąd
jest z tym telkinem.


Też tak pomyślałem, że to może być błąd gry, bo raz nawet zrobiło się coś takiego. Na próbę postawiłem portal w pobliżu i skoczyłem sobie gdzieś w inne miejsce, żeby dokupić flaszeczek i po powrocie było tak:
- w dzienniku misja odnotowano, ż epokonałem Minotaura i że mam zabić teraz Telkina, jak wlazłem do komnaty Minotaura to mimo, że drzwi dalej do komnaty Telkina były otwarte to nie mogłem tam wejść,
- coś się popierniczyło tak, że na mapie był żołty wykrzyknik, że jest misja do wykonania:.... zabicie Telkina, tylko że to miejsce zostało pokazane jakoś w przejściu między labiryntem a komnatą Minotaura przez które właśnie przeszedłem a dalej ciemna plama i brak możliwości przejścia

Żadnego patcha nie instalowałem, bo tak czytam fora różne i widzę, że czasami te patche jesczez bardziej degenerują grę, a czasem nawet nie pozwalają wogle graćbo coś się wywala z gry, gdzieś nie można przejść bo misja zablokowana, itp.

Sam nie wiem. Instalować te patche?

Bo jak coś się wywali i trzeba by było instalować od nowa, to z tego co inni pisząjest problem, że skopiowane savesy mogąnie działać.

Kurde, jaka kiszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aragi, napisałem, że Corum gra bez dodatku, a Ty mówisz żeby kupił zwój, możesz mi zdradzić tą magiczną sztuczkę jak kupić zwój w podstawce (czytaj wszystkie posty:)

Cornum, zaraz mikołajki to może warto zainwestować w dodatek jak grasz w TQ, a teraz Immortal chyba jest tani. Póki co możesz spróbować z patchem 1.30. Daj znać jak poszło.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 13:56, Turner Wlliam napisał:

Aragi, napisałem, że Corum gra bez dodatku, a Ty mówisz żeby kupił zwój, możesz mi zdradzić
tą magiczną sztuczkę jak kupić zwój w podstawce (czytaj wszystkie posty:)

Czytam wszystkie posty, ale ja mam od samego początku podstawkę z dodatkiem to i nie wiedziałem, że nie ma zwojów w podstawce (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, raz kozie... tzn. herosowi śmierć... spróbuje jeszcez raz normalnie a jak nie pójdzie to z tymi patchami.
Jak żesz mi się nie chce kolejny raz przechodzić końcówki labiryntu i dręczyć minotaura....
Dzięki chłopaki, dam znać jak mi poszło.

P.S. ja wiem, że to nie w temacie, ale grał ktoś może w Opowieści Barda? Byłem juz w XII rozdziale, czyli praktycznie na finiszu ale komp mi padł i savesy poszły się walić. drugi raz od początku nie che mi się w to zaczynać, bo męczyłem sięstraszliwie z tym upierdliwym sterowaniem postacią, ale żal, bo tak daleko zaszedłem. jakby ktoś miał savesy to proszę na maila: corum@tlen.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 15:42, HumanGhost napisał:

Wreszcie kupiłem dodatek. :-)
Zabieram się dziś do gry.

no i git:) jakbys mial ochote to jakos tam mozemy sie zgadac na mala rozgrywke:) albvo jakbys mial na stanie jakies itemy setowe na handel to rowniez zapraszam;p jakby co gg w opisie albo machnij posta w tym watku;p
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:21, HumanGhost napisał:

Hehe pytanko na początek: jak zacząć fabułe dodatku?


Fabuła dodatku zaczyna się po pokonaniu Tyfona :D, więc możesz zacząć na 2 sposoby
1) kontynuując grę tą postacią co masz
2) Zacząć grę od nowa :P

Dnia 26.11.2007 o 16:21, HumanGhost napisał:

Wreszcie luźniej sie zrobiło w schowkach. :D


Z czasem i tak się zrobi za ciasno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:21, HumanGhost napisał:

Hehe pytanko na początek: jak zacząć fabułe dodatku?


Jeśli chodzi Ci o to jak dostać się do 4 aktu: tp do Wusao, szybko przebiegasz zabijasz telkina, następnie Olimp/ Tyfon i otworzony teleport przenosi Cię do świątyni Apollina/Rodos.

Samildanach, wrzucisz screena tego czempiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować