Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2008 o 18:48, Immnortal napisał:

Oto moja postać. A co do tej gry wakacje to chętnie gdybym był w 4 akcie a jestem w 1


Hm wiesz to nie jest dla Nas problem - my Ci pomożemy a potem po po prostu polecimy 4 akt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:51, Immnortal napisał:

Ok podaj gg to się zgadamy


Hm może być xfire ? ;p bo na gg jestem dosłownie raz na tydzień ;) Jak coś to kelly44 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:48, Immnortal napisał:

Oto moja postać. A co do tej gry wakacje to chętnie gdybym był w 4 akcie a jestem w 1


Ach, a screen z pkt. mistrzostw? O ten mi wlasnie chodzilo. Choc to moja wina, nie napisalem tego w poprzednich postach. A i nie zapomnij dać statow tej tarczy. Zdaję sie byc interesującą zdobyczą :)

Immnortal i timon 111:

Nie róbcie takiego offtopu. Zresztą timon co Ci szkodzi wejsc na gg? Ile Ci to zajmie czasu? I wogule GG nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:58, Immnortal napisał:

Nie uzywam xfire ale mogę spróbować


Uwierz mi bardzo dobry program ;) Wiesz w jaką Twoi znajomi grają grę , i tego typu rzeczy z nimi związane ;p Możesz robić screeny , potem wrzucane są na Twój profil , okienko z rozmową możesz otwierać grę co jest bardzo wygodne . Możesz sobie luknąć :
www.xfire.com/profile/kelly44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 18:58, burczynski napisał:

Nie róbcie takiego offtopu. Zresztą timon co Ci szkodzi wejsc na gg? Ile Ci to zajmie
czasu? I wogule GG nie gryzie.


Co fakt to fakt ^^ słońce grzeje za mocno ;p 2700960 - gg i sry za ten offtop ;D
A co do tq to może też chcesz się dołączyć ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 19:05, timon 111 napisał:

Co fakt to fakt ^^ słońce grzeje za mocno ;p 2700960 - gg i sry za ten offtop ;D
A co do tq to może też chcesz się dołączyć ? ;D


No następnym razem nie opamiętajcie, i nie robcie z forum Irca czy rozmowy na GG. Co do Xfire, fajny program sam go używam :) timon ma rację, przydaje sie.

Co do tarczy, niezły kąsek ;). Przynajmniej jak dla mnie. Co do statystyk, echm, wydają sie być średniawe. Za duzo inwestujesz w wolfy, bo i tak chyba sie tak bardzo nie przydają.

Co do mojego dołączenia, odmawiam. Juz chyba od 2 miechow nie gram w TQ. A przechodzenie go po raz 6 jest nieco nudne. Pozdrawiam i życzę miłej waszej wspolnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spóźniłeś się trochę bo miałem 2 takie tarcze. Fart że ja nie mogę. Te wilki sie przydają przynajmniej w pierwszym akcie ppotem już coraz mniej aż wkońcu masz nimfe która jest już nieco lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:43, timon 111 napisał:

Hm ja łowami grałem jakieś 2 miesiące temu , w wakacje zamierzamy z kumplami z powrotem
grać , przejść czwarty akt i pozostałe dwa poziomy trudności - btw jak ktoś chętny to
pisać ;D . Ale powracając do samego mistrzostwa to przynosi same dobre wspomnienia ;)
Ja dodatkowo wybrałem naturę , gdyż większość mojego teamu to wojna , obrona . Walka
z daleka , bardzo fajne skille , w tym na leczenie - w drużynie imo bezcenny ^^ .


Tez bym mogl doloczyc jakbyscie pomogli bo juz na 75% chce kupuc TQ na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,,bry,,,
ja mam takie pytanie,czy obrazenia od magii z rozdzek i innego rodzaju kijaszkow sa zwiekszane ze wzgledu na wysokosc naszej magii,czyli jezeli mam 700 pkt. magii a kijaszkiem uderzam 100pkt to czy total jest 800? czy ino kijaszek?
Ano mam wrozbite,,,duch i sen na 43 poziomie i jakos nie widze tych super obrazen, a kijaszek to ja mam z legendy- kiedy przechodzilem gostkiem wojna +duch,od razu zaznacze ze gram tylko single,,,za slabe lacze mam
Najtrudniej bylo mi pokonac Hydre na legendzie,,powaznie,olaboga ile ja razy zginalem,,sam moglbym cmentarz zapelnic:>}zartuje ale troche mi dala do wiwatu- gralem wtedy pierwszy raz i bralem wszystkie staty jak leci,,,zmiarkowalem sie ,,,,,jak bylo za pozno:>}}} ale i tak na uparciucha przeszedlem z 56 chyba zgonam przez 3 poziomy,,,a wrozbita jest na 2 poziomie i zaliczyl juz chyba 26-no lipa panowie,,lipa,,,:>(
Text troche z jajcem,,,ale tak sie duzo lepiej czyta,,
Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 22:00, sylwdom napisał:

Text troche z jajcem,,,ale tak sie duzo lepiej czyta,,

Bo ja wiem. Trochę się musiałem namęczyć, żeby go zrozumieć dogłębnie.
Ale odpowiadając na pytanie... o ile go dobrze zrozumiałem: nie. Ilość many (magii) nie żadnego wpływu na zadawane obrażenia. Z tego co pamiętam mgliście, to Inteligencja (cecha) zwiększa obrażenia od żywiołów - czyli laski, kijaszka, kostura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2008 o 20:52, burczynski napisał:

PS: Wiecie cos moze o zejsciu TQ do EKH?

tak, było w Click!-u.... chyba bo u kolegi czytałem. będzie za 20zł 16 albo 18 czerwca, nie pamiętam ale na 100 jedna z tych dat.... raczej 16

fano bedzie, kilku nowych forumowiczów dojdzie...
a ja mam titana za 100 a dodatek za 30 bo mnie gość na allegro wykiwał- pisał że to edycja premierowa, a dostałem topseller. i mi powiedział że "da się odwrócić okładkę opakowania"
ale tektury się nie da a białe pudełko jest brzydkie!
idę bo się nakręcam, nie cierpię kupować czegoś innego niż to za co zapłaciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dawno nie odwiedzałem tego wątku ;|, naszła mnie znowu ochota pograć q TQ ;]. Mam zamiar połączyć naturę + sen. I tu pare moich pytań bo nigdy nie grałem tzw. postaciami, które "piórają z daleka" jaką broń dostosować do tych mistrzostw, w co inwestować punkty ( mam tu na myśli, siła, inteligencja, czy może jeszcze coś innego ) z drzewkiem jakoś sobie sam poradzę troche przeglądałem topic. z góry thx za odp. DevilMis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 02:23, DevilMis napisał:

Witam, dawno nie odwiedzałem tego wątku ;|, naszła mnie znowu ochota pograć q TQ ;].
Mam zamiar połączyć naturę + sen. I tu pare moich pytań bo nigdy nie grałem tzw. postaciami,
które "piórają z daleka" jaką broń dostosować do tych mistrzostw, w co inwestować punkty
( mam tu na myśli, siła, inteligencja, czy może jeszcze coś innego ) z drzewkiem jakoś
sobie sam poradzę troche przeglądałem topic. z góry thx za odp. DevilMis


Wychodzi taki jak by mag z bronią białą. Ja polecam mieczyk i tarczę :) Co do umiejętności, siła i zrecznosc powinny dominować, bo o ile wiem, natura i sen nie wymagają aż za nadto inteligencji ;) Miłej gry życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować