Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

kreciuchu przecież nie powiedziałem, że używasz, żeś cziter itp, jedynym moim zarzutem było to iż pochwalasz zachowanie borka; a takie właśnie używanie tylko w celu sprawdzenia, jest pierwszym krokiem do cziterstwa, ale to już Twoja sprawa.

borek707 nie pewnie nie używasz, a opis jak to zrobić pewnie przypadkiem tu się znalazł. Dla mnie wystarczającym jest że znasz (i pewnie masz) mapę: "Test Dummy" (pierwszy raz o niej słyszę), ale to pewnie coś w stylu Shopu tyle, że dla cziterów. Backup możesz zrobić sobie sam.
A jeśli innym gramowiczom, nie podoba się to iż ganię cziterstwo w każdej postaci, i nie pochwalam takich postów w tym temacie, oraz tego że graczy których szanowałem i uważałem za honorowych i dobrych widzę teraz stających w obronie cziterstwa to mam to w nosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tak cięty na Defilera, że nawet zmianę za jego pomocą płci postaci też uważasz za cziterstwo? :P
A xmax to jakby nie patrzeć, też cheat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 16:52, Lfdracon napisał:

Jesteś tak cięty na Defilera, że nawet zmianę za jego pomocą płci postaci też uważasz
za cziterstwo? :P

Prawdę mówiąc, uruchomi się ten programik by zmienić sobie płeć... zobaczy się jakie ma inne opcje z ciekawości i się pomyśli "a czemu nie? i tak nie mam za dobrych przedmiocików, a siłę 6 punkcików w górę się przyda".
Może i Defiler nie jest zaprojektowany by nonszalancko czitować jak się tylko da, ale daje taką możliwość. A może i sam wiesz, że jeśli dać człowiekowi kijek... resztę sobie dopowiedz.
-----
Ale tak już poza tym, zwiększanie "szansy" na wypadnięcie rzadkich przedmiotów... to to jednak nie jest cziterstwo? Owszem, dla sprawdzenia co wypada tu i tam, wymówka dobra jak każda inna, ale szczerze mówiąc, po co wiedzieć gdzie co wypada?
Znika cała radość z zaskoczenia gdy nagle wypadnie jakiś mega-ultra-świetniasty przedmiot akurat dla naszej postaci. To jest tak jak z horrorami. Najlepiej się je ogląda jak się nie wie, co, gdzie, kiedy wyleci zza rogu. W innym przypadku nie ma żadnej radochy....
A, wspieram Turnera w jego krucjacie przeciwko cziterom, ale to tak w nawiasie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lfdracon ok, akurat ze zmianą płci masz rację, wiem jak strasznie koleś wygląda w niektórych rzeczach. Ale... na samym początku możesz sobie wybrać, i wybierasz chyba nie po to aby zmieniać, i do tego nikt nie narzuca Ci swojego wyboru. Rozumiem jedna pomyłka, zmiana i Defiler out, niestety tak się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 16:40, Turner_William napisał:

borek707 nie pewnie nie używasz, a opis jak to zrobić pewnie przypadkiem tu się
znalazł. Dla mnie wystarczającym jest że znasz (i pewnie masz) mapę: "Test Dummy" (pierwszy
raz o niej słyszę), ale to pewnie coś w stylu Shopu tyle, że dla cziterów. Backup możesz
zrobić sobie sam.


A żebyś wiedział że mam... no ale nie używam jej... chciałem ją po prostu zobaczyć.
Masz rację to jest shop... ale żeby coś tam kupić musisz dłuuuugo zbierać kasę....
A kreciuch wcale nie pochwalał mojego zachowania, nawet słowem a tym nie wspomniał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedlack
Przeczytaj dokładnie mojego poprzedniego posta to się dowiesz czemu czasami używal defilera w celach cziterskich. Pozatym jakbym znalazł stronkę gdzie by pisało co gdzie wypada to bym się pozbył defilera raz na zawsze. A na razie to radzę sobie jak moge

Turner_William
Jak możesz to następnym razem pisz mój nick z wielkiej litery. Podczas rejestracji napisałem go z małej litery i już nie da się tego odkręcić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

borek707: "A żebyś wiedział że mam", tyle mi wystarcza; to już koniec tematu.

Kreciuch Nie piszę tylko kopiuję, i jak sam zauważyłeś to nick nie imię więc co za różnica. Z tego co wiem to była możliwość zmiany(poprawienia) ksywki. Jeśli jej nie użyłeś to ciągle powinieneś mieć taką możliwość, sprawdź na swoim koncie.
Rzeczy przypisane są bezpośrednio do aktu; po nazwach, wymaganym poziomie i kolorze możesz dowiedzieć się gdzie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick próbowałem zmienić ale okazało się że nie można ponieważ wielka i mała litera to to samo:/

Co do defilera to jeszcze wtrące że program ten może w dobrych rękach zdziałać wiele dobrego ale w niepowołanych rękach uczynić wiele złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy ktoś natknął się na moda zdejmującego ograniczenie rozwoju 75lv? Wiem, że w D2 jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Do rzeczy...Defiler to jedna wielka sciema kazdy ma ale nikt sie nie przyznaje.Widzac postacie z 200pkt cech i samymi Mi z shopu mam ochote wywalic wala z serwa ale jak juz go macie to pamietajcie robcie wszystko z zdrowym rozsadkiem (166pkt cech na 75 przy 243 pkt do rozdania w mistrzostwach). Tak czy siak robcie co chcecie...xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 14:38, GeoT napisał:

Ciekaw jestem, czy ktoś natknął się na moda zdejmującego ograniczenie rozwoju 75lv? Wiem,
że w D2 jest taka możliwość.


To jeśli dobrze rozumiem to w titanku można mieć lvl >75 ??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2009 o 19:22, kreciuch napisał:

To jeśli dobrze rozumiem to w titanku można mieć lvl >75 ??:O


No właśnie nie wiem czy można. Ja się na takiego moda nie natknąłem, ale może akurat ktoś coś takiego widział.
Fajny by był ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu gram na xmaxie, i pojawia się pewien problem... do Olimpu wszystko było cacy, ale teraz, od Rodos, nie ma trzech bossów, jak np. wielki karkinos albo anteok w jaskini, ale tylko jeden. Za to normalne potwory pojawiają się w zwielokrotnionej ilości. Gram na poziomie epickim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2009 o 15:15, Lfdracon napisał:

Od dłuższego czasu gram na xmaxie, i pojawia się pewien problem... do Olimpu wszystko
było cacy, ale teraz, od Rodos, nie ma trzech bossów, jak np. wielki karkinos albo anteok
w jaskini, ale tylko jeden. Za to normalne potwory pojawiają się w zwielokrotnionej ilości.
Gram na poziomie epickim.


----- Dojdź do trzech szarych sióstr, ich powinno być dziewięć, jak tak będzie to wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z xmaxem dziwne rzeczy się działy, potwory questowe(np. hydradon na stygijskich bagnach albo pożeracz cieni w Nekromanteonie) były tylko podwajane, ale potwory fabularne(Cerber, Hades) pojawiały się w potrojonej liczbie, więc w sumie wszystko ok ;]

A oto co wypadło mi ze skrzyni w tajnym przejściu na poziomie epickim :D ciekawostka: nie da się go sprzedać.

20090504120843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 12:09, Lfdracon napisał:

Z xmaxem dziwne rzeczy się działy, potwory questowe(np. hydradon na stygijskich bagnach
albo pożeracz cieni w Nekromanteonie) były tylko podwajane, ale potwory fabularne(Cerber,
Hades) pojawiały się w potrojonej liczbie, więc w sumie wszystko ok ;]

A oto co wypadło mi ze skrzyni w tajnym przejściu na poziomie epickim :D ciekawostka:
nie da się go sprzedać.


----- apropo xmaxa miałem tak samo, jeżeli chodzi o ten przedmiot to wypada na tajnym lvl, na epiku i legendzie (ktoś to już wcześniej opisywał) hmm tak jakby kula śniegowa, można tym strzelać, też mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos xmaxa. Udało się komuś załatwić na normalu 3 Tyfonów?
Bo niestety muszę się ze wstydem przyznać, ale graliśmy z Piterusem i nie dało rady. Telkiny padały jak muchy ale ta plaga nie chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 09:06, GeoT napisał:

A propos xmaxa. Udało się komuś załatwić na normalu 3 Tyfonów?
Bo niestety muszę się ze wstydem przyznać, ale graliśmy z Piterusem i nie dało rady.
Telkiny padały jak muchy ale ta plaga nie chciała :)


Mi się udało i to nie tylko na normalu, na epiku i legendzie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 10:24, FIRERODAN napisał:

> A propos xmaxa. Udało się komuś załatwić na normalu 3 Tyfonów?
> Bo niestety muszę się ze wstydem przyznać, ale graliśmy z Piterusem i nie dało rady.

> Telkiny padały jak muchy ale ta plaga nie chciała :)

Mi się udało i to nie tylko na normalu, na epiku i legendzie też.


Mi także ;) Za którymś razem się udało ;D bodajże za 3 razem :) Tą moją zabójczynią Leklim...

GeoT nie ma się czego wstydzić... niektóre postacie nie są za dobre na początku a na legendzie i epiku wymiatają ;) Mam nadzieje że powalisz 3 tyfonów na wyższych poziomach :) Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 09:06, GeoT napisał:

A propos xmaxa. Udało się komuś załatwić na normalu 3 Tyfonów?
Bo niestety muszę się ze wstydem przyznać, ale graliśmy z Piterusem i nie dało rady.
Telkiny padały jak muchy ale ta plaga nie chciała :)



Mi się również udało, na normalu, epiku i legendzie (z tym że na legendzie chyba za 4 razem ), mam natomiast problem z 3 hadesami na legendzie, jednego bez problemu gaszę, ale 3, mają chyba jakiś atak wyssanie siły życiowej, lub wykrwawienie, bo zamiatają mojego czempiona na 71 poz. na szufelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować